Šta bi ste uradili sa preljubnikom - preljubnicom?

Šta bi ste uradili?

  • Oprostio-la

  • Ne bih oprostio-la

  • Kaznio ih-la

  • Pevušio uz mandolinu ispijajući vinjak

  • Samo ispijao-la vinjak


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
što me pitaš ako si konstatovo da sam glup ? mnogo sam gluplji nego što možeš da zamisliš
ne verujem da te zanima odgovor nekog tamo kretena koji je napisao takvu glupost

Pa i glupaci imaju odgovor.
Kazi da se smejemo.


Da si napisao :-Oprostio bih ali ne bih vise imao poverenja u nju .-To bi vec bio nekakav ok odgovor. S tim da ona ne ispasta zbog toga, jer to onda ne bi bio oprostaj.
 
Poslednja izmena:
Pa i glupaci imaju odgovor.
Kazi da se smejemo.


Da si napisao :-Oprostio bih ali ne bih vise imao poverenja u nju .-To bi vec bio nekakav ok odgovor. S tim da ona ne ispasta zbog toga, jer to onda ne bi bio oprostaj.
oprostio bih ali više ne bih imao poverenja u nju...
pa to se podrazumeva milane gružanine...jel baš moram to da napišem ? :sad2:
 
kako mislis omakne se nekome? prevara je svestan cin o kome se uglavnom dobro razmisli pre nego se ista ucini...u to ne znam sta mi bi, ne verujem

Mislim npr. neko je sa nekim godinama, pretpostavimo brak. I pretpostavimo da je jedan od njih prevario, a da drugi to nikad nije saznao. Sad je on to uradio, ali se saznalo... Šta činiti?
Nisam ni rekla da to uradiš u nesvesnom stanju, samo nije nemoguće da se desi. Ako se desi, niko ne trubi o tome na sav glas, zar ne?
 
Mislim npr. neko je sa nekim godinama, pretpostavimo brak. I pretpostavimo da je jedan od njih prevario, a da drugi to nikad nije saznao. Sad je on to uradio, ali se saznalo... Šta činiti?
Nisam ni rekla da to uradiš u nesvesnom stanju, samo nije nemoguće da se desi. Ako se desi, niko ne trubi o tome na sav glas, zar ne?
Znas, sazna se iskljucivo onda kada onaj koji je prevario i zeli da to druga strana sazna...u 99% slucajeva je tako.
 
Dobro.
Mada, neki put se sazna i ako onaj drugi ne želi da se to sazna... možda je i malo veći procenat od 1%, al' nebitno je.
Samo sam rekla da bih dobro razmislila šta bih učinila, jer vidim da bi većina odmah ili otišla ili metak u čelo...

a sazna se ako ne povedu racuna sa kim varaju :lol:
ma to sto pisu sta bi i kako bi....napisah vec gore, niko ne zna dok mu se ne desi kako ce reagovati
 
Štra bi ste činili?

Neko zna i zmuri na to.
Neko ume odlicno da funkcionise na dve starne i ni jedna se ne oseca zapostavljeno. Onima koji su u stanju da "podmire" dve osobe i emotivno i fizicki i da druga strana ne posumnja, to ni ne zameram. Dizem kapu.
Neko bude povredjen.
Ja bih bila uvredjena :lol: A bila sam u situaciji kada bih na tome bila i zahvalna.
Sta raditi? Pa, svako spram svojih potreba... Cinjenica je da ako se vec desi, bolje da se desi (i sazna) sto pre. Onda imas vise vremena za svoj, novi zivot...
 
Ne bih uradio nista kad bi ih zatekao,ali bi tako zalupio vratima da bi videli da mi nije pravo
Ghelyon.gif
 
Ako nameravash pakovanje u shkrinju odma da ti kazhem da se manesh chorava posla

Predlazhem razlaz uz trubache :)

Nisam pitao za sebe, nego uopšteno.Kako ljudi reaguju u takvim situacijama.Ali recimo da se nađem ( ne dao Bog) , mislim da ne bih bio nasilan (mrzim nasilje bilo koje vrste), niti slinio (naravno osećao bih tugu) , samo rekao takvoj osobi da pokupi svoje stvari i odjebe iz mog života.
Ko jednom usere stvar sklon je tome, pa čak i da se zadesilo jer je bio-la "zaljubljen-a", pod afektom takoreći to mi nekako ne pije vodu i nekakvo pomirenje mi deluje toliko budalasto da ima smisla jedino iz ekonomsko-porodičnih razloga- dele isti stan,ne žele da stresiraju decu , itd.
Možda se može oprostiti, ako je učinjeno samo jednom u stanju nezdrave svesti (pijan-a, drogiran-a) ostalo su izgovori, naročito ako je učinjeno više puta.
 

Back
Top