spava mala u dve postelje...

One su indoktrinirane da je to što rade ’’umetnost komuniciranja koja im garantuje uspešnost u ovom surovom svetu’’ i ne žele da znaju da je to samo vid prevare, tj. jedna vrsta kriminalne aktivnosti.
Međutim, iako u običnom životu nastoje da studiraju, da razmišljaju o kosmosu, da se zdravo hrane (šiitake, đumbir i dr), da se bave jogom, da se takmiče (i da osvajaju pehare), i da maštaju o tome da negde izvan grada uzgajaju zdravu hranu, one uvek ostaju u suštini krajnje pokvarene i uvek će svako sa njima (obično tek kasnije) da shvati da je on za njih pre svega objekat manipulacije i da je sve samo morbidno ebanje u mozak.
 
qq :zcepanje: al' ne stvarno, imam u glavi sliku jedne koja je tako sva fina i mirna, a varala tipa samo tako, bili godinama u vezi i posle tu svasta bilo.

Ma jok, ne treba da je batali uopste. :roll:

Kitom u celo, pa maljem u glavu i dovidjenja. :mrgreen:

p.s.: ima nekih, dele i po cetiri-pet postelja u isto vreme. Sposobne valjda, kapaciteti, sta znam u cemu je fora... :lol:

Ima ih. Možda su neke za to i ’’prirodni kapaciteti’’ ali su mnoge od njih (navodno mirne i povucene) ustvari bile (ili su i sada) profesionalke na chat servisima koje su tamo naučene i uvežbane, da te 1000 puta ’’žednog prevedu preko vode’’, i da te pritom (svi oni zajedno) efikasno ’’čerupaju’’.
A sve one naravno imaju i svoj lični privatni život u kome ih svakodnevno srećemo. A tri, četiri i više istovremenih veza su odraz uspešnosti (majstorstva) ’’u svom zanatu’’. I možeš da zamisliš kako sve mogu da te godinama vrte oko malog prsta (post #37) i da pritom budeš ’’kao omađijan’’. A one se, naravno, ne ’’druže’’ sa svakim. Dobro znaju ko je ’’prava meta’’, tj. dobra ’’ovca za šišanje’’.

One su indoktrinirane da je to što rade ’’umetnost komuniciranja koja im garantuje uspešnost u ovom surovom svetu’’ i ne žele da znaju da je to samo vid prevare, tj. jedna vrsta kriminalne aktivnosti.
Međutim, iako u običnom životu nastoje da studiraju, da razmišljaju o kosmosu, da se zdravo hrane (šiitake, đumbir i dr), da se bave jogom, da se takmiče (i da osvajaju pehare), i da maštaju o tome da negde izvan grada uzgajaju zdravu hranu, one uvek ostaju u suštini krajnje pokvarene i uvek će svako sa njima (obično tek kasnije) da shvati da je on za njih pre svega objekat manipulacije i da je sve samo morbidno ebanje u mozak.

Ovo do sada nisam cuo i cisto ne mogu da poverujem da mogu da budu takve ...? Mozda istovremeno ‘’operiraju’’ i u vise mesta ...
 
nek ubere jedno 3 pruta dobra nako zilava,nelomljiva lako ,pa lepo nek joj skine gacke i nek ih isproba na njoj

normalno, sibu i preko ledja bre, k'o u srednjem dobu, a i danas ponegde, zna se koliko udaraca sleduje za takvo delo... :mrgreen:

Ma jok, ne treba da je batali uopste. :roll:

Kitom u celo, pa maljem u glavu i dovidjenja. :mrgreen:

p.s.: ima nekih, dele i po cetiri-pet postelja u isto vreme. Sposobne valjda, kapaciteti, sta znam u cemu je fora... :lol:

To sa ‘’maljem u glavu’’ - da li je to neka crnogorsko-hercegovacka varijanta? ... Da li se ti ‘’dobri obicaji’’ i sada negde stvarno primenjuju, ili je to samo ono sto bi smo ponekad pozeleli da je moguce?
 
