Grčka je pala jer je prva pravoslavna zemlja koja je legalizovala istopolne brakove, opasnost po Srbiju realna

То је код нас немогуће правно, јер по Уставу Србије брак се дефинише као заједница мушкарца и жене. Да би увели такво нешто као што је ,,истополни брак" потребно је променити Устав Србије. За то је потребан референдум.
Ono sto je po ustavu brak to treba i da ostane za peskire i lezbace bilo bi dozvoljena istopolna zajednica koja moze da se registruje negde ali ne kod maticara ili crkvi sa slicnim pravima i obavezama kao u braku.
 
Ono sto je po ustavu brak to treba i da ostane za peskire i lezbace bilo bi dozvoljena istopolna zajednica koja moze da se registruje negde ali ne kod maticara ili crkvi sa slicnim pravima i obavezama kao u braku.
One gumice što koriste šupak meraklije a sve zbog ogavne sredine koje upražnjavaju trebalo bi vi koji ih podržavate da navučete na svoje glave i da prošetate zajedno sa njima na slegećoj gej paradi.Jer ništa niste pametniji od njihove alatke.
 
Ono sto je po ustavu brak to treba i da ostane za peskire i lezbace bilo bi dozvoljena istopolna zajednica koja moze da se registruje negde ali ne kod maticara ili crkvi sa slicnim pravima i obavezama kao u braku.
Заједница је нешто друго,али брак не може бити.
 
Zasto dve odrasle punoletne osobe ne bi mogle da zakljucuju kakve god ugovore zele, pa i bracni ugovor?
One gumice što koriste šupak meraklije a sve zbog ogavne sredine koje upražnjavaju trebalo bi vi koji ih podržavate da navučete na svoje glave i da prošetate zajedno sa njima na slegećoj gej paradi.Jer ništa niste pametniji od njihove alatke.
 
Ja koliko znam na Svetog Iliju gromovnika uvek zagrmi po Julianskom kalendaru.
Vi katolici ste sektaši upravo zbog Pape koji gleda da bude po njegovoj volji a ne Božijoj..
Niko po gradovima Srbije od vas patriota ne zna kada je Sveti Ilija Gromovnik, to znaju samo seljaci.
 
To je naravno tačno da su Ruskinje generalno lake i nemoralne žene ali je preterivanje da su najlakše. Verovatno Mexikanke i Kolumbijke nose tu titulu.
Samo se ti teši u neznanju.Pored Ukrajinaka koje sam i sam deljao da kažeš da su Ruskinje najlakše da se odvedu u krevet?
Bolje je za sve nas da ostaneš na Zapadu i DALEKO BILO DA SE KAO STARAC NAMĆOR VRATIŠ U SRBIJU I ZATRUJEŠ NAM MLADEŽ.
Najbolje bi bilo da u starosti završiš u Hrvatskoj jer po svemu ste isti.
 
Poslednja izmena:
Preći ćemo na Milankovićev kalendar bez ikakvog vraćanja datuma unazad, i tako će razlika ostati a Božić biti kada treba, kako Gospod nad vojskama zapoveda.

Lepo 7. januara Božić i 13. Nova godina, kako već sama Nebesa zapovedaju.
razumes se u i ti u kalendar kao Marica u krivi .l.
 
Samo se ti teši u neznanju.Pored Ukrajinaka koje sam i sam deljao da kažeš da su Ruskinje najlakše da se odvedu u krevet?
Bolje je za sve nas da ostaneš na Zapadu i DALEKO BILO DA SE KAO STARAC NAMĆOR VRATIŠ U SRBIJU I ZATRUJEŠ NAM MLADEŽ.
Najbolje bi bilo da u starosti završiš u Hrvatskoj jer po svemu ste isti.
Pojma nemate,kucaju vam na vrata hotelske sobe u Moskvi ako ste stranac. Nisu izbirljive bili debeli,niski samo da imate pasos Jugoslavije a cim ste tamo imate i kintu.
Opisujem vam stanje oko 90 negde pred pad berlinskog zida. Kumov otac,pokojni, imao je firmu u Moskvi . Radio na relaciji Austrija Nemacka.
 

Back
Top