Smrtna kazna

Obersturmfuehrer:
to je tvoj nacin razmisljanja...
sta je 3200 srba prema 650 000 iracana...
dakle, prvo suditi amerima, pa tek kasnije ovome sto je ubio 3200 srba...u stvari, po tebi, njemu ne treba ni suditi, posto se ne sudi amerima...
ili kao sto si sam rekao

Tako je ili suditi svim zlocincima ili ne suditi nikome. Ako se nije Hrvatima i Muslimanima sudilo zbog zlocina nad Srbima onda se nema sta suditi Srbima zbog zlocina nad drugima.

Ako je za njih Naser Oric heroj koga prima premijer bosnjakistana Sulejman Tihic i kojeg na aerodromu kao heroja docekuje par desetina hiljada ljudi onda ce i Ratko Mladic zauvek za mene biti srpski heroj ako nista drugo onda zbog toga sto je par hiljada tih srbozdera i srboubica poslao u pakao.
 
Da li je iko iz medjunarodne zajednice osudio to sto je Tihic primio Nasera Orica kao heroja? Nije niko.

Znaci da oni podrzavaju sve te ubice i zlocince naseg srpskog naroda.

Pa i sama kazna koju je taj haski antisrpski zapadnjacki sud urucio Naseru Oricu nije nikakva kazna nego NAGRADA i poruka da je DOBRO UBIJATI SRBE


Covek od cije ruke i pod cijom komandom i naredbom je ubijeno preko 3000 Srba je dobio 2 godine zatvora, a srpski politicar Momcilo Krajisnik koji je bio predsednik skupstine Republike Srpske, znaci nije imao nikakvu izvrsnu vlast i mogucnost da bilo sta uradi ili izvrsi je osudjen na 27 godina zatvora! Gde je tu pravda, gde je tu istina?

Zbog svega toga ZIVEO RATKO MLADIC SRPSKI HEROJ I NEK CRKNU DUSMANI
 
Chedo Kokardic:
Tako je ili suditi svim zlocincima ili ne suditi nikome. Ako se nije Hrvatima i Muslimanima sudilo zbog zlocina nad Srbima onda se nema sta suditi Srbima zbog zlocina nad drugima.

ok, zabelezio sam ovaj tvoj post cisto da ti ga pokazem kad pocnes da penis o hrvatskim zlocinima.
posto su muslimani i hrvati placeni od zapada, amera, jel tako, oni svejedno moraju da cekaju da se prvo sudi amerima.
 
Chedo Kokardic:
Drugo apropo ovih americkih zlocina, sramota je nasa najveca srpska da je Srbija uz Rumuniju jedina zemlja u Evropi koja je potpisala sa Amerikom ugovor po kojima Amerikanci imaju imunitet u Srbiji za sve zlocine koje pocine i da su sto se tice Srbije oslobodjeni odgovornosti pred Medjunarodnim Sudom Pravde u Hagu. Sramota je da je zemlja koja je u Evropi najvise stradala od americkih zlocina potpisala tako nesto.

Ja se duboko stidim zbog toga sto takvu bagru imamo na vlasti koja i takve stvari potpisuje.

Sramota me je zbog mojih poginulih drugova koje su ubijale americke bombe, sramota me je zbog male Milice Rakic i 5.000 drugih Srba cije su zivote oduzeli americki agresori i zlocinci.

Evo jos jedne, pomena vredne zrtve cionistickih psina. Da se ne zaboravi ova devojka!

http://jabpage.org/posts/serbia.html
 
Chedo Kokardic:
Da li je iko iz medjunarodne zajednice osudio to sto je Tihic primio Nasera Orica kao heroja? Nije niko.

Znaci da oni podrzavaju sve te ubice i zlocince naseg srpskog naroda.

Pa i sama kazna koju je taj haski antisrpski zapadnjacki sud urucio Naseru Oricu nije nikakva kazna nego NAGRADA i poruka da je DOBRO UBIJATI SRBE

pa da, nagrada, covek je proveo 2 godine u zatvoru, a da se pre toga nije sudilo njegovim nalogodavcima....
po tebi nije trebalo ni da mu sude....
 
Pa bolje da mu nije sudjeno nego sto mu je "sudjeno" pa osudjen na 2 godine zatvora . Kao nema dokaza . A dokazi su 3000 srpskih grobova u i okolini Srebrenice.

Kao on nije imao vlast nad vojskom i ako postoje pisane naredbe staba ARBIH kojim ga ovlascuju i postavljaju za komadanta muslimanskog korpusa u Srebrenici.

No to coveku koji za nick uzima oficirski rank paramilitarne jedinice SS , nacisticke partije Nemacke je to malo teze objasniti.
 
nema sta meni da se objasnjava, ti si se ovde izjasnio da si protiv sudjenja hrvatskim i muslimanskim ubicama, dok se ne osude njihovi nalogodavci.
samo, imaj na umu tih 3000 grobova i njihovu rodbinu i prijatelje pre nego sto pocnes ovako da lupas...
 
Nisam ja protiv nego je tvoj zapad protiv. Zato sam ja da mi Srbi tim hrvatskim, bosnjackim i albanskim zlocincima licno sudimo.

Da organizujemo jedan odred ubica koji bi ubijao te srpske zlocince . Nesto kao sto su uradili Jevreji nakon Minhena 1972 . Gledaj film Minhen da bi znao kako to rade ozbiljne drzave.

