spava mala u dve postelje...

ma neda mi se sada ulaziti u to...kao te mirne su najgore i sl...glupost vezzzzzzze...neistina :roll:

A drugar ako ima imalo dostojantstva, al imalo....treba da je ostavi...

sad, ne shvatati bas toliko bukvalno, ako si citao ostale postove, rekao sam, ukratko, da si kod ovih trtljivih nacisto sa svim, a sa ovim tihim, mozes lagano proci ovako... to sto mozda ti nisi naivan, ne znaci da niko nije, ima raznih ljudi... a za to da je treba ostaviti, to najmanje sto moze uciniti, tu se nacisto slazem, nema tu oprosta, nikako...
 
sad, ne shvatati bas toliko bukvalno, ako si citao ostale postove, rekao sam, ukratko, da si kod ovih trtljivih nacisto sa svim, a sa ovim tihim, mozes lagano proci ovako... to sto mozda ti nisi naivan, ne znaci da niko nije, ima raznih ljudi... a za to da je treba ostaviti, to najmanje sto moze uciniti, tu se nacisto slazem, nema tu oprosta, nikako...

pa ima i toga, i nisam citao, samo sam na uvodni odgovorio...al opet nekako cijenim vise te tihe...jest da ih ima kurrava, pa glume da nisu...al opet s druge strane vidis da imaju stida, sto je pozitivno...dok me zivcira kako ljudi, bukvalno dizu kurrve koje kao otvoreno priznaju da vole ****** i vole da se jebbu sa svima, kao ne glume one, one su iskrene...ma oke, cijenim ja iskrenost, al' alo zensko si, mislim imaj stida...
 
e, ovako, danas me ortak zove i kaze da je saznao da ga je riba 4 meseca varala sa kolegom, decko hoce da je ostavi, al' je se bas zaljubio u nju, u totalnom je problemu... i to nije nista cudno, prevara, al' za tu ribu nikad ne bi niko ni pomislio da radi takvo nesto... eeej, pa ona je uvek bila, jao slatka, mirna, kulturna, vaspitana, povucena, itd, kad ono... e sad, je l' ste vi imali te situacije gde neko uradi za njega nesto potpuno neocekivano, i da su te mirne, povucene, zapravo najgore, jer relno, sto manje znas, to manje mozes i da ocekujes, a ko zna sta je njoj po glavi... i saveti za ovu budalu sto se lomi da l' da je ostavi ili predje preko svega... :think:

ako je ne ostavi, to će da se protumači kao slabost, što i jeste slabost i daje joj zeleno svetlo da nastavi dalje..ako ne s tim kolegom, onda s nekim drugim...misim tendencija da švrlja okolo dok je s njim će da ostane...
...među milion devojaka nema potrebe da gubi vreme s nekom koja će da ga prca u mozak...
 
e, ovako, danas me ortak zove i kaze da je saznao da ga je riba 4 meseca varala sa kolegom, decko hoce da je ostavi, al' je se bas zaljubio u nju, u totalnom je problemu... i to nije nista cudno, prevara, al' za tu ribu nikad ne bi niko ni pomislio da radi takvo nesto... eeej, pa ona je uvek bila, jao slatka, mirna, kulturna, vaspitana, povucena, itd, kad ono... e sad, je l' ste vi imali te situacije gde neko uradi za njega nesto potpuno neocekivano, i da su te mirne, povucene, zapravo najgore, jer relno, sto manje znas, to manje mozes i da ocekujes, a ko zna sta je njoj po glavi... i saveti za ovu budalu sto se lomi da l' da je ostavi ili predje preko svega... :think:

Neka poslusa njen odgovor i svoj osjecaj.

A ovo kulturna, mirna i tralalalal... pa kakve to ima veze???
 
e, ovako, danas me ortak zove i kaze da je saznao da ga je riba 4 meseca varala sa kolegom, decko hoce da je ostavi, al' je se bas zaljubio u nju, u totalnom je problemu... i to nije nista cudno, prevara, al' za tu ribu nikad ne bi niko ni pomislio da radi takvo nesto... eeej, pa ona je uvek bila, jao slatka, mirna, kulturna, vaspitana, povucena, itd, kad ono... e sad, je l' ste vi imali te situacije gde neko uradi za njega nesto potpuno neocekivano, i da su te mirne, povucene, zapravo najgore, jer relno, sto manje znas, to manje mozes i da ocekujes, a ko zna sta je njoj po glavi... i saveti za ovu budalu sto se lomi da l' da je ostavi ili predje preko svega... :think:

Ma jok, ne treba da je batali uopste. :roll:

Kitom u celo, pa maljem u glavu i dovidjenja. :mrgreen:

p.s.: ima nekih, dele i po cetiri-pet postelja u isto vreme. Sposobne valjda, kapaciteti, sta znam u cemu je fora... :lol:
 
Samo se odvoji od te osobe kao da nikada nije postojala.

Nije lako, ali je baš efikasno. Život je takav da ti ubrzo pokaže nešto novo na šta možeš da se koncentrišeš, a Bogu hvala toliko je ljudi (u ovom slučaju žena) oko nas pa se neće mnogo vremena izgubiti.
 
e, ovako, danas me ortak zove i kaze da je saznao da ga je riba 4 meseca varala sa kolegom, decko hoce da je ostavi, al' je se bas zaljubio u nju, u totalnom je problemu... i to nije nista cudno, prevara, al' za tu ribu nikad ne bi niko ni pomislio da radi takvo nesto... eeej, pa ona je uvek bila, jao slatka, mirna, kulturna, vaspitana, povucena, itd, kad ono... e sad, je l' ste vi imali te situacije gde neko uradi za njega nesto potpuno neocekivano, i da su te mirne, povucene, zapravo najgore, jer relno, sto manje znas, to manje mozes i da ocekujes, a ko zna sta je njoj po glavi... i saveti za ovu budalu sto se lomi da l' da je ostavi ili predje preko svega... :think:
 
Ma jok, ne treba da je batali uopste. :roll:

Kitom u celo, pa maljem u glavu i dovidjenja. :mrgreen:

p.s.: ima nekih, dele i po cetiri-pet postelja u isto vreme. Sposobne valjda, kapaciteti, sta znam u cemu je fora... :lol:

Ima ih. Možda su neke za to i ’’prirodni kapaciteti’’ ali su mnoge od njih (navodno mirne i povucene) ustvari bile (ili su i sada) profesionalke na chat servisima koje su tamo naučene i uvežbane, da te 1000 puta ’’žednog prevedu preko vode’’, i da te pritom (svi oni zajedno) efikasno ’’čerupaju’’.
A sve one naravno imaju i svoj lični privatni život u kome ih svakodnevno srećemo. A tri, četiri i više istovremenih veza su odraz uspešnosti (majstorstva) ’’u svom zanatu’’. I možeš da zamisliš kako sve mogu da te godinama vrte oko malog prsta (post #37) i da pritom budeš ’’kao omađijan’’. A one se, naravno, ne ’’druže’’ sa svakim. Dobro znaju ko je ’’prava meta’’, tj. dobra ’’ovca za šišanje’’.
 

Back
Top