Što mi dosadno

NASLA SAM RESENJE za dosadu!!!
Sajt www.stumbleupon.com
Registrujete se, prijavite iz kojih vas oblasti interesuju zanimljivosti, obavezno stavite i njihov toolbar. Posle samo kliknete na dugme Stumble! i pojavljuju vam se razne stvari iz izabranih oblasti.
I svaki put tako, uvek nesto drugo naidje.
Ako vam se nesto svidi, kliknete na Znak I like it, ili obrnuto. Videcete i ljude kojima se isto to dopalo, a mozete i da steknete prijatelje.
Sa ovim ti nikad ne moze biti dosadno:)
 
hello_world:
bolje prijatelje ces steci na icq ako isprichash svoju seksualnu istoriju


Ma ne pricam ja bre svoju istoriju:lol: A ne, ne...
Sto, je l' ti pricas svoju?
Meni je to glupo. Ne verujem da se sex nalazi preko neta... Ustvari, mozda neki i nalaze... ali mislim da je velika verovatnoca da ces tako naleteti na manijaka.
Nego lepo ides da se druzis sa ljudima, u RL, ides u crkvu (videla sam nesto kao da pevas u horu), tamo ces verovatno naci nekog finog momka. Ako trazis finog;)

Jao sto je to divno kad momak zna da peva lepooo...ja nemam veze s pevanjem, a sto je najgore volim da pevam:lol:.
 
CakiCoka:
Ma ne pricam ja bre svoju istoriju:lol: A ne, ne...
Sto, je l' ti pricas svoju?
Meni je to glupo. Ne verujem da se sex nalazi preko neta... Ustvari, mozda neki i nalaze... ali mislim da je velika verovatnoca da ces tako naleteti na manijaka.
Nego lepo ides da se druzis sa ljudima, u RL, ides u crkvu (videla sam nesto kao da pevas u horu), tamo ces verovatno naci nekog finog momka. Ako trazis finog;)

Jao sto je to divno kad momak zna da peva lepooo...ja nemam veze s pevanjem, a sto je najgore volim da pevam:lol:.
to je i moj problem:lol:
 
CakiCoka:
Ma ne pricam ja bre svoju istoriju:lol: A ne, ne...
Sto, je l' ti pricas svoju?
Meni je to glupo. Ne verujem da se sex nalazi preko neta... Ustvari, mozda neki i nalaze... ali mislim da je velika verovatnoca da ces tako naleteti na manijaka.
Nego lepo ides da se druzis sa ljudima, u RL, ides u crkvu (videla sam nesto kao da pevas u horu), tamo ces verovatno naci nekog finog momka. Ako trazis finog;)

Jao sto je to divno kad momak zna da peva lepooo...ja nemam veze s pevanjem, a sto je najgore volim da pevam:lol:.

fini nisu dobri bolji su nefini...
pa da evo sad sam pocela da ne pricam svoju i zamalo da obrijem pichku onda sam rekla i sad sam ok.
 
hello_world:
au moram da obrijem pichku i da nosim tange sranje to mi se ne svidja

u stvari ne svidja mi se sto cu to uraditi

sta sve covek mora da propati da postane normalan : (((((((((((((((

Pa obrij je hello, nece nista da ti fali, ako ti se ne svidi, uvek mozes drugacije da je sredis. Jos bolje ako depiliras voskom, ima ona tema, tamo su detaljno opisale. Hehehee...
A tange nemoj da nosis, ako ti se ne svidjaju.
To je nezdravo i neudobno. Bljaks
e014.gif
 
avesic:
,, a ne uvek ,, nego eto tako ponekada ne znam više šta ću sa sobom ,, a znam da imam mnogo obaveza i sve nešto do pola ,,, ali tako kada me spopadne dosada ,, aaajooojjjj pa se vrtim ko luda ,, pa nokte pojedo ,, pa ,, menjam kanale na TV-u a i ne vidim ih ,, pa ovde neke teme ,, pa me sve smaraju ,, jel ima neko ideju ,, šta da radim

Budi srecna zbog toga. Samo srecni se dosadjuju, nesrecni su uvek prezauzeti.
 

Back
Top