Шта радити после 17.2 ако буде проглашена независност Косова

Yebiga nisma vam ja kriv ako ste intelektualno skromnih mogutjnosti pa da ne mozete da skapirate par jednostavnih chinjenica i povezete u kontextualnu celinu.Tu vojsku,SRPSKU vojsku pre 100 godina kako kazesh vodili su SRBI.JNA NISU vodili Srbi niti je ona ikada bila srpska vojska i zato smo tada popushili za razliku od pre kada nismo.Jednostavno.Sada,ako se dobro napregnete i potrudite...

Море и сада нисам нешто сигуран... погледај :

Orašanin umesto Jočića

Konstitutivna sednica Saveta za nacionalnu bezbednost održana je 5. juna 2007. godine, predsedavao je predsednik Srbije Boris Tadić, koji trajno predsedava tom telu, a dnevni red usaglašava sa predsednikom vlade.

Prisustvovali su joj i članovi Saveta
premijer Vojislav Koštunica,
ministar pravde Dušan Petrović,
ministar policije Dragan Jočić,
ministar odbrane Dragan Šutanovac,

načelnik Generalštaba Zdravko Ponoš,
i direktori BIA, VBA i VOA,
Rade Bulatović,
Svetko Kovač i
Zdravko Jelisavčić.


Pretpostavlja se da su se isti ljudi sastali i juče u Institutu za bezbednost, sa izuzetkom Dragana Jočića, koji se i dalje oporavlja od povreda zadobijenih u saobraćajnoj nesreći. Mada nije saopšteno, njega je, najverovatnije zamenjivala Mirjana Orašanin, državni sekretar u Ministarstvu unutrašnjih poslova. Državni sekretar, inače, po zakonu zamenjuje ministra u svemu, ukoliko je ovaj sprečen, osim prilikom glasanja u vladi.
 
ok. Ja sam tip Jovana Divjaka i Mirka Pejanovica koliko si ti tip Cede Jovanovica i Natase Kandic. Ja sam najvise priklonjen Tadicu i Dodiku....a to sto si ti nerealan i strastveno glup to je tvoj problem, i idi na terapiju i ne maltretiraj druge

Sto bih krajnje dobronamerno savetovala TEBI i SVIM tebi slicnima.

Ni mi ne zalazimo u vase avlije, te sta vi trazite u nasem dvoristu, sem zluradih provokacija...?:mad:

EnE ti carsija, muslimanka mahala gori...sta ces ovde...:D
 
General Zdravko Ponoš, načelnik Generalštaba
''Vojska nije dobila naređenje za mobilizaciju''

Ipak, reč je o oduzimanje teritorije?
- U ovom slučaju, radi se o političkom dekretu, a ne vojnom ugrožavanju. Nijedan ozbiljan političar u Srbiji ne smatra da donošenje nelegitimnog dekreta može da se spreči ili reši vojnom reakcijom. Radi se o pravnom nasilju a ne oružanom napadu. I to se ne rešava upotrebom vojske.

http://www.blic.co.yu/temadana.php?id=30250

To je naslednica one JNA vojske koja nije ni vojnom akcijom mogla da spreči raspad juge!
Ništa novo od njih:D

Vojno akcijom se ne sprečava donošenje dekreta, već njegovih POSLEDICA na terenu!
 

Back
Top