Шта радити после 17.2 ако буде проглашена независност Косова

A šta fali ''šiptarskim''?


fali im to da ti siptari ubijaju nas narod na kosovu, ruse nam groblja, crkva , manastire, siluju zene i devojke , a mi da ih pustamo da se sire po srbiji i prodaju svoje proizvode?

meni je inace jedan jako dobar prijatelj pricao da je jednom video siptara u pekari kako mokri u testo za burek kroz odskrinuta vrata i da od tada ne jede nista u siptarskim pekarama.

ko oce da veruje , moze ko nece ne mora i nek i dalje jede siptarski burek.
 
]Tretirati sve siptare u srbiji kao potencijlne teroriste[/B],i eventualno barem pola proterati.Pa kada je mogla Bugarska da protera toliko postenih Turaka,zasto ne bi Srbija potencijalne teroriste!Diglo bi se malo prasine,ali kao sto nas narod kaze,svako cudo za tri dana!I onako sa siptarima nemamo ama bas nista zajednicko,ni jezik,ni istoriju,ni obicaje,ni kulturu!

dali si ti svjesna sto pises...
pa to je cisti fasizam sto predlazes :shock:
 
fali im to da ti siptari ubijaju nas narod na kosovu, ruse nam groblja, crkva , manastire, siluju zene i devojke , a mi da ih pustamo da se sire po srbiji i prodaju svoje proizvode?

meni je inace jedan jako dobar prijatelj pricao da je jednom video siptara u pekari kako mokri u testo za burek kroz odskrinuta vrata i da od tada ne jede nista u siptarskim pekarama.

ko oce da veruje , moze ko nece ne mora i nek i dalje jede siptarski burek.
O kojim ti to Srbija na Kosovu pričaš?
 
Meni je dobro i ovde gde jesam jer i ovde ima Albanaca i dobrog hleba, ja se ne žalim.

pa posle 17tog ces verovatno, kazu mnogi , biti uskracen za to zadovoljstvo jedenja u siptarskim pekarama, te ti jedino ostaje da emigriras u albaniju ako ne zelis da ostanes uskracen za to zadovoljstvo.
 
fali im to da ti siptari ubijaju nas narod na kosovu, ruse nam groblja, crkva , manastire, siluju zene i devojke , a mi da ih pustamo da se sire po srbiji i prodaju svoje proizvode?

meni je inace jedan jako dobar prijatelj pricao da je jednom video siptara u pekari kako mokri u testo za burek kroz odskrinuta vrata i da od tada ne jede nista u siptarskim pekarama.
ko oce da veruje , moze ko nece ne mora i nek i dalje jede siptarski burek.
Ma иди бегај, а зашто твој добар пријатељ завирује кроз одшкринута врата?
Да није хтео да мазне дневни пазар?
Чекај јел' он провиривао кроз одшкринута врата или је пекар пишао у тесто кроз одшкринута врата, мало си нејасно написао.
 
odkud znam sto zaviruje a tebi zelim da jos dugo godina jedes siptarski popisan burek i da uzivas u njemu.

ima sigurno taj burek spreman na mokraci manje masnoce od onog spremanom na svinjskoj masti.

izvinjavam se svima na ovoj upadici al zaista se to desilo.
A jesi li video kada tvrdiš tako nešto ili se baviš onim kao nekakva baba, rekla kazala???!!!
 
odkud znam sto zaviruje a tebi zelim da jos dugo godina jedes siptarski popisan burek i da uzivas u njemu.

ima sigurno taj burek spreman na mokraci manje masnoce od onog spremanom na svinjskoj masti.

izvinjavam se svima na ovoj upadici al zaista se to desilo.
Одкуд знаш да је истина, ја сам ту причу исто чуо још пре једно двадесетак година и то не само за бурек него и за семенке.
 
fali im to da ti siptari ubijaju nas narod na kosovu, ruse nam groblja, crkva , manastire, siluju zene i devojke , a mi da ih pustamo da se sire po srbiji i prodaju svoje proizvode?

meni je inace jedan jako dobar prijatelj pricao da je jednom video siptara u pekari kako mokri u testo za burek kroz odskrinuta vrata i da od tada ne jede nista u siptarskim pekarama.

ko oce da veruje , moze ko nece ne mora i nek i dalje jede siptarski burek.
Ranije je bilo (kod mene) par slučajeva da je,sanitarna ispekcija u 2-3 šiptarske pekare otkrila određene količine arsena u testu, pa su pekare zatvorene a protiv vlasnika pokrenute zakonske mere. Sva lokalna sredstva informisanja su izveštavala o tome. A šipci su odmah preko noći pobegli, verovatno na KiM, da ne dožive javni linč.
 
