Što mi dosadno

strujo ovo za koleginicu ti je nesto u fazonu --- ko ne zna a nije svestan da ne zna ,opasan je kloni ga se --- i uvek me iznerviraju ljudi koji su u stanju da javno za sebe kazu --- e ja sam pametan -- ma jedi bre go vna sa sve svojim mozgom!!!!!!!!!!!!
 
ma ne uzbudjujem se ja bas uvek
u stvari ona je tako nekako pricljiva i naivna da meni ne smeta nikakva njena izjava
ali to mozes od nekih ljudi
oni agresivno nadobudni koji tvrde e ti mogu da jedu
 
Cisto sumnjam da joj je dosadno. Nije njoj dosadno. Lupa, nije joj dosadno. Kako menja kanale kad je na forumu? U jednoj ruci drzi daljinski a sa jednom rukom kuca po tastaturi? I kako se vrti? Uzme tastaturu u jednu ruku i vrti se, otkuca jedno slovo, pa se zavrti? Vidi se da ne govori istinu. Ako je za tastaturom nije joj dosadno. Koga laze? Najgluplja laz.
 
topmodelsica:
Cisto sumnjam da joj je dosadno. Nije njoj dosadno. Lupa, nije joj dosadno. Kako menja kanale kad je na forumu? U jednoj ruci drzi daljinski a sa jednom rukom kuca po tastaturi? I kako se vrti? Uzme tastaturu u jednu ruku i vrti se, otkuca jedno slovo, pa se zavrti? Vidi se da ne govori istinu. Ako je za tastaturom nije joj dosadno. Koga laze? Najgluplja laz.


Auuuuu vesicka , pa provalila te topmodelsica ... :shock: :lol: :lol: :lol:

Nema druge sad moras da priznas laz ...TM kaze da lazes , a ako Tm to kaze onda je 1000000 % tako... :lol:
 
Mirka šizika:
Auuuuu vesicka , pa provalila te topmodelsica ... :shock: :lol: :lol: :lol:

Nema druge sad moras da priznas laz ...TM kaze da lazes , a ako Tm to kaze onda je 1000000 % tako... :lol:

Zato sto niko drugi nema svoje misljenje, nego kad ja nesto kazem odmah me hvataju za rec i posle me ponovo pitaju istu stvar da vide da li sam slagala.
 
dobro ,, ako je tako ,, TM ,, nije mi dosadno ,, evo pocrvenela sam ,, i ,,, stidim se ,, ,, u pravu si ,, reč NEZAINTERESOVANOST nosi sa sobom drugu pricu ,, izvinte ,, dragi moji

TM --- jel si i ti clan skrovista?
 

Back
Top