Šta vam se ne sviđa na forumu?

Sve mi je OK. Stalno se prica o foliranju na forumu, ali ne razumem u cemu je problem: ko hoce da se folira ,nek se folira, ko nece - nece. Neki ljudi cak i posebne teme otvaraju o osobama koje ih nerviraju ili o nacinu na koji postuju, citiraju, neverovatno... Ne mogu da verujem da neko toliko ozbiljno shvata forum, da neko ili nesto ovde moze da ga nervira, narocito sto je ovde tako lako zaobici ono sto ne volite.

Ne smetaju mi ni klonovi, jer ionako samo za desetak osoba imam ideju ko su (da ih bas pamtim po liku i pisanju), a u svakom slucaju mi je zabavno da citam sta se pise. Ne smetaju mi ni pozeri raznih vrsta, zabavno je sto nas ima raznih :)

Ranije sam previse vremena provodila ovde, i sada bih mogla malo manje, ali sam se posle ovih stotinak godina ipak malo umerila.

Mozda je ponekad malo dosadno, ali OK, i to je normalno.
 
ne znam smoki, ja ih vise ne primecujem
ako uopste mislimo na iste - onih par sto deluju kao da imaju po 12 godina ili su klinci ili totalno cinicni... i tako uglavnom pricaju sami sa sobom. njihova je stvar da li ce razgovarati korektno ili ce i dalje pisati sami u svojim coskovima. kad ti ne odgovara neciji nacin komunikacije, zaobidjes.
sto se ostalih tice, ja postujem na njihovom podforumu i zanima me sta imaju da kazu. ima ovde pametnih, prijatnih i korektnih ljudi. ima i pametnih a neprijatnih, kad uzmes u obzir da svakome nekad naidje los momenat a da vecina nas ima prgav karakter, dobro se i slazemo.
sto se recnika tice, oni imaju siri izbor ali mi kad tresnemo, zaboli. fair enough.
 
ne znam smoki, ja ih vise ne primecujem
ako uopste mislimo na iste - onih par sto deluju kao da imaju po 12 godina ili su klinci ili totalno cinicni... i tako uglavnom pricaju sami sa sobom. njihova je stvar da li ce razgovarati korektno ili ce i dalje pisati sami u svojim coskovima. kad ti ne odgovara neciji nacin komunikacije, zaobidjes.
sto se ostalih tice, ja postujem na njihovom podforumu i zanima me sta imaju da kazu. ima ovde pametnih, prijatnih i korektnih ljudi. ima i pametnih a neprijatnih, kad uzmes u obzir da svakome nekad naidje los momenat a da vecina nas ima prgav karakter, dobro se i slazemo.
sto se recnika tice, oni imaju siri izbor ali mi kad tresnemo, zaboli. fair enough.
u pravu si na neki nacin,ako vise citas,onda zaista mozes da preskocis ono sto je smarajuce,ali ako pozelis da napises nesto,onda se zapitas,cemu?dotrcace dvojica trojica koji trckaju sa teme na temu i zapisati je ko kerovi banderu.onda cemu biti iskren i otvoren?
 
jedan deo njih i tako samo hoce da privuce paznju. kad god naidje talas novih forumasa, drze gard, samo bi se svadjali i raspravljali, valjda traze svoje mesto na forumu. ne mozes da izbegnes, uvek je tako bilo. onda prodje neko vreme, neko se konacno pokaze u pravom svetlu pa vidis da nije kreten kakvog izigrava, neko ode cim otopli i mir zavlada podforumom. dok je zima, moras nesto i da pretrpis :lol: to mu dodje primirje
 
Poslednja izmena:
u pravu si na neki nacin,ako vise citas,onda zaista mozes da preskocis ono sto je smarajuce,ali ako pozelis da napises nesto,onda se zapitas,cemu?dotrcace dvojica trojica koji trckaju sa teme na temu i zapisati je ko kerovi banderu.onda cemu biti iskren i otvoren?


uvek postoji verovatnoća da će to pročitati neko , možda neko iz senke, neko ko nije ni registrovan, i da će mu to, na neki način, koristiti.
 
ne znam smoki, ja ih vise ne primecujem
ako uopste mislimo na iste - onih par sto deluju kao da imaju po 12 godina ili su klinci ili totalno cinicni... i tako uglavnom pricaju sami sa sobom. njihova je stvar da li ce razgovarati korektno ili ce i dalje pisati sami u svojim coskovima. kad ti ne odgovara neciji nacin komunikacije, zaobidjes.
sto se ostalih tice, ja postujem na njihovom podforumu i zanima me sta imaju da kazu. ima ovde pametnih, prijatnih i korektnih ljudi. ima i pametnih a neprijatnih, kad uzmes u obzir da svakome nekad naidje los momenat a da vecina nas ima prgav karakter, dobro se i slazemo.
sto se recnika tice, oni imaju siri izbor ali mi kad tresnemo, zaboli. fair enough.
pa ne mozes mojra da ne primecujes,kad ti neko konstantno ke,nja po igralistu u jednom momentu mi normalna deca ne mozemo da se vidimo od g0vana
zanimljivo je da ne znamo ni za jednu neprijatnu zenu,mislim neprijatnu u toj meri koja ide da vredja muskarce
moderacijo mogla bi malo da se pokrenes :roll: kad vas je svrbelo brisan je svaki post koji je imao u svom sadrzaju rec macka baba i kajmak a sad vidi ovoz:((
 
