Šta ako ste zaljubljeni u neku koja je zaljubljena u drugog...

pa.....to je nesto normlano sto se svima desava, ja predlazem cekaj svoju priliku ona ce kad tad morati sa njim da zavrsi i ti onda upadni na scenu

Ali film ima 20 nastavaka! :'(

A preko svega je taj drugi zaljubljen u neku drugu, jel tako?

Ne?

Najpre budi 100% siguran da ona ima drugog.

Pa i nisam...

Ali vredi pokushati...prvo joj postani prijatelj...a posle ce se situacija sama reshiti.

vec smo (bolji) prijatelji

Ona je tvoije godishte ili starija/mladja jer ako ste u istoj smeni onda ce ti biti lakshe da znash shta se deshava i da kada se sprijateljish s' njom provodish vishe vremena..

Isto odeljenje.

...
 
Ali film ima 20 nastavaka! :'(

Ne?

Pa i nisam...

vec smo (bolji) prijatelji

Isto odeljenje.

...

Ah...za nastavke jbg...
nisi siguran...prvo to ispitaj pa posle polako...
Bolji ste prijatelji...ok to je dobro!
isto odeljenje...e ja ti to ne bih preporuchila...mi iz odelenja smo se svi zakleli da necemo biti sa nekim ko je iz odeljena sve dok smo onovna...zashto...ah,mrzi me da objashnjavam...
Ma objasnio ti je Ivan_015 ;)
 
@ GrimReaper

Shta ti nikada nisi bio/la teen,nikada nisi bio/la zaljubljen/a?
Ajd me josh ubedi da kada si imao/la 123 si pila mleko u pola 9,i 9 si ishao/la da spavash,a suprotan pol te nije interesovao a?
ma daj,ne verujem u tu prichu...
pa tada,sa 12/13/14 se i prv put zaljubljujemo,prvi kiss,veza (ne znachi i sex) i ostalo...

Da...ja isreno mislim da je pubertet lepo doba coveka...za sada...:lol:
 
@ GrimReaper

Shta ti nikada nisi bio/la teen,nikada nisi bio/la zaljubljen/a?
Ajd me josh ubedi da kada si imao/la 123 si pila mleko u pola 9,i 9 si ishao/la da spavash,a suprotan pol te nije interesovao a?
ma daj,ne verujem u tu prichu...
pa tada,sa 12/13/14 se i prv put zaljubljujemo,prvi kiss,veza (ne znachi i sex) i ostalo...

Ma, ti me ochigledno nishta nisi razumela. Simpatija je ok za taj uzrast, a ljubav i zaljubljenost su preterane rechi. To shto si ti s nekim u vezi, ne mora obavezno da znachi da ga VOLISH, ne?
 

Back
Top