SRS ekstremisti opasnost po Srbiju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kohen, znas li ti ko je najvece zlo u Srbiji? TI i tebi slicni, jer idete okolo i samo pljujete po Srbiji i Srbima. Mislim da treba da te je sramota zbog prethodnih tema koje si postavio, a sve u cilju omalovazavanja Srpske Radikalne Stranke i casnih junaka. Da li ce Srbija dobiti Radikalsku vlast ili nece, mislim da ce se videti na izborima, koji su po svemu sudeci sve blizi. Samo da te upozorim na nesto, 40% biraca glasa za tu Srpsku Radikalnu Stranku koju koliko god ti bio glasan (i tebi slicni ovde na forumu) neces zaustaviti u osvajanju vlasti u Srbiji. Sto sam procitao u jednoj temi, ne moze stotinak naduvanih giliptera upravljati Srbijom. Taman vas toliko i ima.
 
Alekasandar2:
Oj, demokrate!

Secate li se kako ste se podsmevali kada su Radikali pricali o ekonomskoj saradnji sa Kinom? Kako se labus podsmevao i Draskovic fantazirao kada su uvezeni Kineske sirovine za lekov, da su to male doze za nas jer su Kinezi mali ljudi?

Hahahaaaaa!

Pa sto sada svi oni trce u Kinu? Kako izgleda sada Kina? Ma nije moguce da nemaju eksperte kakvi su Labus i Dinkic, da nemaju demokratiju?

:)))))))))

Ne, Nikada Radikali nisu govorili o savezu sa Severnom korejom, govorili su o OSLANJANJU na Rusiju i Indiju, dve ogromne sile, a Kina ce za 20 godina da nadjaca ekonomski SAD.

Sto cutite o Kini? A?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A Kina je , kao kolonija Radikala?
Oni prvi poboli zastavu? :D :D :D :D :D Pa kad su Radikali bili u Kini?I kakve veze oni sa Kinom imaju?Ako radikali nece, nema nista od saradnje sa Kinezima, oni se pitaju.
Uopste, sta se palite na Kinu, kad je Srbija interesuje manje nego Gvatemala.
Sta tripujete da ste braca sa Kinezima???

Sta se lozis na Kinu, koja ima desetine gradova , od kojih je svaki veci od Srbije?
Sta , sad cete da se kao ushlihtate Kinezima, kao pravoslavna braca.?
Super, samo sto kod njih ima malo pravosavnih.A i lepo su glasali protiv sankcija i bombardovanja. Kao i Rusi, smradovi.

A po radikalima, sad bi vam predsednik drzavne zajednice bio Lukasenko ;)

lukasunif6bc.png


Vidiga kaki je lep, ki slika :D :D Pravi Radikalni predsednik :D
 
no_problem:
Kohen, znas li ti ko je najvece zlo u Srbiji? TI i tebi slicni, jer idete okolo i samo pljujete po Srbiji i Srbima. Mislim da treba da te je sramota zbog prethodnih tema koje si postavio, a sve u cilju omalovazavanja Srpske Radikalne Stranke i casnih junaka. Da li ce Srbija dobiti Radikalsku vlast ili nece, mislim da ce se videti na izborima, koji su po svemu sudeci sve blizi. Samo da te upozorim na nesto, 40% biraca glasa za tu Srpsku Radikalnu Stranku koju koliko god ti bio glasan (i tebi slicni ovde na forumu) neces zaustaviti u osvajanju vlasti u Srbiji. Sto sam procitao u jednoj temi, ne moze stotinak naduvanih giliptera upravljati Srbijom. Taman vas toliko i ima.

To si, pretpostavljam , gledao na 2394om kanalu, na ABC, CNN, BBC News...a prevodio ti komsija Radenko?
Da , na tvom cuvenom TV, o kome mi smrtnici samo mozemo da sanjamo... :wink:
 
Kohen:
A Kina je , kao kolonija Radikala?
Oni prvi poboli zastavu? :D :D :D :D :D Pa kad su Radikali bili u Kini?I kakve veze oni sa Kinom imaju?Ako radikali nece, nema nista od saradnje sa Kinezima, oni se pitaju.
Uopste, sta se palite na Kinu, kad je Srbija interesuje manje nego Gvatemala.
Sta tripujete da ste braca sa Kinezima???

Sta se lozis na Kinu, koja ima desetine gradova , od kojih je svaki veci od Srbije?
Sta , sad cete da se kao ushlihtate Kinezima, kao pravoslavna braca.?
Super, samo sto kod njih ima malo pravosavnih.A i lepo su glasali protiv sankcija i bombardovanja. Kao i Rusi, smradovi.