Ovo do sada nisam cuo i cisto ne mogu da poverujem da mogu da budu takve ...? Mozda istovremeno ‘’operiraju’’ i u vise mesta ...

Samo na prvi pogled to izgleda kao da je čudno, ali nije ih malo koje su takve. ... A da se neka tuca naizmenično ’’u različitim posteljama’’ u Beogradu, Leskovcu, Kikindi i možda još nekom mestu, .... to je nešto ’’već viđeno’’ ...
 
To sa ‘’maljem u glavu’’ - da li je to neka crnogorsko-hercegovacka varijanta? ... Da li se ti ‘’dobri obicaji’’ i sada negde stvarno primenjuju, ili je to samo ono sto bi smo ponekad pozeleli da je moguce?

ja jesam iz crne gore, al' to nema nikakve veze sa ovim... ne znam da li se gde jos uvek primenjuje konkretno, al' sam ubedjen da i danas neki tako kaznjavaju preljubu... pa uzmi primer bliskog prevashodno, al' i dalekog istoka... a veruj ni da im mi ne izmicemo puno... ovde se zene kaznjavaju mozda malo vise bez razloga jadne, a one koje bi trebalo se nekako provuku, cini mi se... ironija, sta ces... :)
 
One su indoktrinirane da je to što rade ’’umetnost komuniciranja koja im garantuje uspešnost u ovom surovom svetu’’ i ne žele da znaju da je to samo vid prevare, tj. jedna vrsta kriminalne aktivnosti.
Međutim, iako u običnom životu nastoje da studiraju, da razmišljaju o kosmosu, da se zdravo hrane (šiitake, đumbir i dr), da se bave jogom, da se takmiče (i da osvajaju pehare), i da maštaju o tome da negde izvan grada uzgajaju zdravu hranu, one uvek ostaju u suštini krajnje pokvarene i uvek će svako sa njima (obično tek kasnije) da shvati da je on za njih pre svega objekat manipulacije i da je sve samo morbidno ebanje u mozak.

batali te teorije zavere... nisi vanzemaljci zaposeli telo zena, pa da manipulisu ostatkom... niti bi ova prica mogla da se asimiluje sa sponzorusama, koje imaju totalno drukcije metode i taktike...
 
ima istine u tome da su one mirne opasne...flertuse su obicno sasvim bezopasne:)

batali te teorije zavere... nisi vanzemaljci zaposeli telo zena, pa da manipulisu ostatkom... niti bi ova prica mogla da se asimiluje sa sponzorusama, koje imaju totalno drukcije metode i taktike...

Ma nisu ni teorije zavere ni vanzemaljci. Radi se o vrlo ’’prizemnim’’ i konkretnim stvarima. U postovima 125 i 126 nisam govorio o sponzorušama, nego o prevarama preko chat servisa, i o istoj takvoj vrsti ponašanja u privatnom životu. Pre neki dan sam pod ovim istim brojem bio postavio odgovor na prethodni post. On je bio korektan i manje više uobičajen, ali je posle nekog vremena bio izbrisan. .... Izgleda da nekome nije odgovarao .....
 
Poslednja izmena:
Ma nisu ni teorije zavere ni vanzemaljci. Radi se o vrlo ’’prizemnim’’ i konkretnim stvarima. U postovima 125 i 126 nisam govorio o sponzorušama, nego o prevarama preko chat servisa, i o istoj takvoj vrsti ponašanja u privatnom životu. Pre neki dan sam pod ovim istim brojem bio postavio odgovor na prethodni post. On je bio korektan i manje više uobičajen, ali je posle nekog vremena bio izbrisan. .... Izgleda da nekome nije odgovarao .....

da, bio je, nemam pojma ko ga je uklonio... video sam o cemu se radi, poznato mi je od ranije... al' to nema nikakve veze sa ovom temom i ovom vrstom problema... uopste, ne razumem asocijalnost ljudi, pa da nemaju druge alternative do trazenja partnera preko nekakvih virtuelnih dating servisa, koji uz to jos idu preko servera ili provajdera... zna se da sve sto nema konkretan broj nema veze sa realnoscu... ti servisi rade kao i hot-line, da napravim grubu paralelu... uz saosecanje sa zrtvama prevare, moram uociti da su sami krivi sto su namagarceni, jer takva vrsta upucavanja riba bez nekog prethodnog fizickog kontakta ne postoji nigde, a naivni i jesu za klepanje po usima... cak je i dobro sto im je se to dogodilo, valjda ce sad biti obazriviji i realniji...
 
