SOLARNI POVRATAK

Recite mi ( i ako ste vec negde pricale o tome) ...da li da racunam solar sa mestom gde sam se trenutno zatekla ili gde sam sada..tj. gde cu biti tokom cele naredne godine?
Ako se gledaju oba, koji je vazniji ? Na sta vise da obratim paznju ?
Hvala!!

Uvek mesto gde si se trenutno zatekla , pa makar bio juzni pol....
ako si za rodjendan te godine bila u drugoj drzavi, gradu, uvek to mesto...pa makar i samo jedan dan, cak iako si bila u drugom gradu samo i nekoliko sati.....ili pola dana, nije bitno.....
Tako moze i da se donekle izmeni, citala sam da to neki rade. Naravno verovatno imaju para da otputuju negde daleko da bi dobili dobar solar i kazu da uspeva i tako
 
Uvek mesto gde si se trenutno zatekla , pa makar bio juzni pol....
ako si za rodjendan te godine bila u drugoj drzavi, gradu, uvek to mesto...pa makar i samo jedan dan, cak iako si bila u drugom gradu samo i nekoliko sati.....ili pola dana, nije bitno.....
Tako moze i da se donekle izmeni, citala sam da to neki rade. Naravno verovatno imaju para da otputuju negde daleko da bi dobili dobar solar i kazu da uspeva i tako

apsolutno se slazem :)
 
Jel to znači da možemo sebi da naštimamo solar? :)
Npr. uradim sebi solar unapred za Bg, onda skontam da je očajan, pa ga uradim za Štutgart, bude bolji, pa lepo kupim avionsku kartu i odem da proslavim rodjendan tamo, uz očekivanje bolje godine? :)
 
Hocu...nego da sam znala da je tako, kupila bih kartu prvim avionom nazad :OI
Idem sad opet da proverim kakav je izmenjen...
Mene nervira sto ja ne znam da gledam one progresije i direkcije, kao vi....pa da i to uzmem u obzir....
 
Tebe ne bi trebalo ništa da nervira unapred jer se opterećuješ suviše. Meni se čini da se kod tebe sve više ili manje uklapa u sliku Saturna koji tranzitira 12. poljem, otprilike tu priču potvrđuje i solar.
 
E recite mi molim vas, kako da tumacim u solaru ovaj Uran u sestoj ( iz moje prve ) u kvadratu sa Jupiterom u trecoj ( moja peta, maltene sesta ) i opozicijom sa MO....u 12-toj....Takodje JU kvadrat MO...
Sad me to plasi, jer je taj Mesec otisao u 12-tu...Da li se to moze odnositi na zdravlje ?
Dvanejsta je sad puna...saturn, venera, mesec...
 
Tebe ne bi trebalo ništa da nervira unapred jer se opterećuješ suviše. Meni se čini da se kod tebe sve više ili manje uklapa u sliku Saturna koji tranzitira 12. poljem, otprilike tu priču potvrđuje i solar.

Jos uvek ne tranzitira.....:? ...ali hoce za nekih par meseci ....Da mi je da se kao Walt Disney zaledim...i probudim sledece godine....hm...
 
Mislila sam, tada će tranzitirati :wink:

Slušaj, ja tebi predlažem da se u tom periodu baviš nekim aktivnostima koje se rade u samoći, ili prosto rečeno da se baviš sobom. No mislim da ćeš svakako dobiti barem delimično neki "nagon" ili impuls da se tako ponašaš i živiš. Tebi svakako jeste aktivirano - kako god se okrene - 12. polje u toku sledeće godine, jer em ti je Asc solara u 12. polju, em su tu tri planete, em je tu tranzitni Saturn ... Svakako upućuje na tako nešto, a pošto se inače baviš umetnošću stvarno ne vidim problem da malo "o'ladiš" sa nekim "spoljnim" aktivnostima i baviš se nečim tog tipa, sama. Pa, u nekom smislu se i hoćeš kao Walt Disney zalediti ... :lol:
 
Pa ja celog zivota i radim po tom principu...takav mi posao. Ali...ono...ne bih bas da totalno zastranim...:)
I jos nesto....samo se nadam da mi to nece doneti totalnu izlolaciju..ono bez putovanja...Bojim se da me ne ogranici u tom smislu...jer opet ...zbog toga cime se bavim, cesto sam negde drugde, jer moram...pa ako i tu budem zakazala...znaci mogu da se slikam...:OI
Ipak je to 2.5 godine....Nadam se da pogresno razumem ovu simboliku saturna Elle......
 
