Šta najčešće sanjate?

Ja sam noćas sanjao da sam upoznao moderatora sa Politike, i to da on radi kao vozač u lokalnom seljobusu koji ide kroz moj kraj. :hahaha: :rotf:

A ja sam noćas sanjao da sam upoznao Mimu Laševsku! Kao fazon, živi u nekoj velikoj starinskoj usamljenoj kući medju livadama i drvećem. :eek: I kao, fino neko devojče. :eek:

Ši, ja sam tebe sanjala. :eek:
Ali se ne sećam tog dela sna već kasnije kada sam sanjala jednog druga i kako su nas babe spopadale ikonama i nekim cegerima... :confused:

rece ti to meni, senilna! :p ili je bio jos koji san? :D

ja sam imao tu (ne)srecu da sanjam izvesne osobe sa foruma, neke i po vise puta... 2 cak i vise od 5 puta! :eek:

Pa dva puta sam te sanjala. Ono još pre i preksinoć. :P
I ja sam imala (ne)sreću da sanjam još neke forumaše. :roll:

:rotf::rotf::hahaha:
Opsednutost forumom na delu!
 
Pre sam stalno sanjala kako me jure i hoce da me ubiju, ali im uvek pobegnem. I nenormalno brzo trcim u snu dok svi govore da imaju osecaj trcanja u vodi u snu. Sve neki krimi snovi bili, svi oko mene sa pistoljima, kome god hocu da se obratim ima pistolj i oce da me ubije, ali ja trcim, preskace preko zgrada. Vec dugo dugo sanjam kako spasavam nekog. Pre neku noc sam sanjala kako sam izvukla nekog iz vode. Onda kako sam stala pred neku zenu koju su hteli da ubiju pa su mene ubili, onda kako su vrsili eksperimente na nekoj devojcici i ja dosla, uvukla je u neko svoje neunistivo skloniste, ukljucila samounistenje tog mesta i rekla da cu doci do nje ako stignem. Nisam stigla.
Ima milion, prepuni su detalja, citavi filmovi
 

Back
Top