Ma jok, ne treba da je batali uopste. :roll:

Kitom u celo, pa maljem u glavu i dovidjenja. :mrgreen:

p.s.: ima nekih, dele i po cetiri-pet postelja u isto vreme. Sposobne valjda, kapaciteti, sta znam u cemu je fora... :lol:

Ima ih. Možda su neke za to i ’’prirodni kapaciteti’’ ali su mnoge od njih (navodno mirne i povucene) ustvari bile (ili su i sada) profesionalke na chat servisima koje su tamo naučene i uvežbane, da te 1000 puta ’’žednog prevedu preko vode’’, i da te pritom (svi oni zajedno) efikasno ’’čerupaju’’.
A sve one naravno imaju i svoj lični privatni život u kome ih svakodnevno srećemo. A tri, četiri i više istovremenih veza su odraz uspešnosti (majstorstva) ’’u svom zanatu’’. I možeš da zamisliš kako sve mogu da te godinama vrte oko malog prsta (post #37) i da pritom budeš ’’kao omađijan’’. A one se, naravno, ne ’’druže’’ sa svakim. Dobro znaju ko je ’’prava meta’’, tj. dobra ’’ovca za šišanje’’.

One su indoktrinirane da je to što rade ’’umetnost komuniciranja koja im garantuje uspešnost u ovom surovom svetu’’ i ne žele da znaju da je to samo vid prevare, tj. jedna vrsta kriminalne aktivnosti.
Međutim, iako u običnom životu nastoje da studiraju, da razmišljaju o kosmosu, da se zdravo hrane (šiitake, đumbir i dr), da se bave jogom, da se takmiče (i da osvajaju pehare), i da maštaju o tome da negde izvan grada uzgajaju zdravu hranu, one uvek ostaju u suštini krajnje pokvarene i uvek će svako sa njima (obično tek kasnije) da shvati da je on za njih pre svega objekat manipulacije i da je sve samo morbidno ebanje u mozak.

Ako bi smo poredili sponzoruše, klasične prostitutke i te ''profesionalke sa chat servisa'' koje su opisane u postovima 125 i 126, sve one izgleda da spavaju u dva ili više kreveta, ali ispada kao da su ove zadnje najgore!!!??
 
qq :zcepanje: al' ne stvarno, imam u glavi sliku jedne koja je tako sva fina i mirna, a varala tipa samo tako, bili godinama u vezi i posle tu svasta bilo.

Ako bi smo poredili sponzoruše, klasične prostitutke i te ''profesionalke sa chat servisa'' koje su opisane u postovima 125 i 126, sve one izgleda da spavaju u dva ili više kreveta, ali ispada kao da su ove zadnje najgore!!!??

Što se tiče poređenja sponzoruša, prostitutki i onih koje se ponašaju kao ''profesionalke sa chat servisa'':
a)Prostitutkama je posao da ’’budu u više kreveta’’, ali se one previše uzimaju u negativnom kontekstu. Treba imati u vidu da osim tih ’’uličnih’’ postoje i one koje su ’’finije i skuplje’’, a i da sve one ne moraju da budu ’’pokvarene’’. Uostalom koliko je već napravljeno fenomenalnih filmova o njima, a u mnogim ’’kulturnim’’ zemljama je to posao skoro kao i svaki drugi ...
b)Izraz sponzoruše se prvi put pojavio 1990-ih u beogradskom žargonu i opisuje žene koje su se u javnosti pojavljivale kao ’’pratilje’’ pripadnika nove skorojevićevske elite, koji su dobro plaćali njihove usluge. Za njih se obično podrazumeva ’’odanost sponzoru’’, tj. da ne bi trebalo da ’’spavaju u više kreveta’’.
c)Kod onih koje se ponašaju kao ''profesionalke sa chat servisa'' je ’’spavanje u više kreveta’’ stil života, a prevara ono što je suština njihovog ponašanja. To se može pročitati i na sajtu Društva za borbu protiv prevare ....
 
