Kad je pravi momenat?

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.798
Juče sam bila kod frizera i kaže on “ovo je katastrofa” gledam frizera koji ima sigurno blizu 60 godina sjede kose koja je duga i kovrdzava i nosi pundju

Katastrofa jer mi je opet izrasla 10 cm i sjede se pomešale :lol:

Opet pokušaj da pustim da izraste i da prestanem sa farbanjem i opet sam otišla jer svi oko mene kazuju da odem na farbanje jer sam još “mlada” za puštanje sjedih


Nešto se pitam, posmatrajući i frizera kad je bio vas momenat prestanak farbanja ?

IMG_7963.jpeg
 
Ја сам извукла праменове кад су седе почеле да се примећују.
Зависи од нијансе боје косе, али те трч-трч седе умеју да изгледају баш неуредно.
Мада, ценим да ће ми у једном тренутку бити свеједно.
И то је тај тренутак.
 
Ja sam dosta dugo farbala kosu u crveno i nekad krajem 40-tih godina mi je samo došlo da krenem sa nečim umjerenim. Pa sam je prefarbala u smeđe i sviđa mi se ova nijansa jer izgleda potpuno prirodno. Tako vjerujem da će da bude spontano i sa prestankom farbanja-ako ikad do njega dođe.
 
Seda kosa je na zapadu u trendu takodje iziskuje njegu isto kao farbana kosa

i jedno i drugo je lepo
Кажем ти да је седа коса лепа само ако је врхунски ошишана, негована и исфенирана. У свим осталим случајевима изгледаш као они што чекају у реду пред казаном.
То важи и за мушкарце.
 
Poslednja izmena:
Da, nekome sede kose predivno stoje i blago njima. I naravno, pustiti kosu bez farbanja, pramenova... da bude prirodna je veoma teško. Ja sam sa 14 počela da sedim, genetika i nisam nikada nešto patila zbog toga. Tešim decu da su dobro i prošli jer u porodici ćelavih nemamo :vnaocare:
Farbam se u svoju prirodnu boju, na svake 3 nedelje i navikla sam.
Mada, intrigira me da li bih sa svojom prirodnom izgledala ovako
101 dalmations GIF
 

Back
Top