Šta vam se ne sviđa na forumu?

ne svidja mi se sto ima dana kada uopste ne mogu da se odvojim od foruma,pa citam sve,cak i ono sto me uopste ne zanima.
oduzima mi previse vremena,odvaja me od ljudi,pricam cesto stvari koje bi trebala da precutim

to bas nije nesto sto zameram forumu,vec sebi :)
 
Čudi me da niko nije napisao "Što svaka budala može da otvori temu"
crazy-1.gif
 
ne svidja mi se sto su na zenama,gde treba da se opustimo,razmenjujemo svoja iskustva zajahali muskarci koji apsolutno svaku temu upropaste.
nisam ja protiv muskaraca,daleko od toga,ali od prostacina koji nemaju nameru da prekinu ,da malo zacute vise se ne moze opstati.ja ne kapiram kako to moderacija tolerise.
mozda to samo meni smeta?
 
ne svidja mi se sto su na zenama,gde treba da se opustimo,razmenjujemo svoja iskustva zajahali muskarci koji apsolutno svaku temu upropaste.
nisam ja protiv muskaraca,daleko od toga,ali od prostacina koji nemaju nameru da prekinu ,da malo zacute vise se ne moze opstati.ja ne kapiram kako to moderacija tolerise.
mozda to samo meni smeta?

vala bas... ne mozes ni red iskucati da ne dodje neki dziber sa epitetima babetina, babadevojka, nerotkinja, glupaca, sponzorusa... svi pametni odose, ostali samo ovi sto terorisu i ludi sto ih trpe.
 
ne svidja mi se sto su na zenama,gde treba da se opustimo,razmenjujemo svoja iskustva zajahali muskarci koji apsolutno svaku temu upropaste.
nisam ja protiv muskaraca,daleko od toga,ali od prostacina koji nemaju nameru da prekinu ,da malo zacute vise se ne moze opstati.ja ne kapiram kako to moderacija tolerise.
mozda to samo meni smeta?

vala bas... ne mozes ni red iskucati da ne dodje neki dziber sa epitetima babetina, babadevojka, nerotkinja, glupaca, sponzorusa... svi pametni odose, ostali samo ovi sto terorisu i ludi sto ih trpe.
Ne sviđa mi se što moram da priznam da ste u pravu !
 
ne svidja mi se sto su na zenama,gde treba da se opustimo,razmenjujemo svoja iskustva zajahali muskarci koji apsolutno svaku temu upropaste.
nisam ja protiv muskaraca,daleko od toga,ali od prostacina koji nemaju nameru da prekinu ,da malo zacute vise se ne moze opstati.ja ne kapiram kako to moderacija tolerise.
mozda to samo meni smeta?

:aha:
Ne smeta samo tebi.
Dakle, ne svidja mi se sto ne mogu da sutnem neke u dupe, da mi se drugarica vise ne nervira!!! :tiganj:
 

Back
Top