Realna situacija naravno ne mora uvek da bude po nekom od gore navedenih šablona. U suštini i nema oštre granice između sponzoruše i prostitutke ’’visokog kalibra’’. Takođe neka može da bude istovremeno sponzoruša sa nekim od menadžera ili sa vlasnikom chat servisa, a i da radi normalno u sistemu tog chat servisa ... tj da bude saučesnik u prevarama ... (čerupanju klijenata). Ili da pod patronatom svog sponzora radi u nekoj administraciji servisa i da na taj način bude sigurna i zaštićena, a da svoje veliko ’’iskustvo i znanje u tim poslovima’’ pokazuje u mnogobrojnim privatnim vezama. Sponzor može nekada da bude i ’’neko iz rodnog kraja’’, napr. sa juga Srbije.
Ili da se u privatnom životu ponaša stalno kao ''profesionalka sa chat servisa'', a da bude sponzoruša kod vlasnika hotela ili drugih finansijski jakih (starijih) osoba pri svojim boravcima u Egiptu. Ima mnogo i drugih primera ...
 
e, ovako, danas me ortak zove i kaze da je saznao da ga je riba 4 meseca varala sa kolegom, decko hoce da je ostavi, al' je se bas zaljubio u nju, u totalnom je problemu... i to nije nista cudno, prevara, al' za tu ribu nikad ne bi niko ni pomislio da radi takvo nesto... eeej, pa ona je uvek bila, jao slatka, mirna, kulturna, vaspitana, povucena, itd, kad ono... e sad, je l' ste vi imali te situacije gde neko uradi za njega nesto potpuno neocekivano, i da su te mirne, povucene, zapravo najgore, jer relno, sto manje znas, to manje mozes i da ocekujes, a ko zna sta je njoj po glavi... i saveti za ovu budalu sto se lomi da l' da je ostavi ili predje preko svega... :think:


To su stvari koje se ne oprastaju. To niko nigde ne oprasta, samo papci. Papka ne treba savetovati.
 
Mene samo kod kurvi zanima ,odakle im toliko mozga da dodje do toga da se time bave? Kako nemaju ni malo stida, ili sramote , kako im je savest cista? Slicna prica kao u ovom postu desila se mom komsiji ;P ,a meni je bila malo drugacija xD ja sam diplomirao !
 
To su stvari koje se ne oprastaju. To niko nigde ne oprasta, samo papci. Papka ne treba savetovati.

Mislis li na to kao Marjan

kazi mu da iskljuci mob , ili promeni karticu .... jedno mesec dana udara u dzak i jede zivo meso , i kad je sretne da skupi mu^da preko ramena i kaze :
mars ebem li ti sve u 'cku , da te ne vidim vise nikad u zivotu ! ;)

ili kao Only Beer,

Ma jok, ne treba da je batali uopste. :roll:

Kitom u celo, pa maljem u glavu i dovidjenja. :mrgreen:

p.s.: ima nekih, dele i po cetiri-pet postelja u isto vreme. Sposobne valjda, kapaciteti, sta znam u cemu je fora... :lol:

ili na neki treci nacin.
 
teoretski te fine povučene su ugroženije
jer su sputavane ceo život i neiživljene
al nebitno - i crna i plava prevari kad tada
ne budimo licemerni, prevara ko prevara
ako je nejmu udobno on će ostati

a da jadna, sto ti to oces kazat', da je bolje deliti tortu sa nekim, nego pomiju jesti sam... a ne gledas da kad torte nestane, da ce ti biti zao, a pomija ne, a dok ih imas gladan nisi... sto tada ciniti??? :mrgreen:
 

Back
Top