Медведев открио циљ Кремља: Ово ће бити мапа Русије после рата у Украјини!

Rusi vam spičili i trećeg Abramsa ?

Kakve su vam to konzerve kad ih obično dronče zaustavlja sa RPG-7-com ? :kafa:
I ti si jedan od onih koji vjeruje da postoji neuništiv tenk, nepotopljiv brod i nerušljiv avion. Bja-vo.
(uzimam © za nerušljiv)

A onda kada ipak shvatiš da toga nema, onda zaključiš da je svaki tenk jednako dobar. :lol:
 
I ti si jedan od onih koji vjeruje da postoji neuništiv tenk, nepotopljiv brod i nerušljiv avion. Bja-vo.
(uzimam © za nerušljiv)

A onda kada ipak shvatiš da toga nema, onda zaključiš da je svaki tenk jednako dobar. :lol:
Svestan sam ja da je vreme "velikih meta" prošlo.

Samo mi nije jasno zašto ih Kokainski kupuje od zapada ?

Deset miliona da plaćaju za konzervu koju će malo "vampirče" da izbaci iz stroja ?

NJEMU JE VAŽNO DA UZME SVOJIH 2 - 5% OD TIH 10.000.000.

Dal će da ga brzo skenjaju Rusi ili neće, dal će u njemu izginuti i koliko ukrajinaca ?

Zabole ga udaraljka po klaviru ? :kafa:
 
Očekuj život u razočarenju :kafa:
Čujem da "Napoleon" šalje vojsku na ruski front, a plan je da prvo mobiliše vas kroate ?

Jel počelo "dragovoljno prijavljivanje " za obranu kolonijalnih "vrednosti" ?

Rusi vas spremno čekaju.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Svestan sam ja da je vreme "velikih meta" prošlo.

Samo mi nije jasno zašto ih Kokainski kupuje od zapada ?

Deset miliona da plaćaju za konzervu koju će malo "vampirče" da izbaci iz stroja ?

NJEMU JE VAŽNO DA UZME SVOJIH 2 - 5% OD TIH 10.000.000.

Dal će da ga brzo skenjaju Rusi ili neće, dal će u njemu izginuti i koliko ukrajinaca ?

Zabole ga udaraljka po klaviru ? :kafa:
Zašto kupuju Abramse?
Zato jer je to dobar tenk.
 
Čujem da "Napoleon" šalje vojsku na ruski front, a plan je da prvo mobiliše vas kroate ?

Jel počelo "dragovoljno prijavljivanje " za obranu kolonijalnih "vrednosti" ?

Rusi vas spremno čekaju.

Pogledajte prilog 1510058

Azijske divljake treba zaustaviti po svaku cijenu, ta odluka je očigledno donesena, e sad ćemo vidjeti provedbu :kafa:
 
Azijske divljake treba zaustaviti po svaku cijenu, ta odluka je očigledno donesena, e sad ćemo vidjeti provedbu :kafa:
Јел се спремаш за бој, попут својих предака?

1709728161074.png


:mrgreen:
 
raspisuju vec poternice, evo

Русија издала налог за хапшење вођа специјалне јединице полиције у Приштини​

tako su i dva puta pohvatali ukrajinske naciste, pa ih pustali...drugi put ih poslali u Tursku, da se malo odmore..posle se Azov, vratio da tamani Ruse po Donbasu...tpliko Putinu i njegovoj bandi iz Kremlja
 

Back
Top