Hocu...nego da sam znala da je tako, kupila bih kartu prvim avionom nazad :OI
Idem sad opet da proverim kakav je izmenjen...
Mene nervira sto ja ne znam da gledam one progresije i direkcije, kao vi....pa da i to uzmem u obzir....
E, Vago-Vago, napisala ti ja celu storiju i taman da posaljem iskljuci se Mozila i ukljuci instalaciju update, kad ne gledam nego zevam u tastaturu i horoskop...
Slusaj, ispocetka.. Kao Vaga-Vaga nikada neces da budes sigurna sta da uzmes i sta da izbacis. Ja sa jednom u podznaku nisam uspela dugo da se usaglasim, da nesto ne propustima, a kamo li ti sa dve pa jos kaoda vas ima 4 u glas koje vicu.
Solar mora da se crta za mesto gde si bila u trenu rodjenja i tu dileme nema. To ti je zamrznuta slika za celu godinu. Ali, iskustva govore da je u tim slucajevima kad menjas mesto i vracas se tu gde si, jako bitno da crtas i druge, "sitnije" horoskope, jer se nekada meni dogadjalo, da se tek tada stvari vide realnije. Sad ce ti januar ispred nosa, pa nacrtaj cetvrtsolar za tacnu poziciju sunca, ako ne mozes, reci mi na pp pa cu ti poslati emailom slike, meni to lako ide da izbacim, pa prati samo jake aspekte i konkretne stvari koje te interesuju za odredjeni mesec, i pogled prebaci povremeno na solar i eventualno natal ako nesto zaista jako tamo stoji u tom periodu ili te planete prave jake aspekte. Kako se planete krecu, najace dejstvo u solaru imaju prva 3 ili prvih 6 meseci ali onda crtas polusolar, da ti blize pokaze gde su polja delovanja njihovog uticaja. To ti dodje kao kad bi solar i polusolar gledala kao natal u malom, jedan mali zivot od godinu dana.
 
@ DjuraMornar - nastavak
Moram ovako, elem, sta rekooh, godinama sam radila i sebi idrugima i pokazalo se da je solar najaktivniji upravo u prvih 6 meseci njegovog dejstva i zato treba crtati polusolare. I ne treba se opterecivati mnogo, lako je u njima da se prati kad ima neki bitan dogadjaj ili pitanje koje se provlaci, samo treba da povezes koja planeta to nosi i daje pratis. Moze svasta da se vidi.
Kako sam to pratila, ja nacrtam solar, pa propratim ciste tranzite do cetvrtsolara, pa onda preko njega do polusolara, i polusolar zasebno kasnije gledam, u odnosu na tranzite i na natal.
Tebi ce sad januar pa brzo i polusolar u aprilu i postavi slike tako, pa tu gledaj tranzite, ne trebaju ti ni direkcije ni bilo kakve prognoze da bi videla ono sta te interesuje.
Pitaj me sta god ti nije jasno, mozda sam ovo malo nabacala jer zurim....Izvinte na pravopisne greske
 
A kako ti gledaš od kad do kad solar deluje, imaš li tu nekih svojih pravila ?
Mnogi su primetili (a ima i kod Dupora, npr) da solar retko deluje baš od rođendana do rođendana, da može biti i pre i kasnije ... Mislim da je o tome ovde već bilo reči.

Djuro, tebi svakako u toku 2008. kreće i onaj drugi solar gde 12. polje ni upola nije toliko zastrašujuće ... mislim, "zastrašujuće" :lol: 12. polje uopšte nije aktivirano već neke druge, za tebe bitnije stvari :wink:
Tebe već sad dobrano radi ova 12-ica iz solara jer si puna strahova a u stvari mislim da samu sebe više plašiš. Ako mene pitaš nema ničeg TAKO lošeg u svim tim tvojim varijantama sa 12. kućom jer ti prosto NEMAŠ NATAL koji bi te izolovao do mere koje se plašiš. E, sad, kako ćeš se ti osećati ... druga priča.
 
A kako ti gledaš od kad do kad solar deluje, imaš li tu nekih svojih pravila ?
Mnogi su primetili (a ima i kod Dupora, npr) da solar retko deluje baš od rođendana do rođendana, da može biti i pre i kasnije ... Mislim da je o tome ovde već bilo reči.

jeste, pricali smo ovde negde kako pocinje sigurno vec mesec dana pre i moje je iskustvo da je tako zaista, mada je bilo slucajeva kad su neke stvari bile u pripremi i kao cekale da taj solar krene, ali mnogo manje nego ovo prethodno

Djuro, tebi svakako u toku 2008. kreće i onaj drugi solar gde 12. polje ni upola nije toliko zastrašujuće ... mislim, "zastrašujuće" :lol: 12. polje uopšte nije aktivirano već neke druge, za tebe bitnije stvari :wink:
Tebe već sad dobrano radi ova 12-ica iz solara jer si puna strahova a u stvari mislim da samu sebe više plašiš. Ako mene pitaš nema ničeg TAKO lošeg u svim tim tvojim varijantama sa 12. kućom jer ti prosto NEMAŠ NATAL koji bi te izolovao do mere koje se plašiš. E, sad, kako ćeš se ti osećati ... druga priča.

