SRS ekstremisti opasnost po Srbiju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kohen:
Osoba V: Ja sam clan Svspske Vadikalne Stvanke :wink:

Боже, мој, ако је теби најјачи антирадикалски адут говорна грешка лидера најјаче странке, онда то све говори о теби! ШТА ЛИ ТИ ТЕК РАДИШ ОНИМ ИНВАЛИДИМА У КОЛИЦИМА, ЛИЛИ МУЦАВЦИМА? Ти, ментални чистунче, размисли мало о твојим хендикепима! Или си и ти неки хендикепирани човек па се наслађујеш туђим шпрах-фелерима да би твој хендикеп изгледао мањи? У сваком случају, ако није ни једна од мојих претпоставки тачна, онда имаш ментални проблем! Др. проф. В. Шешељ је најмлађи доктор наука у бившој СФРЈ! Такви, као ти и теби слични, нисте ни меродавни, ни позвани, ни компетентни да судите о њему и остаје вам да се једино ругате његовом говорној мани, која је минорна у односу на ваше МЕНТАЛНЕ МАНЕ и уску свест!
 
st.maurice:
SRS ekstremisti su danas najveca opasnost po Srbiju.

Oni bi zeleli da vide Srbiju kao sto izgleda Severna Koreja, Iran, Libija, ...

Zemlja jedne partije, jedne apsolutisticke i centralizovane vlade i drzave gde se ne postuje nista i nista nije sveto. Zemlja lazi i prevare.
Zemlja gole demagogije.

Ja ne verujem da ce se to desiti, ali SRS extremisti svejedno predstavljaju opasnost po Srbiju i demokratiju koja se ne moze ignorisati.
Француска има центализовану валду и државу, па им није лоше.
 
taja:
..a sto se ozbudjujes paola...oni nisu predsednici stranaka.....a sta su lili mucavci :shock:
Хвала ти што пажљиво читаш моја писанија! Проглашавам те мојим личним коректором и редактором мојих текстова! Не љутим се, само ми се омакне по нека правописна грешка и захваљујем ти што ме исправљаш када граматички или правописно грешим!
 
a opet je greska..al' i dalje ne znam sta si htela da kazes...a hvala ti al moracu da odbijem tvoju ponudu, da se ne lazemo, ne radim ja to zbog tebe nego zbog razumevanja u komunikaciji...a to ti je zeno od silnog uzbudjenja i zelje da nam se na'ebes keve...nemoj tol'ko da se nerviras bre....nije to zdravo
 
Heh, ali pagan, nije to "sredina" ;)

Obrati paznju sta je sredina - ne sme da se nervira drustvo sa sper plocicama. Oni mogu da se izivljavaju do mile volje, naravno dok se neko ne pobuni, onda se malo to stopira, pa u krug.

Jominijeva sredina je cuti i uzivaj, "pusti ih"... (dok te "napusavaju") :?
 
serb_pagan:
radikali ni nemaju ekonomski i socijalni program...cela politika im se zasniva na pljuvanju demokrata i evrope..bez ijednog konstruktivnog i realnog resenja za teshku situaciju u zemlji.....
:-D

ja nikako da provalim dali funkcioneri SRS stvarno veruju u ono sto pricaju? znam da glupa masa ljudi veruje al stvarno neznam dali su toma,vucic,seselj..bolesni (ludi) ili su tako pokvareni (zli)?

kako god bilo.opasnost jesu.ali ja verujem u mlade Srbije i znam da necemo dozvoliti da nam se radikali ponovo dese.nikada.
 
samo jedne te iste prezvakane fore...izdajnici,kriminalce cemo pohapsiti,srbiji vratiti ponos,velika srbija,okupacija krajine,srpski heroji bla,bla,bla...prijatelji radikali opet jednostavno pitanje,po stoti put: KAKAV JE TO EKONOMSKI I SOCIJALNI PROGRAM SRPSKE RADIKALNE STRANKE?kakvo je to spasonosno resenje za srbiju koje oni drze u dzepu?
 
serb_pagan:
nisu oni ta ekipa koja brani radikale...medju plocama ima i cool ljudi..zao mi sto nema vise marlona,al jbg..a ni arhangel nije los lik...i naravno,neprevazidjeni drug eremita,bar on nije radikal

Pa oni svi, bre brane sve sto je retrogradno..bilo radikale, bilo da opravdavaju ubistvo Djindjica, bilo da su protiv EU.....naivniji si nego sam mislio , pagane...kao, mislis, svi imaju iste daske , a kao bajagi , ne slazu se, ne bi li izgledalo sa strane da nisu kao jedna sekta,,,ili klan...
kako hoces.

Svi su oni pomalo Vadikavi......a jomini je , cini mi se samo dopisni clan :wink:
 
serb_pagan:
samo jedne te iste prezvakane fore...izdajnici,kriminalce cemo pohapsiti,srbiji vratiti ponos,velika srbija,okupacija krajine,srpski heroji bla,bla,bla...prijatelji radikali opet jednostavno pitanje,po stoti put: KAKAV JE TO EKONOMSKI I SOCIJALNI PROGRAM SRPSKE RADIKALNE STRANKE?kakvo je to spasonosno resenje za srbiju koje oni drze u dzepu?
Ти си, бре, неки напаљени скупљач страначких програма! рекох ти да у радикалском листу "Велика Србија" или на сајту СРС можеш да нађеш све што те интересује! Народ осећа срцем и гласа мозгом а не по страначком програму! Као да сваки симпатизер зна програм своје странке?
 
paola:
Ти си, бре, неки напаљени скупљач страначких програма! рекох ти да у радикалском листу "Велика Србија" или на сајту СРС можеш да нађеш све што те интересује! Народ осећа срцем и гласа мозгом а не по страначком програму! Као да сваки симпатизер зна програм своје странке?

znaci,ne glasaju zbog programa i zbog mogucnosti da ta stranka nesto realno resi u njihovim teskim zivotima,vec zbog emocija i hard core demagogije,kojoj su nazalost mnogi ljudi u srbiji i dalje podlozni..tako lepo reci
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top