A po radikalima, sad bi vam predsednik drzavne zajednice bio Lukasenko ;)

lukasunif6bc.png


Vidiga kaki je lep, ki slika :D :D Pravi Radikalni predsednik :D


Lep kada je osvojio 83% glasova, 10% vise nego putin prosli kada je osvojio 73% glasova u Rusiji.

I jos budale sa zapada nisu uspele da nadju nekog nekorumbiranog opozicionara, nego nekog profesroa, nijhe se isticao, posten, kao Kostunica,
Ali imao dva mala problema,

Poljak je i katolik, pa su Belorusi glasali za Lukasenka protiv ovog:) :) :)
Inace, standard u Belorusiji je veci nego u Srbiji

Beloruxija ima milion prikljucaka na internet vise od Srbije,
veci standard i zaposlenost od 80 % sa 50% manje duga od Srbije.

Pa bolji je Lukasenko od Demokrata.
 
pravi covek zna se ... bolje nego demokrate u svakom slucaju ... nego jedno pitanje za demokrate ... jel vi to morate da imate u svom imenu demokratska da bi se znalo da ste demokrate heheheeh ... e ljudi vama nije jasno da ce na vlast sada ipak doci radikali hteli vi to ili ne ... jos jednom ponavljam vi ste saka jada sa baloncicima .. hehehe
 
no_problem:
pravi covek zna se ... bolje nego demokrate u svakom slucaju ... nego jedno pitanje za demokrate ... jel vi to morate da imate u svom imenu demokratska da bi se znalo da ste demokrate heheheeh ... e ljudi vama nije jasno da ce na vlast sada ipak doci radikali hteli vi to ili ne ... jos jednom ponavljam vi ste saka jada sa baloncicima .. hehehe

pa nek dodju...i znas sta ce uraditi? nista...eto tako,veliko nista...kompletan finansijski sistem je u rukama stranih kompanija,devizne rezerve srbije su u shwajcarskoj,nece moci nista da urade...samo da upropaste i to malo sto imamo
 
no_problem:
]

verujes u to ili zezas?

ne znam odakle si i cime se u zivotu bavis,al da ti kazem samo da su neke stvari toliko odmakle i toliko izvan kontrole bilo kog politickog fakora u ovoj zemlji..opet kazem,finansijski sektor je potpuno pod kontrolom stranog faktora,a bez njihove podrske niko ovde nista nece moci da uradi..uostalom,radikali ni nemaju ekonomski i socijalni program...cela politika im se zasniva na pljuvanju demokrata i evrope..bez ijednog konstruktivnog i realnog resenja za teshku situaciju u zemlji..vuchic je pocetkom 2005.pominjao kako ce oni za par meseci izbaciti plan za oporavak srbije,al od toga naravno nije bilo nista...
 
za ozbiljnu politiku je potrebno mnogo vise od kafanskog patriotizma i jeftine demagogije na koju nazalost radikali pecaju mnogobrojne gradjane koji su u veoma teshkom ekonomskom polozaju..ne znam,ja jos nikad nisam cuo plan radikala za ekonomski oporavak zemlje,za resavanje problema u zdravstvu,obrazovanju i slicno...jel znate zasto? zato sto radikali to i nemaju u svom programu...
 
jedino o cemu radikali brbljaju po ceo dan su zlocini,ratovi,stradanja,smrt i slicno...i pricica tipa "drz'te lopova"...kad pricam sa njihovim vatrenim sledbenicima,niko ne ume da mi kaze kako bi ustvari oni resili realne,zivotne probleme gradjana srbije...ako tu ne racunam price :"pokupicemo ljude sa ulica i puskom ih sprovesti na javne radove" i slicne gluposti...sto nije zvanican program SRS-a,ali mnogi njihovi simpatizeri i clanovi smatraju da ce tako navodno biti...i tome se raduju...verovatno racunaju da ce oni biti ti koji ce nositi puske...

eto,simpatizeri radikala,javno vas pozivam da ovde na forumu iznesete stavove SRS-a o tome kako resiti ekonomsku situaciju u zemlji...posto niko nije cuo to radikalsko spasonosno resenje,mozda vi znate..pa ajde da cujemo i mi
 
Alekasandar2:
Lep kada je osvojio 83% glasova, 10% vise nego putin prosli kada je osvojio 73% glasova u Rusiji.

I jos budale sa zapada nisu uspele da nadju nekog nekorumbiranog opozicionara, nego nekog profesroa, nijhe se isticao, posten, kao Kostunica,
Ali imao dva mala problema,

Poljak je i katolik, pa su Belorusi glasali za Lukasenka protiv ovog:) :) :)
Inace, standard u Belorusiji je veci nego u Srbiji

Beloruxija ima milion prikljucaka na internet vise od Srbije,
veci standard i zaposlenost od 80 % sa 50% manje duga od Srbije.

