Šta ako ste zaljubljeni u neku koja je zaljubljena u drugog...

Pa, šta radite u tim situaciama.Ja sumnjam na ovo ali se jos pravim mutav

Jao, ne pominji mi molim te...Ja sam brate prvi put našla srodnu dušu, ali zaista...i ispostavilo se da se njemu svidja moja ortakinja, a ja njegovom ortaku...a niko od prisutnih ne želi da se petlja s ovim s kim taj drugi želi...sve je zamućeno...:D Nadam se da kapirate...Ja oću s Boletom, Bole oće s Milicom, Milica neće s Boletom, ja neću s Markom, Marko oće sa mnom...zaebi me ovakvih situacija....batali odma i kreći u sledeću turu ;) Samo ćeš sebe da mučiš...najbolje je kad je sve jasno i kad se ne gubi vreme na zbrke i gluposti ;)
 
Ako se druzite, mislim da je fora samo da joj se priblizis dovoljno. Provodite sto vise vremana zajedno, pusti je neka ti se poverava. Ako si ti stvarno pravi decko za nju, ona ce to ukapirati. Samo nemoj da je uplasis, da joj kazes da si zaljubljen u nju, a pritom je vase rijateljstvo na vrhuncu.. Samo polako...poveravace ti se, i steci toliko poverenje u tebe da ce jednostavno poceti da te pita za savete...a tada pocni da je okreces na svoju stranu. On ne moze biti savrsen, imace i on propusta i kada bude povredjena i ranjiva, ti nastupas....u trenutku slabosti svasta se desava...
 
E...a sta ako si zaljubljena u decka koji je zaljubljen u drugog decka u kojeg si i ti pomalo zaljubljena, ali ni jedan ni drugi nisu zaljubljeni u tebe,vec je u tebe zaljubljena najbolja drugarica decka u koga si ti vise zaljubljena,a to je onaj prvi?!:)

raspad sistema :D

onda uzmesh i smuvas se sa tom njegovom drugaricom, nju nagovorish da ona njega nagovori da se ti i on ****** i onda se vi ******, a ovaj drugi kad cuje da se ****** on ce njega da ostavi i ti ces imati njega dokle oces :D
 

Back
Top