Šta ako ste zaljubljeni u neku koja je zaljubljena u drugog...

Natasha shto si ti tuzna?
Shta je to i tvoj problem ili...? :-I

Plizzz,zovi me Naca ili Nane(doduse,ovo zadnje obozavam)
Pa,meni se to desavalo,boze moj,kako je lepo kada si skroz slobodan,kada ni o kome ne razmisljas,kada si samo sa drugaricama i to je to...hocu malo od suprotnog pola da se odmorim,ona prva veza jos utice na mene,ipak je bilo delom lepo......:razz:
 
Izvini, prilichno te poshtujem kao osobu, ali na ovo mogu da kazhem samo jedno veliko LOL. Kakva crna ljubav, to je samo iluzija. Da, i posledica mladosti (=> neznanja).

Pa,shteta shto toliko malo znash...
Sve to moze biti zezanje...
Ali moze biti i prava ljubav!
Npr.
Devojka iz mog razreda se pali na mog najboljeg druga (takodje iz mog razreda) i svako vece se moli za njega :shock: ,plache zbog njega :shock: drzi njegovu sliku ispod jastuka :shock: i slichne stvari...i i sada reci da nije zaljubljena...i reci da je to iluzija!
 
Pa,shteta shto toliko malo znash...
Sve to moze biti zezanje...
Ali moze biti i prava ljubav!
Npr.
Devojka iz mog razreda se pali na mog najboljeg druga (takodje iz mog razreda) i svako vece se moli za njega :shock: ,plache zbog njega :shock: drzi njegovu sliku ispod jastuka :shock: i slichne stvari...i i sada reci da nije zaljubljena...i reci da je to iluzija!

To nije ljubav, to je idiotizam. :roll:
 
Ma, ti me ochigledno nishta nisi razumela. Simpatija je ok za taj uzrast, a ljubav i zaljubljenost su preterane rechi. To shto si ti s nekim u vezi, ne mora obavezno da znachi da ga VOLISH, ne?

Ok,chekaj!
Voleti se moze na milion nachina!
Ali zaljubljenost u simpatiju moze da predje vremenom u pravu ljubav...pa i kod tinejdzera...pozz!
 

Back
Top