Pa bolji je Lukasenko od Demokrata.

Sve si sam rekao....i sve sto bi ti ja sada naisao bi samo pomutilo sliku koju si o svojoj informisanosti i ostroumnosti rekao...
U svakom slucaju, jedan si od rekordera...
Bravo, majstore :wink:
 
serb_pagan:
za ozbiljnu politiku je potrebno mnogo vise od kafanskog patriotizma i jeftine demagogije na koju nazalost radikali pecaju mnogobrojne gradjane koji su u veoma teshkom ekonomskom polozaju..ne znam,ja jos nikad nisam cuo plan radikala za ekonomski oporavak zemlje,za resavanje problema u zdravstvu,obrazovanju i slicno...jel znate zasto? zato sto radikali to i nemaju u svom programu...

....a koja budala ce da poveruje da ce oni koji su zemlju doveli do ekonomske katastrofe iz nje i da je izvuku :)
 
st.maurice:
SRS ekstremisti su danas najveca opasnost po Srbiju.

Oni bi zeleli da vide Srbiju kao sto izgleda Severna Koreja, Iran, Libija, ...

Zemlja jedne partije, jedne apsolutisticke i centralizovane vlade i drzave gde se ne postuje nista i nista nije sveto. Zemlja lazi i prevare.
Zemlja gole demagogije.

Ja ne verujem da ce se to desiti, ali SRS extremisti svejedno predstavljaju opasnost po Srbiju i demokratiju koja se ne moze ignorisati.
Теби је СРС Екстремна, ХА ХА ХХАААААААААА
Priest-1.gif
 
kao sto sam i pretpostavljao...jedino u cemu su radikali i njihovi simpatizeri ovde uspesni su vulgarne doskochice na nivou razgovora u shtrokavoj seoskoj birtiji ...kad ih pitas o ozbiljnijim temama,kao npr.o ekonomiji nema ih nigde...pitas ih za ekonomski program radikala,oni stavljaju lukashenka...pitas ih kako bi radikali organizovali penzijsko-invalidsko osiguranje,oni kazu da je cheda narkoman...pitas ih kako bi sproveli zdravstvenu zastitu oni kazu svi da jedemo korenje generala ne damo...i sve u tom stilu..
 
Alekasandar2:
Lep kada je osvojio 83% glasova, 10% vise nego putin prosli kada je osvojio 73% glasova u Rusiji.

I jos budale sa zapada nisu uspele da nadju nekog nekorumbiranog opozicionara, nego nekog profesroa, nijhe se isticao, posten, kao Kostunica,
Ali imao dva mala problema,

Poljak je i katolik, pa su Belorusi glasali za Lukasenka protiv ovog:) :) :)
Inace, standard u Belorusiji je veci nego u Srbiji

Beloruxija ima milion prikljucaka na internet vise od Srbije,
veci standard i zaposlenost od 80 % sa 50% manje duga od Srbije.

Pa bolji je Lukasenko od Demokrata.
Isto kao ZLOBA kad je pokrao sve sto se pokrasti moze ....a pogotovo izbore :lol:
Tesko je imati veci standard od srbije zar ne ..
Ovaj koliko ima belorusija stanovnika pa da izracunamo te prikljucke ...
Sve u svemu boze sacuvaj.....
 
no_problem:
pravi covek zna se ... bolje nego demokrate u svakom slucaju ... nego jedno pitanje za demokrate ... jel vi to morate da imate u svom imenu demokratska da bi se znalo da ste demokrate heheheeh ... e ljudi vama nije jasno da ce na vlast sada ipak doci radikali hteli vi to ili ne ... jos jednom ponavljam vi ste saka jada sa baloncicima .. hehehe
Ti radikali non stop pobedjuju, i podnose ostavke (Vucic). Pa niti su na vlasti, niti podnose ostavke.

Implikacija je da su radikali tragi-komicni kao pojava na nasoj politickoj sceni. :lol:
 
st.maurice:
Ti radikali non stop pobedjuju, i podnose ostavke (Vucic). Pa niti su na vlasti, niti podnose ostavke.

Implikacija je da su radikali tragi-komicni kao pojava na nasoj politickoj sceni. :lol:

УПРАВО СИ ТИ БИВШИ ЧЛАН СРПСКЕ РАДИКАЛНЕ СТРАНКЕ, колико се сећам Твојих постова из Твојих бивших никова. Е, сада сам размисли мало о себи самоме и о Твојој "претераној" потреби да стално нападаш радикале и постављаш безброј тема против њих. Нико Ти није крив што си омашио странку и нико Ти није крив што су Те избацили из СРС-а. То само говори нешто о Теби. 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top