Šta vam se sviđa u kulturi i običajima onih drugih

"nikada" je malo prejaka rec! pogotovu kada je opstepoznato da se suprotnosti privlace. ali neka, da se ne svadjamo oko sitnica. bilo pa proslo. sada nema druzenja, tako da sada sigurno nema medjunacionalnog sexa - ali samo sto se tice nas. jer ovi stranci rasturaju i albanke i narocito srpkinje. vmax, mos me le me rrejt / molim te nemoj da mi dozvolis da lazem :D

u mitrovici je bilo mnogo lakse pre rata, za sve.
hvala na prevodu..falemenderti per perkthimin...slobodno lazi ko ce da vjeruje
 
da se opet ne svadjamo kao deca, ali iz mog licnog iskustva - sto ne treba da znaci da je to fakticko stanje - dok puno albanki ide sa strancima, svaka, i bukvalno mislim sve do jedne, neudate srpkinje koju sam sreo radeci po i sa medjunarodnim organizacijama, UNMIK-u i OSCE-u pre svega, sve su u jednom ili drugom trenutku imale vezu sa nekim strancem. mnogo njih, neverovatno nesrazmerno sa albankama, i idu na misije po trecim zemljama, mozda ne samo, ali definitivno zahvaljujuci i krevetnim sluzbama.

ne znam da li zivis na kosovu, ali evo pitaj vmax-a, pa ce ti reci.
evo da vmax kaze..koliko ja znam samo prve godine nakon prestanka konflikta na kosovu to jest 99 rodilo se 68 afroalbanaca ili albanoafrikanaca na kosovu...rasturaju ovi crnci iz afrike
 
evo da vmax kaze..koliko ja znam samo prve godine nakon prestanka konflikta na kosovu to jest 99 rodilo se 68 afroalbanaca ili albanoafrikanaca na kosovu...rasturaju ovi crnci iz afrike
hahhahah, e moj vmax... mislio sam da si malo drugaciji... bas me nasmeja... slusaj: moglo je u prvoj godini posle rata da se rodi i 1068 malih crncica od albansih zena, a mi to ne bismo znali jer su statistike iz tog vremena absolutno nepostojece.

ali neka, necu da se prepirem na ovom topicu, ipak mislim da je bolje da trazimo bolje stvari u kulturi i obicajima drugih - koliko god to bilo tesko :) pozdrav.
 
hahhahah, e moj vmax... mislio sam da si malo drugaciji... bas me nasmeja... slusaj: moglo je u prvoj godini posle rata da se rodi i 1068 malih crncica od albansih zena, a mi to ne bismo znali jer su statistike iz tog vremena absolutno nepostojece.

ali neka, necu da se prepirem na ovom topicu, ipak mislim da je bolje da trazimo bolje stvari u kulturi i obicajima drugih - koliko god to bilo tesko :) pozdrav.

:lol::lol: Chek, nepostojece su statistike a shta je sa ochigledim chinjenicama?:lol: MIslim nastala deca nisu statistika,veoma su vidljiva i primetna:)
 
:lol::lol: Chek, nepostojece su statistike a shta je sa ochigledim chinjenicama?:lol: MIslim nastala deca nisu statistika,veoma su vidljiva i primetna:)

:D nije isao valjda vmax od kuce do kuce da ih broji??? jer je 68 veoma tacna cifra... mislim, nije da je rekao "oko sedamdeset" ili "vise of sesdeset" ili nesto slicno... i jos nesto: ko ce bre sa ovim crncima iz afike, ruzni su i siromasni... da su iz amerike pa bi rekao neko :D
 
:D nije isao valjda vmax od kuce do kuce da ih broji??? jer je 68 veoma tacna cifra... mislim, nije da je rekao "oko sedamdeset" ili "vise of sesdeset" ili nesto slicno... i jos nesto: ko ce bre sa ovim crncima iz afike, ruzni su i siromasni... da su iz amerike pa bi rekao neko :D

E sad,odakle wimaxu podatak to vec ne znam,ti si se u par postova iznad pozvao na njega kao poznavaoca realnog stanja s obzirom da radi u institucijama pri kforu ili vec gde:)
A o ukusima ne treba raspravljati;)
 
