spava mala u dve postelje...

qq :zcepanje: al' ne stvarno, imam u glavi sliku jedne koja je tako sva fina i mirna, a varala tipa samo tako, bili godinama u vezi i posle tu svasta bilo.

Mene samo kod kurvi zanima ,odakle im toliko mozga da dodje do toga da se time bave? Kako nemaju ni malo stida, ili sramote , kako im je savest cista? Slicna prica kao u ovom postu desila se mom komsiji ;P ,a meni je bila malo drugacija xD ja sam diplomirao !

Ma da imaju i malo savesti one to ne bi činile. .... Ovde se svi izgleda ustručavaju da pričaju o takvim stvarima. A bar dva razloga postoje da se o tome priča:
a)time se bar malo oslobodimo onoga što nas muči kao neko ružno sećanje. Kada se nešto napiše to često izgleda malo drugačije (i jasnije) od onoga kako nam je izgledalo u mislima. To je način i da se prevaziđu neke traume.
b)Naše loše iskustvo (ako je napisano) može da pomogne drugima, kao što bi i njihovo u nekoj situaciji moglo da pomogne nama.
 
Poslednja izmena:
Moja spava u pet postelja :heart: cemu frka ? :manikir:

Imam sličnu situaciju, samo je dečko još nije provalio :mrgreen:

pa onda i nije bas tvoja, ne koristi taj prisvojni pridev, ta je javno dobro, hbt...

Ako je to nešto što je unapred poznato i što se ne krije, onda ‘’nema frke’’. Svi mi imamo pravo na različita mišljenja i ponašanja. Problem je ako je to deo jednog opšteg laganja i manipulacije ... Prvo je konstruktivno i OK, drugo je krajnje destruktivno ...
 
e, ovako, danas me ortak zove i kaze da je saznao da ga je riba 4 meseca varala sa kolegom, decko hoce da je ostavi, al' je se bas zaljubio u nju, u totalnom je problemu... i to nije nista cudno, prevara, al' za tu ribu nikad ne bi niko ni pomislio da radi takvo nesto... eeej, pa ona je uvek bila, jao slatka, mirna, kulturna, vaspitana, povucena, itd, kad ono... e sad, je l' ste vi imali te situacije gde neko uradi za njega nesto potpuno neocekivano, i da su te mirne, povucene, zapravo najgore, jer relno, sto manje znas, to manje mozes i da ocekujes, a ko zna sta je njoj po glavi... i saveti za ovu budalu sto se lomi da l' da je ostavi ili predje preko svega... :think:
Чим је воли треба да је остави по сваку цену. Да је не воли и да му је та веза "прелазна" док не нађе неку која би му се можда би му и било паметно, иако бих је ја моментално шутнуо.
 
qq :zcepanje: al' ne stvarno, imam u glavi sliku jedne koja je tako sva fina i mirna, a varala tipa samo tako, bili godinama u vezi i posle tu svasta bilo.

Znao sam je duže vreme i bilo mi je poznato da u Bgd dugo vremena živi sa dečkom koga konstantno vara godinama, i da osim u Bg i u Le i Ki ima uvek bar po jednog, a verovatno i više njih. Dogovorili smo se da budem ponovo kod nje u Kikindi u sredu uveče i u četvrtak pre podne. Mislio sam (na osnovu mnogih negativnih iskustava sa njom) da hoće da me prevari pošto je u četvrtak bio 8. mart, i verovao sam da će tada da bude sa onima koji su joj mnogo bliži od mene ... Ali nije. ....Pošto je tada radila u drugoj smeni dolazim posle 23 h. Mikronaselje ... zadnji sprat.... A sutradan, dok sam još bio kod nje, između ostalog priča kako su joj u Bgd dve mačke koje joj nedostaju. .... Zove dečka sa kojim je u Kikindi i pita ga da li joj nije, kada je zadnji put bila kod njega, ostao tamo neki prsten, ili neki kamenčić sa ogrlice ... Mislim da se iz svega ovoga (bar malo) vidi jedan od primera onih koje to rade u više od dve postelje ...I to na jedan nekorektan način. ... Inače ona je naizgled toliko fina da pomisliš da je baš to ono što si tražio, i nastojiš ’’da to ne izgubiš’’, ali posle sve više shvataš da je u svemu tome od samog početka bilo toliko laži, prevara i manipulacije da ti se sve smuči i budeš traumatizovan mesecima ....
 
pa ja uvek kazem da su te najgore te fine, pristojne, mirne i kultune, pristojno obucene, koju bi svako za snajku pozelelo, al' mi niko ne veruje.
nek je ostavi, jer ce najverovatnije i dalje varati. da ne napisem 100 posto je da ce ga i dalje varati.

qq :zcepanje: al' ne stvarno, imam u glavi sliku jedne koja je tako sva fina i mirna, a varala tipa samo tako, bili godinama u vezi i posle tu svasta bilo.

Ako je to nešto što je unapred poznato i što se ne krije, onda ‘’nema frke’’. Svi mi imamo pravo na različita mišljenja i ponašanja. Problem je ako je to deo jednog opšteg laganja i manipulacije ... Prvo je konstruktivno i OK, drugo je krajnje destruktivno ...

Kako objasniti to što one sede na dve stolice, tj. spavaju istovremeno u dva ili više kreveta. ... Koji sve to mogu da budu razlozi što su takve? Od odgovora na ovo pitanje zavisi i kako se ponašati prema njima u datoj situaciji ....
 

Back
Top