Ovde ne smem da se mesam jer ne znam karte o kojima se prica ali zar mi nismo svi ovde, zatvoreni u jednom sobicku na ovolikom internetu, iza zavesa, iznosimo detalje, strahove ili sumnje, resavamo jedni drugima nedoumice i pricamo bas o detaljima. Cini mi se, intuitivno, kad bi svakog bacili na tapet i svakom nacrtali solare da svi imamo upravo aktivnog saturna i 12-to polje i zamislite, jos u Devici, pa detalji, sitnice, komentari...Slutim u glavi vec kako izgledamo na osnovu svakoga ko je po nesto pitao za svoje karte...
 
Dobro ljudi. Malo ste me umirili. Hvala vam.
Moguce da ja zvucim isprepadano....mada realno , kada zatvorim comp..ja na to zaboravim...ne razmisljam bas o planetama tokom dana :) Ipak, secam se koliko mi je proslogodisnji solar pogodio, bas zastrasujuce....

VIP, poslacu ti na pp sta si trazila..i molila bih te da mi izbacis te polu i kvartal...jer i ako pohvatam to sto mi objasnjavas, bojim se da negde ne pogresim...pa samim tim ne gledam u pogresnu sliku.
Ono danas , kada mi rekoste da ipak pogledam za mesto gde sam se nasla....uradila sam i za sledecu godinu , a i onu tamo...sa Londonom kao mestom gde cu npr biti....( cisto proizvoljno )...i puna mi sedma kuca u jednom...dok isto tako peta u drugom slucaju...hm....Ne bi bilo zgoreg da smugnem tamo...;)
 
Dodala bih Dupor je bio naglasena skorpija koliko se secam, da ne proveravam sada, knjige su mi negde sakrivene od Viktora, sve to lepo izzvrlja i pocepa, i jako je bio tezak, direktan i kao opsednut svojim znakom i podznakom i mislim da sa rezervom svako treba da to cita jer su neki aspekti koji su ispisivani vecinom iskljucivo gledani kroz vreme u kojem je bio, interesovanje i svi deluju strasno lose kad se zanemare detalji.. Neko saslabijom energijom moze i pogresno da to protumaci. Treba kombinovati to njegovo sa svaremenijim pogledima i posebno iskustvima jer nije sve takocrno kao sto izgleda. Tada nije bilo ovoliko rasprostranjenog interesa ili otvorene price o svemu...
 
Dobro ljudi. Malo ste me umirili. Hvala vam.
Moguce da ja zvucim isprepadano....mada realno , kada zatvorim comp..ja na to zaboravim...ne razmisljam bas o planetama tokom dana :) Ipak, secam se koliko mi je proslogodisnji solar pogodio, bas zastrasujuce....

VIP, poslacu ti na pp sta si trazila..i molila bih te da mi izbacis te polu i kvartal...jer i ako pohvatam to sto mi objasnjavas, bojim se da negde ne pogresim...pa samim tim ne gledam u pogresnu sliku.
Ono danas , kada mi rekoste da ipak pogledam za mesto gde sam se nasla....uradila sam i za sledecu godinu , a i onu tamo...sa Londonom kao mestom gde cu npr biti....( cisto proizvoljno )...i puna mi sedma kuca u jednom...dok isto tako peta u drugom slucaju...hm....Ne bi bilo zgoreg da smugnem tamo...;)

Ok, vazi, nego ako smugnes i da se zadrzis tamo, da se ne setkas ako bas mislis da ti tu gde si sad nema vajde da sedis...
 
Je li to neko ima Uran i Mars u prvoj a Neptuna u 3 kuci :?::?::razz::razz::razz::razz::razz:
Jao jeste....a tek da ti je znati koliko sam se samo puta selila ...koliko god da mi je toga dosta...prosto kada sam u jednom stanu duze od god dana ( sto se nije desilo u skorije vreme )....kao da mi neki djavo ne da mira....i ja trazim dalje...nesto novo...
Ludilo...:|
 
Dodala bih Dupor je bio naglasena skorpija koliko se secam, da ne proveravam sada, knjige su mi negde sakrivene od Viktora, sve to lepo izzvrlja i pocepa, i jako je bio tezak, direktan i kao opsednut svojim znakom i podznakom i mislim da sa rezervom svako treba da to cita jer su neki aspekti koji su ispisivani vecinom iskljucivo gledani kroz vreme u kojem je bio, interesovanje i svi deluju strasno lose kad se zanemare detalji.. Neko saslabijom energijom moze i pogresno da to protumaci. Treba kombinovati to njegovo sa svaremenijim pogledima i posebno iskustvima jer nije sve takocrno kao sto izgleda. Tada nije bilo ovoliko rasprostranjenog interesa ili otvorene price o svemu...
Dupor, čak, sam za sebe kaže u ''Ne vjerujte, provjerite'' da ima aspekte za jako subjektivnog astrologa.;)
 

Back
Top