Šta bi ste uradili sa preljubnikom - preljubnicom?

Šta bi ste uradili?

  • Oprostio-la

  • Ne bih oprostio-la

  • Kaznio ih-la

  • Pevušio uz mandolinu ispijajući vinjak

  • Samo ispijao-la vinjak


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
skoro sam procitala jednu dobru foru.zena je saznala da je muz varao.rekla je da ce mu oprostiti pod uslovom da i ona spava sa drugim muskarcem,a da njen muz to sve vreme gleda.kada je krenula da stenje,uvija i zavija,muz se rasplakao i izleteo iz sobe :zcepanje: koja fora,moram to da primenim nekada.mada ko kaze da vec nisam :mrgreen:

Citala i ja...ispovest onog zigola...ali mi to nesto previse filmski deluje. Moguce da je zaista istina, ali na sta li je taj odnos kasnije izasao, ko zna...
I moze biti fora, samo teoretski, u praksi...tuga.
 
.. da me muz prevari, da imamo zajednicku decu maloletnu...
mozda i bila u iskusenju da spustim kriterijum da ne rusim dom deci...

ali ne bi mogla da gledam tog muskarca kada ostari, i da mu pomazem kad je u nevolji,bolestan itd..

Znaci da pocnem da trazim neku, koja ce me negovati kad omatorim, jer zena sigurno nece?

O.K., ja cu nacu onda ovako nesto...ako mi srce bude manje-vise o.k.

 
Lagodni odgovori i pošalice su mogući povodom ovakve teme samo dok neko nije u tim cipelama ili je klinja od 17 leta.
Prevara ako nam je do nekog stalo boli a još više boli saseći i otići
Sve ovo se uvećava sigurno milion puta kada se radi o osobama koje imaju porodicu i decu.

Zatim vrlo važni a možda i odlučujući elementi su i činjenice o tom odnosu gde je neko poželeo da prevari i to i uradi.
Nije isto kad je sve u redu a neko švrlja jer je prosto takav tip osobe ili kada se radi o odnosu u kome dugo škripi.

Ljudi ne smeju da dozvole ako budu prevareni da sebe krive ali jednako ne mogu ni da žmure na svoja sranja koja su eventualno pravili, to možda nije prevara ali postoje razni psiho zlostavljači na finjaka gde neko umesto da ode od takvog uleti drugome u zagrljaj.

Prevara nije lepo ni dobro delo prvo zbog onog samog koji vara.
Mulja, laže, maže zapetljava se a ništa nije vredno kao sopstveni mir i čistota pred sobom a onda i pred drugima.
Vrlo složena tema, nabacala sam neka svoja shvatanja po tom pitanju ali se ima o tome što šta pisati.
Ostavljam mogućnost da bih oprostila ali tek po preispitivanju svih ovih bitnih činjenica a ima ih još puno.
 
Poslednja izmena:
.. da me muz prevari, da imamo zajednicku decu maloletnu...
mozda i bila u iskusenju da spustim kriterijum da ne rusim dom deci...

ali ne bi mogla da gledam tog muskarca kada ostari, i da mu pomazem kad je u nevolji,bolestan itd..

Dok je u punoj snazi treba mu oprostiti da bi izdržavao decu i tebe a kada ostari i više nije ni za šta onda ga šutnuti, veoma, veoma hrišćanski nema šta Perla.
Ali kao što neko već reče, vodi računa da ne padneš prva ti, šta onda ....
 
.. da me muz prevari, da imamo zajednicku decu maloletnu...
mozda i bila u iskusenju da spustim kriterijum da ne rusim dom deci...

ali ne bi mogla da gledam tog muskarca kada ostari, i da mu pomazem kad je u nevolji,bolestan itd..


Šečina,

pa zar treba trpeti nekog radi dece a samim tim će i deca ispaštati ?

zbog čega ćeš ga uopšte trpeti ?
 
Jao, jao, koliko ste me citirali, a ja ne vidoh.

Nikako - ja bi ostavila preljubnika, jer smatram da taj brak nikad ne bi opstao- do groba.

Ipak, jako je tesko kada su deca maloletna, mozda imate i neke zajedncke finansijske projekte,
pa njegova -tvoja porodica,zajednicki prijatelj, status u drustvu.

Tesko je kada se porodica raspadne, pa deca trckaraju 3 dana kod jednog 3 dana kod drugog roditelja.

Takav zivot je pravi pakao, i zbog toga mnoge zene odluce da ne menjaju situaciju- dok deca ne krenu na fax.

Ja bi se razvela - jer nikad ne bi mogla da oprostim i zaboravim...... i josh nesto iz religijskih razloga....
 
Bitno je da razmislis hladne glave kako je pametno postupiti PRE nego se nadjes u takvoj situaciji.

mozes Perlice da razmisljas koliko god hoces, svi kazu ja bih ovo ili ono, ali je cinjenica da tek kada se to i desi ljudi sami sebe iznenade reakcijom i uglavnom oproste bas oni koji su bili najbucniji u tome kako bi istog trena dali sut u dupe partneru
 

Back
Top