Ranije je bilo (kod mene) par slučajeva da je,sanitarna ispekcija u 2-3 šiptarske pekare otkrila određene količine arsena u testu, pa su pekare zatvorene a protiv vlasnika pokrenute zakonske mere. Sva lokalna sredstva informisanja su izveštavala o tome. A šipci su odmah preko noći pobegli, verovatno na KiM, da ne dožive javni linč.
Kod mene pekare još uvek rade. I niko nije umro!!!! I niko se ne žali!!!!
 
dali si ti svjesna sto pises...
pa to je cisti fasizam sto predlazes :shock:

JAVOL!
A drugi kada pale,proteruju,ruse,lome,ono nisu fasisti,oni su zamo zli decki,ili....!?
Sta treba da mi dodju do pred prag,kako su se osilili!
Ej proterali su 200.000(dvestahiljada) Srba,i jos kao nagradu dobijaju drzavu,da bi i dalje mogli da rade sta hoce,pa sto i mi Srbi da ne budemo pomalo i fasisti,sta ce nam faliti,mozda nas nagrade!
 
Kod mene pekare još uvek rade. I niko nije umro!!!! I niko se ne žali!!!!
Lepo. Nego, imali kod tebe sanitarne inspekcije, radi li ona svoj posao?
Vidiš, kod mene ima mnogo pekara, veliki grad je u pitanju. Hleb, pecivo... odlični, a burek....ubedljivo najbolji u Srbiji. A vlasnici svih tih pekara - srbi ...nijedan šipac. Najbolje poslastičarnice drže makedonci. Posle onog otkrivenog arsena, u ovom biznisu šipaca nema ni za lek.
Pitam se kako bi kod tebe odreagovali da se desi takav slučaj, da li bi ste preko toga prešli 'ladno,nastavili kod njih da kupujete, i da li bi šipci nastavili s poslom kao da se ništa nije desilo
 
Lepo. Nego, imali kod tebe sanitarne inspekcije, radi li ona svoj posao?
Vidiš, kod mene ima mnogo pekara, veliki grad je u pitanju. Hleb, pecivo... odlični, a burek....ubedljivo najbolji u Srbiji. A vlasnici svih tih pekara - srbi ...nijedan šipac. Najbolje poslastičarnice drže makedonci. Posle onog otkrivenog arsena, u ovom biznisu šipaca nema ni za lek.
Pitam se kako bi kod tebe odreagovali da se desi takav slučaj, da li bi ste preko toga prešli 'ladno,nastavili kod njih da kupujete, i da li bi šipci nastavili s poslom kao da se ništa nije desilo
Ja sam u Novom Sadu, ne zanam gde si ti, i gde je to sanitarna inspekcija najekspeditivnija???
 
a odakle tebi da siptare ne mokre u testo za burek?


Ja sam odavno slušala priče da su ranije šiptari "mokrili" u suncokret i semenke, koje su prodavali, tako da mi je i ovo za burek sasvim razumljivo...nisam se iznenadila, a tebi hvala za informacije...sa zadovoljstvom ću ih proslediti na mnoge druge adrese...:-)
 
uopste nije nelogicno da siptari mokre u testo za burek koji posle prodaju srbima jer oni nas mrze vise nego mi njih.

Pa to i rade godinama i jos podjebavaju i medju sobom komentarisu!!
Ne mogu da verujem da jos neko u Srbiji kupuje bilo sta kod siptara,pogotovo hranu!!!!
E stvarno ima Srba koji ne razmisljaju ni malo!
 
a odakle tebi da siptare ne mokre u testo za burek?
Nikada nisam video a ni osetio mokraću. Nikada nisam čuo da se ljudi žale. Moje komšije su žive i zdrave i ništa im ne fali, eto odatle meni takva priča. A te gluposti da Albanci mokre u testo i stavljaju kojekakve gluposti, slušam još od detinjstva, i muka mi je više od toga.
I kada pokreneš ovakvu temu pozabavi se malo istorijom, a ne tim pričama rekla kazala i ja čuo od jednog drugara!!!!
 
Pa to i rade godinama i jos podjebavaju i medju sobom komentarisu!!
Ne mogu da verujem da jos neko u Srbiji kupuje bilo sta kod siptara,pogotovo hranu!!!!
E stvarno ima Srba koji ne razmisljaju ni malo!


Ko ti kaže da Srbi išta kupuju kod njih ?:-)

Ja lično ne verujem...a svakodnevna hapšenja narkodilera i i ostalih kriminalaca, a posebno specifičnost njihovih imena, nam jasno govore za šta služe te njihove radnje...ili šta su već.8-):-)
 
pa shark ti rece da su kod njih stavljali arsen i da su uhvaceni u tome, a arsen je za tvoj info materija otrovna koja izaziva smrt za razliku od mokrace koja ne izaziva nikakve tegobe.

znaci svi mi lazemo samo ti govoris istinu.

pa ok , rekao sam , meni ne smeta, ti jedi burek i peciva u njihovim pekarama , ja cu to raditi iskljucivo u srpskim. svako ima pravo na izbor.
 

Back
Top