Šta kuvamo danas 3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ево рецепта за Дууууусицу:

Умуте се следећи састојци:

1 шоља гриза
1 шоља млека
8 наренданих јабука
1 шоља шећера
1 шоља млевених ораха
2 јаја
1 шоља уља
2 прашка за пециво
грожђица по укусу.

Умућене састојке (без панике иако је житко) преспеш у тепсију и заборавиш у рерни на 180-200 степени (шалим се, али пече се дуго).

Кад се испече, поквариш глазуром од чоколаде.

(Шоља је шоља за чај, да не буде забуне).

И ето сочног колачића, пријатно!

Hvala, recept zapisan i pravicu za vikend, dok nateram muza da mi ocisti orahe :D
Javljam kako bilo, ako mi ne crkne racunar, vec dva dana se sumnjivo ponasa, pola sata se moli da otvori sta hocu ili mi otvori nesto drugo ...ili mi ne da da se ulogujem :mrgreen:

Danas pasulj sa suvim mesom
 
Hvala, recept zapisan i pravicu za vikend, dok nateram muza da mi ocisti orahe :D
Javljam kako bilo, ako mi ne crkne racunar, vec dva dana se sumnjivo ponasa, pola sata se moli da otvori sta hocu ili mi otvori nesto drugo ...ili mi ne da da se ulogujem :mrgreen:

Danas pasulj sa suvim mesom

Ха, ха, мој муж је целе прошле недеље ратовао са лешницима и на крају победио.

Прекјуче спремала куглоф, знаш какав је био, прсте да полижеш!

Ваљда је до лешника?
 
Hvala, recept zapisan i pravicu za vikend, dok nateram muza da mi ocisti orahe :D
Javljam kako bilo, ako mi ne crkne racunar, vec dva dana se sumnjivo ponasa, pola sata se moli da otvori sta hocu ili mi otvori nesto drugo ...ili mi ne da da se ulogujem :mrgreen:

Danas pasulj sa suvim mesom
Извучеш напајање из модема, оставиш га(модем) гладног једно десетак секунди и поново му даш по напајању.
Сачекаш минут-два да се модем и рачунар издоговарају и размене протоколе и можда помогне.
 
E, na jesen ću i ja ovako da ređam šarenu salatu...:lol:

487113_449676868387522_1548333624_n.jpg
 
Боранија, запечена са млеком, јајима и мало јогурта.

Нека идеја за салату?

Обично уз то једемо таратор, али немам свеж краставац (можда да пробам са киселим, па додам и мало ораха :think:).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top