Ima dve vagine i dva frajera koji svako koristi svoju tako da principijalno ona ne vara ni jednog?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.647
1711087514051.png

Eni Šarlot, 25, iz Sarija, UK, ima dve vagine a dva njena frajera koriste svako svoju tako da ona kaže da praktično ne vara ni jednog :think:

Da li je u pravu?
 
Ако је прописно обележено, онда је ваљда у реду. Него занесе се човек, увек постоји ризик.
Уопште се не шалим, почео сам да радим као помоћни радник у Експедицији и једини посао ми је био да одгурам колица пуна новина до једне од две "рупе", тобогана преко кога су оне клизале до оних који су их товарали у даљи транспорт. Буквално три месеца ми је требало да схватим на коју "рупу" треба да догурам колица и сваки пут сам морао да питам, да не погрешим.
Када сам најзад схватио, одједном сам схватио и цео систем експедиције новина, зато што је свака "рупа" била одредница и за различите групе праваца.
Без поређења са конкретном ситуацијом, најбоље је да из почетка питаш, ако се нађеш у том ретком случају.
Али, имао сам среће да сам се у животу сусретао са уобичајеним "рупама" и ретко сам морао да питам.
 

Back
Top