E sad,odakle wimaxu podatak to vec ne znam,ti si se u par postova iznad pozvao na njega kao poznavaoca realnog stanja s obzirom da radi u institucijama pri kforu ili vec gde:)
A o ukusima ne treba raspravljati;)

priznajem gresku - meni je vmax (do sada) davao utisak realnog posmatraca, posto zivi ovde, radi u unmiku, i sta ja znam... ali sam se prevario :D drugi put bicu pazljiviji :D
 
priznajem gresku - meni je vmax (do sada) davao utisak realnog posmatraca, posto zivi ovde, radi u unmiku, i sta ja znam... ali sam se prevario :D drugi put bicu pazljiviji :D

Aaaaaaaaaaa... pa ne mozhe tako... @machinist...

Nema drugog puta... samo je jedan put ispravan... Titov...
au... predjoh se... to je iz drugog filma... kako ti znash da zbunish choveka...

Ako nekom verujesh, onda to radi do kraja...
ne mozhe: oqu pi****, nequ pi****...
progutaj i neshto shto ti se ne svidja...
...neke pilule su gorke, da znash... zato gutaj... ja to radim...
 
Aaaaaaaaaaa... pa ne mozhe tako... @machinist...

Nema drugog puta... samo je jedan put ispravan... Titov...
au... predjoh se... to je iz drugog filma... kako ti znash da zbunish choveka...

Ako nekom verujesh, onda to radi do kraja...
ne mozhe: oqu pi****, nequ pi****...
progutaj i neshto shto ti se ne svidja...
...neke pilule su gorke, da znash... zato gutaj... ja to radim...

ahahah, a ko da niko drugi ne guta "gorke pilule" :D pa ceo zivot je moj bivsi komso i bivsi zemljace, "gutanje" - ovo nije - ovo je obicna bezazlena greska, ali neko moze reci, "ako gresis u proceni vmax-a, onda mozda gresis i u drugim procenama" :D moj jedini odgovor je da za razliku od nekih dezurnih budala ovde, ja barem priznajem. :D

ili mozda i glupachica sto kaze ima pravo... :D
 
:lol::lol: Chim ne pishe ono shto bi ti voleo da prochitash gubi status realnog posmatracha:):klap::klap:

i jos nesto: nije u tome sta bih ja voleo da procitam, jer meni je potpuno svejedno da li jedna, 10 ili 60 albanki radja crnu decu - doklegod to rade svojevoljno. :D ali mi smeta kada neko lupi neku cifru, kao da je naucno proverena cinjenica a ne kafanska pijana prica!
 
ahahah, a ko da niko drugi ne guta "gorke pilule" :D pa ceo zivot je moj bivsi komso i bivsi zemljace, "gutanje" - ovo nije - ovo je obicna bezazlena greska, ali neko moze reci, "ako gresis u proceni vmax-a, onda mozda gresis i u drugim procenama" :D moj jedini odgovor je da za razliku od nekih dezurnih budala ovde, ja barem priznajem. :D

ili mozda i glupachica sto kaze ima pravo... :D
Sve zavisi koga smatrash za dezhurnu budalu:) U svakom sluchaju imash malo vishe svesti od onih koje ja smatram za takve;)
 
nadji bar jedan clanak iz novina pa makar bile i srpske sa nekim brojkama o tome.

Pa nisu Srbi držali sveće vašim hanumama i tim bušmanima pa da imaju taj podatak, a i pravo da ti kažem ne vidim nikakav razlog za ovoliku paniku oko toga.Ako ste rešili da oplemenite rasu, poštujem to je vaše pravo, i treba malo.Ako se već ukrštaju kukuruzi, zašzo ne biste i vi,demokratija....demokratija....!:worth::azdaja:
 
Ljubav je lepa bez obzira na različite rase, ali to nije tema, kao ni sloboda kretanja.

da sacekam jos koji dan,pa ako ti ne otvoris neku temu sa naslovom "sta ne volite kod drugih naroda" onda cu je ja otvoriti.
ima vise razloga...
1. bice posecenija
2. moze da posluzi nekama kao vrsta terapije
3. videcemo sa kim imamo posla [kao ne znamo...]
4. mozda ostale teme ostanu "cistije"
5. moze nastaviti ko hoce....
 
