Šta najčešće sanjate?

QchCK*a:
Sanjam svaki put kad spavam. Cak i kad preko dana odspavam sat-dva, bukvalno uvek. Cesto i po vise snova za noc. Zato sanjam razlicite stvari. Ali samo mi se jedno ponavlja bar jednom mesecno......ja u liftu koji propada.....sta li to znaci :?:
A, inace, cesce imam kosmare, nego neke lepe snove. Cesto se budim sa zescim lupanjem srca ili uplakana. Uvek sanjam nebuloze, ne secam se kad sam poslednji put sanjala nesto normalno.
A kad (jako retko) sanjam nesto lepo, onda se izbedacim nikad gore kad shvatim da je to NAZALOST bio samo san..... :(
Ma sanjam ja i otvorenih ociju.. :wink: :wink:
 
Sanjam da pricam sa osobama za koje nisam ni znala da zelim toliko da pricam sa njima... Cesto sanjam da moram da predjem neke prepreke da bih dosla do cilja, a cesto se i ne secam sta sam sanjala. A najcesce ne razumem nista od svojih snova... :roll: :roll:
 
Pa ja uvek sanjam nesto ali kad se probudim nema sanse da ukapiram svoje snove, jednostavno ne mogu da povezem stvari i ne znam kako meko uopste moze da isprica ceo san, ja se secam samo delica.
sanjam ja gadne tripove, evov vidim da vas je dosta sanjalo da moze da leti, patose desavalo i meni ali sta znaci pojma nemam, i dosta puta sam sanjo kako bezim od nekog brze nego sto oto boldon trci na 100m a neznam ni od koga ni zasto i onda mi u snu tako proradi adrenalin i tako se preznojim da kad se probudim smrdim kao ZMAJ :D a i dosta puta sam sanjo kako skacem u vodu u nekoj reci ili jezeru i onda nemogu da provalim gde je gore i nemogu da izronim i onda se..... :shock:
mislite o tome :idea:
:D
 
lolla:
Bleak WinterFullMoon:
lolla:
Sanjam cesto da letim...

To zvuci lepo...voleo bih da probam :D
Samo se odvojish stopalima od zemlje, ne morash cak ni krilima (tj. rukama) da mases...
Pa ako procitash ovu poruku pre spavanja, mozda i odsanjash to (moc autosugestije:D ) :D

Sto se tice letenja postoji jedna fora:
Skociti sa neke visine i prosto...
promasiti zemlju!!
Jednostavno, zar ne
 
acting_like_a_maniac:
jovana_p:
Sanjam filmove i serije :?
e ja kad sam nedavno kupio prsten, sanjao sam kako je taj moj prsten glavni (onaj sa planine propasti iz gospodara prstenova) i kako ga ja moram cuvati i kako se sa svojom vojskom spremam za borbu protiv orcova isve se to desava u II delu (dve kule) :shock: :shock: :shock: :twisted:
vauuuuuuu.......a shto se meni chini da je neko to sanjao pre tebe?
 
miss:
nekad kad sanjam nesto iz zivota posle ne znam dal je bilo stvarno ili sam samo sanjala (za neke stvari jos nisam sigurna dal su se dogodile...a blam me je da pitam jer cu ispasti blesava)

:shock: :shock: :shock:
Dobro je.... A ja sam mislila da sam jedina koja ne moze da razgranici snove i realnost...
Stalno pitam drugaricu je l' se to stvarno desilo ili sam sanjala... :oops:
 
milicaanchy:
acting_like_a_maniac:
jovana_p:
Sanjam filmove i serije :?
e ja kad sam nedavno kupio prsten, sanjao sam kako je taj moj prsten glavni (onaj sa planine propasti iz gospodara prstenova) i kako ga ja moram cuvati i kako se sa svojom vojskom spremam za borbu protiv orcova isve se to desava u II delu (dve kule) :shock: :shock: :shock: :twisted:
vauuuuuuu.......a shto se meni chini da je neko to sanjao pre tebe?
jel ti to oces da kazes da ja kopiram nekog? :x :x :evil: mozda je neko to isto sanjo ali nisam video da je to napiso kao odgovor za ovu temu :x
 
Pazite sta sam sinoc sanjala.Kao ja sam neka devojcica koja zivi u nekom malom gradu,koji je u podnozju nekog starog,ugasenog vulkana.Ja se navodno igram sa decom na ulici,kada odjednom proradi vulkan,.I onda svi panice,ja bezim u neku kucu,ljudi beze,citava zbrka....Mislim stvarno sam se preznojila!!!!Da li neko zna da protumaci ovaj moj san?
Hvala!!!!
 
miss:
nekad kad sanjam nesto iz zivota posle ne znam dal je bilo stvarno ili sam samo sanjala (za neke stvari jos nisam sigurna dal su se dogodile...a blam me je da pitam jer cu ispasti blesava)
Eee da znash da se i meni tako neshto deshavalo al ja pitam, i uglavnom je to java a ne san! Chito sam, to je kao neka intuicija, prosto dal zelish il sta vec jednostavno snagom svog razuma iskonstuishesh snenu situaciju pretvorivshi je u stvarnost!
E sad neznam zasto sam ti ovo isprichao al nemoze da shkodi a.... 8)
 
Jelena_Becej:
Pazite sta sam sinoc sanjala.Kao ja sam neka devojcica koja zivi u nekom malom gradu,koji je u podnozju nekog starog,ugasenog vulkana.Ja se navodno igram sa decom na ulici,kada odjednom proradi vulkan,.I onda svi panice,ja bezim u neku kucu,ljudi beze,citava zbrka....Mislim stvarno sam se preznojila!!!!Da li neko zna da protumaci ovaj moj san?
Hvala!!!!
Ako mi dozvolish, bicu jako otvoren :arrow:
To znachi da se nikad necesh udati! :twisted:
 
omilos:
Jelena_Becej:
Pazite sta sam sinoc sanjala.Kao ja sam neka devojcica koja zivi u nekom malom gradu,koji je u podnozju nekog starog,ugasenog vulkana.Ja se navodno igram sa decom na ulici,kada odjednom proradi vulkan,.I onda svi panice,ja bezim u neku kucu,ljudi beze,citava zbrka....Mislim stvarno sam se preznojila!!!!Da li neko zna da protumaci ovaj moj san?
Hvala!!!!
Ako mi dozvolish, bicu jako otvoren :arrow:
To znachi da se nikad necesh udati! :twisted:
Nemoj da se salis!!!!Otkud ti to?Kako si to protumacio?
 
Jelena _Becej:
omilos:
Jelena_Becej:
Pazite sta sam sinoc sanjala.Kao ja sam neka devojcica koja zivi u nekom malom gradu,koji je u podnozju nekog starog,ugasenog vulkana.Ja se navodno igram sa decom na ulici,kada odjednom proradi vulkan,.I onda svi panice,ja bezim u neku kucu,ljudi beze,citava zbrka....Mislim stvarno sam se preznojila!!!!Da li neko zna da protumaci ovaj moj san?
Hvala!!!!
Ako mi dozvolish, bicu jako otvoren :arrow:
To znachi da se nikad necesh udati! :twisted:
Nemoj da se salis!!!!Otkud ti to?Kako si to protumacio?

da, da...nikad se neces udati i neces imati dece...procitaj sanovnik...tuzno... :cry:
 

Back
Top