Шта радити после 17.2 ако буде проглашена независност Косова

Moj predlog je da neposredno po proglasenju jednostrane nezavisnosti svi saborno (i njihove mame) sa vatrenim oruzjem sinhrono opale po jedan rafal ka nebesima kao upozorenje Evropi i Bogu Pravoslavnome za krsenje evropskih i pravoslavnih vrednosti. Pa ako se u roku od 6 dana ne opozove ta pravno nistavna i antisrpska odluka, priloziti Bogu jednu zrtvu paljenicu u vidu Cedomira Jovanovica koji gori na lomaci Narodne Skupstine.

E ako ni to ne osvesti Jahvea i Sina mu, kao i njihove belosvetske epigone, oformiti Vladu Nacionalnog Jedinstva i angazovati Velju i Mrku da junajtid forsovima na temeljima cacanske bolnicice izgrade jednu kapitalnu Kosometsku Kulu (kao analog vavilonskoj), pa se onda mobilisani prepentramo do nebesa i pokazemo Bogu njegovog boga.

:lol::lol::lol::lol:
 
pozvati sve izbjegle Srbe iz RH, oni imaju iskustva sa blokadama i balvanima...:lol:

А кога Хрватска поводом трећег ентитета треба позвати... Хрвате из Босанске Посавине који су се сами повукли преко Саве, у операцији "Коридор" Војске Републике Српске. Заповедник ВРС је рекао: "нисам веровао да ће нам и Босански Брод оставити!" :lol::lol::lol:

Баш јуначки!
 
А кога Хрватска поводом трећег ентитета треба позвати... Хрвате из Босанске Посавине који су се сами повукли преко Саве, у операцији "Коридор" Војске Републике Српске. Заповедник ВРС је рекао: "нисам веровао да ће нам и Босански Брод оставити!" :lol::lol::lol:

Баш јуначки!
Ma rvati, uvek junački. Il' beže, il' po golorukom narodu. Možda bih se smejala, ali nije smešno.
 
Skuvaj sebi shalicu kave sa zlicicom secera te se pogledaj u zrcalo. Videces da ti mi nismo najveci problem8)

:confused::confused:
sto ti sad ovo...?
ja se nasalila malim ironicnim "savjetom."..jer covjece koliko je "normalno" pozivanje na blokadu grada...znas li kolika je to steta..i koga najvise kosta...i sto se time uopce moze postici, osim stete:shock:
 
Tretirati sve siptare u srbiji kao potencijlne teroriste,i eventualno barem pola proterati.Pa kada je mogla Bugarska da protera toliko postenih Turaka,zasto ne bi Srbija potencijalne teroriste!Diglo bi se malo prasine,ali kao sto nas narod kaze,svako cudo za tri dana!I onako sa siptarima nemamo ama bas nista zajednicko,ni jezik,ni istoriju,ni obicaje,ni kulturu!
 

Back
Top