SOLARNI POVRATAK

Vodolijama baš i neće, ali dok jednome ne smrkne drugome ne svane :lol:

Da, sada će Vodolije biti na tapetu.
Ja sam najveće promene preživela i doživela u godinama kada je Saturn bio u Strelcu, i to su bile stvarno promene iz temelja.
Počevši od dva posla, selidbe, raskida dugogodišnje veze...jedan prilično uzbudljiv period, na kraju se završilo na najbolji način, ono što je posle svega ostalo bilo je i najbolje za mene. :)
To Saturn radi, ruši, uništava, prosejava žito od kukolja. Na kraju ostane nešto sasvim pročišćeno, često skroz drugačije od onog što smo očekivali.
 
Da, sada će Vodolije biti na tapetu.
Ja sam najveće promene preživela i doživela u godinama kada je Saturn bio u Strelcu, i to su bile stvarno promene iz temelja.
Počevši od dva posla, selidbe, raskida dugogodišnje veze...jedan prilično uzbudljiv period, na kraju se završilo na najbolji način, ono što je posle svega ostalo bilo je i najbolje za mene. :)
To Saturn radi, ruši, uništava, prosejava žito od kukolja. Na kraju ostane nešto sasvim pročišćeno, često skroz drugačije od onog što smo očekivali.
Jel se Saturn veze samo za lose stvari ili?da znam da li da budem zabrinuta ..posto meni sada prolazi kroz 5.polje koje je i u natalu u Jarcu 😳
 
Cao ljudi,moze li mala pomoc oko solarnog. Stelijum u 9 kuci ,tacnije saturn,pluton ,jupiter,sunce,mesec,venera,merkur.
Ac pada u prvo natalno .
Onako u grubo ako je neko doziveo i preziveo ovakvu zurku. Pozdrav
 
Cao pre par dana mi je bio rodjendan pa i zapoceo novi solar zanima me ljubav u ovom solaru, jer se tu vidi veza itd
Screenshot_20210130_141545.jpg
 
Molim vas pogledajte solar ove muške osobe. Da li neko ima ideju kako da se izbegne loš scenario vezan za konjukciju Sunca i Plutona, koju ima i u natalu (So je vladar VIII u natalu). Gde tačno vidite da će se pojaviti rizik u natalu? Hvala najlepše!

Petar solar 2023 sa kućama 1.jpg


Sam solar:

Petar solar 2023 1.jpg


I Natalna karta:

Petar natal 1.jpg
 
Zdravo svima! Da li neko može samo da mi kaže koji od ova dva solara je povoljniji za odlazak u inostranstvo? Imam planove u naredne dve godine za preseljenje pa me interesuje koja godina je bolja astrološki za to? Hvala unapred!
 

Prilozi

  • Screenshot_20210718-234044.png
    Screenshot_20210718-234044.png
    382,9 KB · Pregleda: 8
  • Screenshot_20210718-233958.png
    Screenshot_20210718-233958.png
    367,3 KB · Pregleda: 8
astro_31gw_lu_li_20211226_hr.80723.171214.png
evo mog solara za narednu godinu...ovu cu polako da privodim kraju...zaista sam se nadala lepsem zavrsetku solara,ali nije se dalo...je l se vidi ovde neka nova nada ,promena na bolje ili propast ponovo...posao,porodica...Hvala i veliki Pozz
 
Necu da vas gnjavim sa mojim solarom,a uzeh po prvi put da uradim sebi jer hocu nesto sama da otvorim i postanem jel te privatnik:lol: Pa rekoh cisto da bacim pogled u vezi posla ima li nade ili ne. I na prvo sto naidjem,jer sam krenula redom da tumacim i trazim objasnjenja na netu,naravno ,izaslo mi Venera u konjukciji sa Plutonom :roll: .Kaze da cu naidjem na ljubav svog zivota voimeoca :dontunderstand:. Da se ne bih dalje ubijala u pojam koje kuce treba da gledam i naravno planete za taj moj privatni posao?
 
Helou svima! Ovo je moj sljedeći solar. Nekako mi djeluje kap da većina puteva vodi u solarnu treću u šestu natalnu. S ovim solarem dolazi mi promjena nakon 11 god u firdarijama, vladar firdarije će biti Jupiter, subvladar isto.
Vidim da se vrti promjena posla, ima tu tranzita Saturna na Sunce, Plutona na Mjesec, Jupitera na MC i na natalni Ju.Ima li tu šanse za neko nasljedstvo koje se ove godine pokušalo realizirati?Ima li ljubavi, zdravlja? :flert:
 

Prilozi

  • IMG_20211215_150255.png
    IMG_20211215_150255.png
    204,1 KB · Pregleda: 9

Back
Top