ne svidja mi se registrovanje novih nickova do besvesti, samo zato sto su im stari banovani..
bar da imaju nesto smisleno da napisu, pa ok..udjes u dijalog..
nekad mi zasmeta sto uopste izgubim i taj jedan sekund dok se zadrzim na zapocinjanu citanja neceg sto je potpuna glupost..ni ne zavrsavam..
mada mi ni to u stvari ne smeta..samo ih preskocim i vise ni ne primecujem..
toliko su stereotipni da im svaki novi nick lici na stari..
 
e, al ste ki krivi...drum :hahaha: svaka dlaqa vam smeta...a vaše dlačke , kanda , ok?fine, glatke mirisne i najlešpe? :)

meni je uvek interesantno..i ebavanje i podeb i mogutji jeb...svi bi da se hebu a da budu fini...kao nishta ONI ne bi loše- kao su ql, pametni, qlturni i iznad situacije u talogu oko njih ;)
a slika je sasvim opskurna...mada realna...svi nezadovoljni(ili nezadovoljeni) ...samo ogledalo reale...
 
meni je uvek interesantno..i ebavanje i podeb i mogutji jeb...svi bi da se hebu a da budu fini...kao nishta ONI ne bi loše- kao su ql, pametni, qlturni i iznad situacije u talogu oko njih ;)
a slika je sasvim opskurna...mada realna...svi nezadovoljni(ili nezadovoljeni) ...samo ogledalo reale...

Interesantno ? Ma daj Tolče...
Znam da ti uvek posreduješ među zaraćenim stranama i čuvaš mir na forumu , okrećeš na šalu i braniš oštećene ali....ako je ovo ogledalo reale onda ne treba tražiti pomoć od moderacije nego od stručnijih lica.
 
Sve mi je OK. Stalno se prica o foliranju na forumu, ali ne razumem u cemu je problem: ko hoce da se folira ,nek se folira, ko nece - nece. Neki ljudi cak i posebne teme otvaraju o osobama koje ih nerviraju ili o nacinu na koji postuju, citiraju, neverovatno... Ne mogu da verujem da neko toliko ozbiljno shvata forum, da neko ili nesto ovde moze da ga nervira, narocito sto je ovde tako lako zaobici ono sto ne volite.

Ne smetaju mi ni klonovi, jer ionako samo za desetak osoba imam ideju ko su (da ih bas pamtim po liku i pisanju), a u svakom slucaju mi je zabavno da citam sta se pise. Ne smetaju mi ni pozeri raznih vrsta, zabavno je sto nas ima raznih :)

Ranije sam previse vremena provodila ovde, i sada bih mogla malo manje, ali sam se posle ovih stotinak godina ipak malo umerila.

Mozda je ponekad malo dosadno, ali OK, i to je normalno.

Svako trazi i pronalazi ono sto reflektuje stanje sopstvenog duha, bilo pozitivno ili negativno. Oni koji se fokusiraju na negativno trebalo bi da preispitaju prirodu i razmere sopstvenih nezadovoljstava, naravno ukoliko za to imaju hrabrosti :)
 
Interesantno ? Ma daj Tolče...
Znam da ti uvek posreduješ među zaraćenim stranama i čuvaš mir na forumu , okrećeš na šalu i braniš oštećene ali....ako je ovo ogledalo reale onda ne treba tražiti pomoć od moderacije nego od stručnijih lica.

mare moja lipa...
nisam ja umprofor bwe...samo vidm da je puno nesrećnih..ma svi smo shebani...a ovde lepo dodjemo da nekome hebemo qevu ..i bude nam lakše(fol)...
mislim da se zezanjem malo opustimo..i to što se stvore nekada tabori pa se navali na nekoga-nije poenta u povredjivanju..no više smeha radi...mislim da se svi nadjemo na gomili negde...ne bi imali o čemu da pričamo...sem da juliška, Zoki..Buki..Djole ED slonče i msje milicajac ne počnu da se zahebavadu..i oma procuri kez :)))

e da, i čika ALE..lasta?:think:orao?:whistling: prepelica?:mrgreen:aaaaaaaaaaaaaaaaa KOBAC!!!:rotf::zskace::zskace::zskace: e TAJ nas prevrtje ki Panta pitu :babamrazica::snesko6: :heart:

a čika AK :deda::mafijas::rumenka: i Tabitj sa nogicama z:dm3::maramica::zplez:
:hej: dajviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pomagaj :malav:
 
Poslednja izmena:

Back
Top