Šta najčešće sanjate?

Jelena _Becej:
omilos:
Jelena_Becej:
Pazite sta sam sinoc sanjala.Kao ja sam neka devojcica koja zivi u nekom malom gradu,koji je u podnozju nekog starog,ugasenog vulkana.Ja se navodno igram sa decom na ulici,kada odjednom proradi vulkan,.I onda svi panice,ja bezim u neku kucu,ljudi beze,citava zbrka....Mislim stvarno sam se preznojila!!!!Da li neko zna da protumaci ovaj moj san?
Hvala!!!!
Ako mi dozvolish, bicu jako otvoren :arrow:
To znachi da se nikad necesh udati! :twisted:
Nemoj da se salis!!!!Otkud ti to?Kako si to protumacio?

Ma daj... nemoj mi reci da si nasela?... Vidis li da te zeza...
Sanovnici nisu jako pouzdana sredstva, razmisli sta za tebe predstavlja citav film koji se odigrao u tvom snu. Ne znam... Ugaseni vulkan- zatrpane emocije, naizgled zaboravljene, prevazidjene... Opet, vulkan koji je proradio- ponovno pozivljavanje nekih stvari u zivotu. Verovatno pokusavas neke stvari da ,,preskocis'', zaboravis i strah te je da se suocis sa nekim problemima... Odatle taj veliki strah... Bezanje u kucu- povlacenje u sebe, izmedju cetiri zida, izolacija...

Nemoj ovo uzimati ,,zdravo za gotovo''... Nekako mi je logicna ova simbolika slika iz tvog sna, mada svaka osoba je drugacija...
 
mario80:
Jelena _Becej:
omilos:
Jelena_Becej:
Pazite sta sam sinoc sanjala.Kao ja sam neka devojcica koja zivi u nekom malom gradu,koji je u podnozju nekog starog,ugasenog vulkana.Ja se navodno igram sa decom na ulici,kada odjednom proradi vulkan,.I onda svi panice,ja bezim u neku kucu,ljudi beze,citava zbrka....Mislim stvarno sam se preznojila!!!!Da li neko zna da protumaci ovaj moj san?
Hvala!!!!
Ako mi dozvolish, bicu jako otvoren :arrow:
To znachi da se nikad necesh udati! :twisted:
Nemoj da se salis!!!!Otkud ti to?Kako si to protumacio?

da, da...nikad se neces udati i neces imati dece...procitaj sanovnik...tuzno... :cry:

procitaj, videces da si jalova...drugim recima neces moci da imas decu....zao mi je... :cry:
 
Pa,ja nemam sanovnik,ali si me stvarno uplasio!!!!!Ne znam,taj san mi je prvi bio "normalan",mislim imao je smisla!!!!!Ali kako to,da se necu udati i necu imati decu?!!!Kakve veze ima sa tim deca i udaja!!!!!!
 
Jelena _Becej:
Pa,ja nemam sanovnik,ali si me stvarno uplasio!!!!!Ne znam,taj san mi je prvi bio "normalan",mislim imao je smisla!!!!!Ali kako to,da se necu udati i necu imati decu?!!!Kakve veze ima sa tim deca i udaja!!!!!!
Daj, bre, Jelena, stvarno svasta od tebe! Decica samo hoce da te zezaju...
uostalom, da to i znace to sto su rekli - zar ne mislis da je malo bezveze uopstavati simbole u snovima? oni se mogu podvesti u jedan sistem samo kod jedne osobe i tumaciti u skladu sa njom.
 
Jao ja bas imam nocne more!Sanjam kako me razredni kinji po skoli i prica sta da radim i ja sve sto sam mirnija i bolja on mene jos vise kinji.Cesto sanjam da idem negde i da se vratim kuci ja ne znam put!ma daj vece sanjacu bas takve gluposti da mi se vise nikad ni ne prispava
 
Snezna_kraljica:
Jelena _Becej:
Ej ljudi sta to znaci,kad sanjam da je neko umro?Jer to znaci nesrecu ili.......
P.S:Ja ovo pitam cisto da bih cula,a nisam nikakav ludak koji veruje u to!!!!
koliko ja znam, to znaci da si mu produzila zivot.
a iz iskustva - ne znaci - BAS NISTA.
Slazem se.Jednom je moja drugarica sanjala da sam ja crkla i celo jutro nesto"jao,pa kako da ti kazem">.....ali kasnije smo saznale da to valjda znaci produzenje zivota.Uglavnom,jos uvek sam tu,hihiih!!!!!!!!!
 

Back
Top