Kad je pravi momenat prestati sa redovnim kuhanjem?

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.806
Dijalog:

koja si smjena?
druga!
o pa dobro mozes odspavati
ne mogu moram sinu skuvati rucak kad dodje sa posla da jede
koliko mu je godina?
puni 28
aha
shta? jel ti ne kuhas
pa ne......ne uvek
shtaaaaa!?
pa znaju sebi spremiti,imaju 26 i 24 godine



kad je pravi momenat prestati sa redovnim kuhanjem?


1708365092747.jpeg
 
Кувам због себе.

Šta znam žene su praktične

Ja mogu da sebi spremim dva krompira i kvark u koji naseckam mirodjije

Mogu sebi spremim salatu od sočiva

Ili jednu od corbica na moj robotercic

Maksimalno 30 minuta priprema i rada


Ako sam obavezna da kuham za tri odrasla čovjeka potrebno mi je više vremena, više namirnica , više mozganja jer gore navedeno za njih nije jelo već patnja

I stvarno se pitam kad žena može uzeti sebi oduška i da prestane da vuče miris kuhinje za sobom

Može da crta , čita, odmara bavi se jogom

🤷🏻‍♀️
 
Nije samo kuvanje u pitanju. Decu smo naučili sve što smo mogli, osamostalili i ranije nego što je trebalo. Ne moraju ništa u životu od toga da koriste ali moraju da znaju.
Od kuvanja, preko šrafcigera do popunjavanja uplatnice u pošti (bez obzira što koriste online plaćanje). Moraju da znaju.

Kada se samo setim! Prvo kuvanje, sin napravio požar. Prva stvar koju sam uradila je osiguranje stana!
 
Nije samo kuvanje u pitanju. Decu smo naučili sve što smo mogli, osamostalili i ranije nego što je trebalo. Ne moraju ništa u životu od toga da koriste ali moraju da znaju.
Od kuvanja, preko šrafcigera do popunjavanja uplatnice u pošti (bez obzira što koriste online plaćanje). Moraju da znaju.

Kada se samo setim! Prvo kuvanje, sin napravio požar. Prva stvar koju sam uradila je osiguranje stana!

To je inače jako pametno :)
 
kad je pravi momenat prestati sa redovnim kuhanjem?
Deca treba da se angažuju u svakom poslu kod kuće i uče osamostaljivanju.
Jedno je kad kuvamo jer volimo, a drugo je kad u kući niko osim nas ne zna ništa sebi da spremi i umro bi od gladi da nas nema jer je kuvanje rezervisano samo za jednu osobu. Nije to neznanje, već oslanjanje na osobu koja to svakako i svakodnevno radi.
Skoro sam na televiziji čula iskreno priznanje jedne punoletne osobe da ne zna kako da skuva običnu "tursku" kafu.
Gospod Bog nad nama je veliki, a televizija treba da pazi da tako umobolne sadržaje ne prikazuje. Jednostavno, za neke stvari mora da postoji cenzura.
 
Deca treba da se angažuju u svakom poslu kod kuće i uče osamostaljivanju.
Jedno je kad kuvamo jer volimo, a drugo je kad u kući niko osim nas ne zna ništa sebi da spremi i umro bi od gladi da nas nema jer je kuvanje rezervisano samo za jednu osobu. Nije to neznanje, već oslanjanje na osobu koja to svakako i svakodnevno radi.
Skoro sam na televiziji čula iskreno priznanje jedne punoletne osobe da ne zna kako da skuva običnu "tursku" kafu.
Gospod Bog nad nama je veliki, a televizija treba da pazi da tako umobolne sadržaje ne prikazuje. Jednostavno, za neke stvari mora da postoji cenzura.

Upravu si treba da postoji cenzura
 

Back
Top