Ljubav je lepa bez obzira na različite rase, ali to nije tema, kao ni sloboda kretanja.
Nemoguce je striktno drzhati se teme,zaboga to je konverzacija:)
da sacekam jos koji dan,pa ako ti ne otvoris neku temu sa naslovom "sta ne volite kod drugih naroda" onda cu je ja otvoriti.
ima vise razloga...
1. bice posecenija
2. moze da posluzi nekama kao vrsta terapije
3. videcemo sa kim imamo posla [kao ne znamo...]

4. mozda ostale teme ostanu "cistije"
5. moze nastaviti ko hoce....

Adem,liberalan si sve dok mozhesh da pljujesh po drugima i da pravish fazone na njihov rachun,onog trna kad te neko dirne tamo gde ti nije potaman pochesh da vredjash i reagujesh kao pomenuti pacijenti koje tako chesto potencirash:lol:
Dakle tu prichu prospi negde de je malo vishe naivnih;)
 
Nemoguce je striktno drzhati se teme,zaboga to je konverzacija:)


Adem,liberalan si sve dok mozhesh da pljujesh po drugima i da pravish fazone na njihov rachun,onog trna kad te neko dirne tamo gde ti nije potaman pochesh da vredjash i reagujesh kao pomenuti pacijenti koje tako chesto potencirash:lol:
Dakle tu prichu prospi negde de je malo vishe naivnih;)

da si rekla glupih pa ajde, ali naivnih....
samo da ti kazem jednu stavr, patrijote mozda ne volim, ali mi ne smetaju, njihovo je pravo da misle to sto misle. jedino sto mi smeta je kada neko laze. sa takvim osobama ne volim da komuniciram. sta hocu reci, pogledaj boldovano i daj mi jedan post koji potvrdjuje to sto tvrdis. ako ne, onda se barem lepo izvini i priznaj da si obicna lazljivica.... ili si se zahebunila ili...
 
da si rekla glupih pa ajde, ali naivnih....
samo da ti kazem jednu stavr, patrijote mozda ne volim, ali mi ne smetaju, njihovo je pravo da misle to sto misle. jedino sto mi smeta je kada neko laze. sa takvim osobama ne volim da komuniciram. sta hocu reci, pogledaj boldovano i daj mi jedan post koji potvrdjuje to sto tvrdis. ako ne, onda se barem lepo izvini i priznaj da si obicna lazljivica.... ili si se zahebunila ili...

:lol::lol: Samo cu ti postaviti neke citate gde si reagovao tako;)
ako je nekome potrebno da procita bilo sta osim citiranog da sazna sa kim ima posla onda... mi je zao te osobe...
ps.izuzimam osobe koje rade sa takvim pacijentima, njima je to obaveza
__________________
objektivna slika jeste, ali samo u tvojoj glavi....i tebi slicnima

a bas sam pokusao biti jednostavan, da se ne izvlacis da nisi razumela.... nema veze i izvini na nejasnoci, sledeci post cu dati mom malom da ga napise, mozda budem imao uspeha tada
[/quote]

Ovo sam pronashala u jednom dahu,a to su postovi izmedju nas dvoje,nije mi se dalo da kopam i pronadjem josh toga:)
Shto se tiche toga koga ti mrzish ili ne,to je pricha sama za sebe i ona govori u prilog tvom problematichnom ponashanju koga izgleda nisi svestan:)
Ali verujem ti samo jedno,verovatno ti je lakshe da podnesesh patriJote jer se oni spuste na tvoj nivo i uzvrate ti istom merom ponekad i josh gore,verujem dati je tezhe sa onima koji na svaku tvoju tvrdnju imaju neki kulturan argument:)
 
ja imam brata osam god. stariji, i celo to njegovo drustvo je skinulo paucinu sa "ociju" sa srpkinjama, razno razne zurek, ziva muzika, matinei i sl. su bile prave stvari za to.i da se razuemo govorim o mitrovici.

Bila na RTS neka emisija (pre dva meseca) u vezi udaje Albanki iz Albanije za Srbe. Na pitanje zasto su izabrali Srbe za buduce muzeve odgovorile su - izmedju ostalog - da su Srbi pravi muskarci i domacini, da su se plasile Srba (iz prica) ali su se uverile da to nije istina i da su bolji od Albanaca kao muzevi...
 

Back
Top