Sta da se radi kad je muz impotentan???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
argonaut:
O impotenciji se malo prica a to je nesto kroz sto svaki muskarac prodje barem jednom u zivotu. Ispocetka je zastrasujuce medjutim ukoliko nije u pitanju organska impotencija ni jedan slucaj nije beznadezan.
Treba doci do uzroka zasto je potrebno provesti sate i sate kod psihoterapeuta sto na zalost kod naseg naroda jos uvjek ima stigmu.
Takodjer preporucujem tantricki sex ukoliko takvi kursevi postoje u beogradu. Ako ne dosta se mozde nauciti samostalno iz knjiga: Za pocetak predlazem knjigu u izdanju ezoterije Taoisticke tajne o ljubavi . Kada oboje ovladate ovom drevnom mudroscu vas muz ce biti u stanju ne samo da ima kao kamen tvrdu erekciju negoda vam pruzi zadovoljstva o kojima ste mogli samo sanjati.
Ali put do ovoga je trnovit i zahtjeva krajnju disciplinu i u pocetku dosta samoodricanja. Sretno... :wink:
Covek nekad vise nema snage da se bori.I sve mu se smuci i tu vise zadovoljstva nema....
 
iman2:
U najboljim ste godinama i imate muza koji je impotentan....On Vas voli, obozava, sve Vam pruza sem... Da li zaboraviti da si zena, ili ne???

Iz ove perspektive: ucinila bih sve da mu pomognem da zajedno resimo problem (ako je moguce)... Mislim da nikad ne bih pomislila da je to samo moj problem i da treba da ga resavam tako sto cu uleteti u tudji krevet.... Mislim...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top