Šta vam se ne sviđa na forumu?

ne svidja mi se sto moramo da se drzimo zadate teme :D
sta ja da radim kad me nesto na temi podseti ,a nema veze sa temom.a kod mene je reci il crci
То је ОК, али не да се прича расплине потпуно. Ако сте се нечега сетили, а важно Вам је, па то напишете и онда прерасте у причу, отворите своју тему.
 
Eto, ne sviđa mi se što mogu odmah da se predomislim i da vidim poruku... Opet moram karakter da izvučem iz rukava. z:((
Ova poruka je sakrivena jer je nn na vašoj listi nepoželjnih.
Pogledaj poruku
Uklonite korisnika sa liste nepoželjnih.

Iskreno, manje mi privlači pažnju kad je samo post, preskočim...ovo plavilo me podseti na prisutnost nn lica . Kao da me progoni :lol:
 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: Tol
Još ozbiljnija primedba : histerija moderacije oko podizanja starih tema ????

Tema kao i svaka druga, ima svoje zainteresovane i ko želi može da čita i piše a ko neće i ne mora.

Neverovatno stupidan stav prema nečem tako normalnom kao što je pokušaj nastavljanja davno započetog razgovora.

Ne postoje odgovarajući argumenti za takav stav moderacije po pitanju starih tema. Kao stari filmovi, stare serije ili već ... Promeniš kanal ako ti se ne dopada. Zaobiđeš. Kao i svugde, oni koji se nađu u tome druže se - ko neće postuje na "novim" temama.

Ima li nekog da misli glavom i ovaj dugogodišnji manir (pravilo) ukine ?!
 
Još ozbiljnija primedba : histerija moderacije oko podizanja starih tema ????

Tema kao i svaka druga, ima svoje zainteresovane i ko želi može da čita i piše a ko neće i ne mora.

Neverovatno stupidan stav prema nečem tako normalnom kao što je pokušaj nastavljanja davno započetog razgovora.

Ne postoje odgovarajući argumenti za takav stav moderacije po pitanju starih tema. Kao stari filmovi, stare serije ili već ... Promeniš kanal ako ti se ne dopada. Zaobiđeš. Kao i svugde, oni koji se nađu u tome druže se - ko neće postuje na "novim" temama.

Ima li nekog da misli glavom i ovaj dugogodišnji manir (pravilo) ukine ?!
potpuno opravdana i razumna primedba.
 
Još ozbiljnija primedba : histerija moderacije oko podizanja starih tema ????

Tema kao i svaka druga, ima svoje zainteresovane i ko želi može da čita i piše a ko neće i ne mora.

Neverovatno stupidan stav prema nečem tako normalnom kao što je pokušaj nastavljanja davno započetog razgovora.

Ne postoje odgovarajući argumenti za takav stav moderacije po pitanju starih tema. Kao stari filmovi, stare serije ili već ... Promeniš kanal ako ti se ne dopada. Zaobiđeš. Kao i svugde, oni koji se nađu u tome druže se - ko neće postuje na "novim" temama.

Ima li nekog da misli glavom i ovaj dugogodišnji manir (pravilo) ukine ?!


a sa druge strane ljute se kad se otvaraju već postojeće teme.....
 
Eto, ne sviđa mi se što mogu odmah da se predomislim i da vidim poruku... Opet moram karakter da izvučem iz rukava. z:((
Ova poruka je sakrivena jer je nn na vašoj listi nepoželjnih.
Pogledaj poruku
Uklonite korisnika sa liste nepoželjnih.

Iskreno, manje mi privlači pažnju kad je samo post, preskočim...ovo plavilo me podseti na prisutnost nn lica . Kao da me progoni :lol:

Slazem se, ignore nije najsrecnije resenje.
 
i dalje moje postojanje na 4umu. :umusilase:

a ovako ne svidja mi se

pretraga postova koja me izlogujeako hocu da skocim na neku stranu.
sto i dalje postoji bag koji onemogucava da se vidi izabrani font u operi, na profilima
sto korisnici nemaju ponudjenu paletu boja da sami izaberu boju svog nika, nego smo svi tamno plavi
ukinuta je moja najdraza plava boja medju bojama (rojal blu) i zamenjena nekim slbl plavim bojama

a inace mi ne smeta nista sto se tice korisnika, nijedan vid komunikacije :D


i ne svidja mi se sto nisam mod na filozofiji i sto nikada necu biti....pitam se zasto... :zcepanje:
 
ne svidja mi se sto nije razdvojen ignore postova od ignore pp, ali za pojedine korisnike. ovako ako iskljucim pp iskljucujem pp za sve. ako ne zelim sa nekim da pricam na pp, a hocu da citam postove, ne moze da ide na ignore. al' ovo sto ja pisem je sf i neka daleka buducnost....ako je bude.
 

Back
Top