Šta bi ste uradili sa preljubnikom - preljubnicom?

Šta bi ste uradili?

  • Oprostio-la

  • Ne bih oprostio-la

  • Kaznio ih-la

  • Pevušio uz mandolinu ispijajući vinjak

  • Samo ispijao-la vinjak


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
skoro sam procitala jednu dobru foru.zena je saznala da je muz varao.rekla je da ce mu oprostiti pod uslovom da i ona spava sa drugim muskarcem,a da njen muz to sve vreme gleda.kada je krenula da stenje,uvija i zavija,muz se rasplakao i izleteo iz sobe :zcepanje: koja fora,moram to da primenim nekada.mada ko kaze da vec nisam :mrgreen:

Mislim da je to samo urbani mit ili kao što sam reče fora sa neta.Još nisam upoznao muškarca sa takvom patologijom, koji je spreman da gleda svoju ženu kako sa drugim..... da bi se "pokajao", niti ženu koja nema ni najelementarnije dostojanstvo da radi takve stvari.
 
Neko zna i zmuri na to.
Neko ume odlicno da funkcionise na dve starne i ni jedna se ne oseca zapostavljeno. Onima koji su u stanju da "podmire" dve osobe i emotivno i fizicki i da druga strana ne posumnja, to ni ne zameram. Dizem kapu.
Neko bude povredjen.
Ja bih bila uvredjena :lol: A bila sam u situaciji kada bih na tome bila i zahvalna.
Sta raditi? Pa, svako spram svojih potreba... Cinjenica je da ako se vec desi, bolje da se desi (i sazna) sto pre. Onda imas vise vremena za svoj, novi zivot...

Slažem se.Bolje je brzo saznati stvaran karakter druge strane, negoli posle 20 godina.Bolje i za jedno i drugo.Život je suviše kratak za gubljenje vremena za ljude koji nisu vredni gubljenja vremena.
 
Poslednja izmena:
Nisam pitao za sebe, nego uopšteno.Kako ljudi reaguju u takvim situacijama.Ali recimo da se nađem ( ne dao Bog) , mislim da ne bih bio nasilan (mrzim nasilje bilo koje vrste), niti slinio (naravno osećao bih tugu) , samo rekao takvoj osobi da pokupi svoje stvari i odjebe iz mog života.
Ko jednom usere stvar sklon je tome, pa čak i da se zadesilo jer je bio-la "zaljubljen-a", pod afektom takoreći to mi nekako ne pije vodu i nekakvo pomirenje mi deluje toliko budalasto da ima smisla jedino iz ekonomsko-porodičnih razloga- dele isti stan,ne žele da stresiraju decu , itd.
Možda se može oprostiti, ako je učinjeno samo jednom u stanju nezdrave svesti (pijan-a, drogiran-a) ostalo su izgovori, naročito ako je učinjeno više puta.

Često sam se pitala, gledajući tako neke parove koji žive s "oprostom", kakav je to više život i koliko krivac mora biti debelokožac da bi partneru više pogledao u oči.
A sve ove priče, uradio bih ovo ili ono, ne drže vodu, jer ljudi obično reagiraju suprotno očekivanjima.
Znam jedan slučaj, on radio u inozemstvu, ona se provodila i nije birala s kim...njegova majka mu je nakon dugo vremena sve rekla jer nije više mogla nositi taj teret a s druge strane se plašila njegove reakcije jer je dosta agresivan tip, naročito kad je znao komentirati prevare drugih. Na kraju je on i dalje sa ženom, on i dalje radi u inozemstvu a ona se i dalje provodi, a krivac je ostala njegova majka jer je htjela uništiti njihov brak.
Kako bih reagirala da doživim takvu situaciju, ne znam, vjerovatno bih se povukla u tišini i prepustila ga novom izboru.
 
Često sam se pitala, gledajući tako neke parove koji žive s "oprostom", kakav je to više život i koliko krivac mora biti debelokožac da bi partneru više pogledao u oči.
A sve ove priče, uradio bih ovo ili ono, ne drže vodu, jer ljudi obično reagiraju suprotno očekivanjima.
Znam jedan slučaj, on radio u inozemstvu, ona se provodila i nije birala s kim...njegova majka mu je nakon dugo vremena sve rekla jer nije više mogla nositi taj teret a s druge strane se plašila njegove reakcije jer je dosta agresivan tip, naročito kad je znao komentirati prevare drugih. Na kraju je on i dalje sa ženom, on i dalje radi u inozemstvu a ona se i dalje provodi, a krivac je ostala njegova majka jer je htjela uništiti njihov brak.
Kako bih reagirala da doživim takvu situaciju, ne znam, vjerovatno bih se povukla u tišini i prepustila ga novom izboru.

Kakva užasna priča.
Koliko u preljubi nema ničeg racionalnog ( čovek se zaljubio u drugu koja mu više leži, srodniji karakteri je retkost) govori činjenica da većina ljudi vara svoje supružnike sa osobama koje nisu zapravo ništa kvalitetnije ni na fizičkom ni na psihološkom planu od bračnih partnera.Komšijski švaler vara svoju ženu sa ženom koja nije neki foto model ili manekenka nego rugoba sa drugog sprata.Tako da verujem da je u takvoj vrsti odnosa prisutna neka vrsta zla, sociopatije ili dokonosti- tj. gluposti.
 
Poslednja izmena:
Kakva užasna priča.
Koliko u preljubi nema ničeg racionalnog ( čovek se zaljubio u drugu koja mu više leži, srodniji karakteri je retkost) govori činjenica da većina ljudi vara svoje supružnike sa osobama koje nisu zapravo ništa kvalitetnije ni na fizičkom ni na psihološkom planu od bračnih partnera.Komšijski švaler vara svoju ženu sa ženom koja nije neki foto model ili manekenka nego rugoba sa drugog sprata.Tako da verujem da je u takvoj vrsti odnosa prisutna neka vrsta zla, sociopatije ili dokonosti- tj. gluposti.

Besmisleno je tražiti razloge prevare jer onaj koji vara uvijek će naći neki alibi, prvenstveno kao opravdanje vlastitoj savjesti. Ima nešto prokleto u čovjeku da nikad nije zadovoljan, da voli sjediti na dvije stolice, da voli dodatno komplicirati život.
 
Često sam se pitala, gledajući tako neke parove koji žive s "oprostom", kakav je to više život i koliko krivac mora biti debelokožac da bi partneru više pogledao u oči.
A sve ove priče, uradio bih ovo ili ono, ne drže vodu, jer ljudi obično reagiraju suprotno očekivanjima.
Znam jedan slučaj, on radio u inozemstvu, ona se provodila i nije birala s kim...njegova majka mu je nakon dugo vremena sve rekla jer nije više mogla nositi taj teret a s druge strane se plašila njegove reakcije jer je dosta agresivan tip, naročito kad je znao komentirati prevare drugih. Na kraju je on i dalje sa ženom, on i dalje radi u inozemstvu a ona se i dalje provodi, a krivac je ostala njegova majka jer je htjela uništiti njihov brak.
Kako bih reagirala da doživim takvu situaciju, ne znam, vjerovatno bih se povukla u tišini i prepustila ga novom izboru.

Sumnjam da je njemu lose i da se i sam ne provodi. Sve u svemu zajedno su iz nekog drugog razoga ne iz ljubavi.
 
A sve ove priče, uradio bih ovo ili ono, ne drže vodu, jer ljudi obično reagiraju suprotno očekivanjima.
Znam jedan slučaj, on radio u inozemstvu, ona se provodila i nije birala s kim...njegova majka mu je nakon dugo vremena sve rekla jer nije više mogla nositi taj teret a s druge strane se plašila njegove reakcije jer je dosta agresivan tip, naročito kad je znao komentirati prevare drugih. Na kraju je on i dalje sa ženom, on i dalje radi u inozemstvu a ona se i dalje provodi, a krivac je ostala njegova majka jer je htjela uništiti njihov bra

a pa ti tipovi sto su verbalno zaebani na kraju se najcesce ispostave kao ******
 

Back
Top