No neko ko uzima nacisticke nickove kao ti to ne moze da razume.
 
inagadadavida:
[/B]

SS nije bila paramilitarna jedinica, naprotiv.Malo poznavanja istorije i opste kulture nije na odmet , kada se pretenduje biti relavantan sagovornik.Ovako, samo srozavate nivo diskusije, pokazujuci elementarno neznanje.


Istoriju poznajem ocigledno daleko bolje od tebe. Dokaz:

Obersturmführer was a paramilitary rank of the Nazi party that was used by the Schutzstaffel and also as a rank of the SA. Translated as “Senior Assault (or Storm) Leader”, the rank of Obersturmführer was first created in 1932 as the result of an expansion of the Sturmabteilung (SA) and the need for an additional rank in the officer corps. Obersturmführer also became an SS rank at that same time.

Vise na:

http://en.wikipedia.org/wiki/Obersturmführer
 
U pocetku sam podrzavao americki napad na Irak i svrgavanje Sadama Huseina ali kako je vreme promicalo i kada je obelodanjeno da Irak nije imao biolosko i hemijsko oruzje a kamoli da je bio blizu da napravu atomsku bombu,shvatio sam da je pokazivanje bocice navodnog antraksa od strane Kolina Pauela na sednici Saveta Bezbednosti ista prevara kada je Vilijam Voker rekao u selu Racak da su srpske snage bezbednosti pocinile masakr.
Mnogi Amerikanci su sami svesni toga ali ipak biti danas protiv Amerike ne vredi jer ti mozes biti americki ravnopravan partner samo ako si kao prijatelj ili neprijatelj naoruzan sa nuklearnim oruzjem.Ratovali smo protiv Amerike,racunalo se na pomoc Kine i Rusije a oni i Amerikanci su veci prijatelji sa Rusima nego mi sa njima,mi Rusiji sluzimo kao moneta za potkusurivanje.
 
Chedo Kokardic:
Istoriju poznajem ocigledno daleko bolje od tebe. Dokaz:

Obersturmführer was a paramilitary rank of the Nazi party that was used by the Schutzstaffel and also as a rank of the SA. Translated as “Senior Assault (or Storm) Leader”, the rank of Obersturmführer was first created in 1932 as the result of an expansion of the Sturmabteilung (SA) and the need for an additional rank in the officer corps. Obersturmführer also became an SS rank at that same time.

Vise na:

http://en.wikipedia.org/wiki/Obersturmf%C3%BChrer

pogresno si shvatio :):)
tu se misli na SA, a ne na SS :):)
ipak ne poznajes doboljno istoriju :):)
 
Chedo Kokardic:
Nisam ja protiv nego je tvoj zapad protiv. Zato sam ja da mi Srbi tim hrvatskim, bosnjackim i albanskim zlocincima licno sudimo.

Da organizujemo jedan odred ubica koji bi ubijao te srpske zlocince

Odlicna ideja, a gde je regrutni centar za "odred ubica" ??
I , jos nesto. Zamisli da se ta tvoja fantazija ostvari, zar ne bi bilo prikladnije da se takva organizacija nazove ,npr :"srpski osvetnici", "ruka pravde", ili nesto romanticnije, od , kako bi ih ti nazvao "odred ubica"?

Zamisli, krenes na regrutaciju , a mama pita , gde ces crni Cedo, a ti odgovaras, ponosno:
"Idem , mamo da se prijavim za "odred ubica" :roll:
 
inagadadavida:
Odlicna ideja, a gde je regrutni centar za "odred ubica" ??
I , jos nesto. Zamisli da se ta tvoja fantazija ostvari, zar ne bi bilo prikladnije da se takva organizacija nazove ,npr :"srpski osvetnici", "ruka pravde", ili nesto romanticnije, od , kako bi ih ti nazvao "odred ubica"?

Zamisli, krenes na regrutaciju , a mama pita , gde ces crni Cedo, a ti odgovaras, ponosno:
"Idem , mamo da se prijavim za "odred ubica" :roll:
Ma nece se on prijaviti za to treba imati malo vise onoga izmedju nogu od internet ratovanja i branjenja vaskolikog Srbstva misem i tastaturom.
 
Seseljeva ponuda , kako je tade pisalo u "Velikoj Srbiji", vojsci USA,da se bori rame uz rame sa bracom amerima protiv mrskog tiranina, je imala strahovit uticaj na moral Iracke vojske, koja je , u panici od dolaska Vojinih chetnika, trpela od tog momenta, kada je izasao iz stampe cuveni broj "Velike Srbije", masovna dezerterstva, napade panike , i potpuno demoralisanje Iracke vojske.

Tako uplaseni, i oslabljeni, neispavani od nocnih mora, sanjajuci Vojine chetnike kako ih kolju zardjalim kasikama, nisu imali nikakve sanse, kada su ih ameri napali, Doduse, cetnici nisu dobili vize za Irak , pa su ameri morali da zbrisu Iracane i bez obecane pomoci , bratske SRS i njenih dobrovoljaca. Iako, sumnja se da je CIA, kada je proverila da je ucinak Seseljevih dobrovoljaca i cetnika , do sada bio poguban upravo za saveznike, odlucila da bojkotuje ponudu.

Svakako , ipak , velika zasluga za pobedu amerikanaca, pripada i Voijinim cetnicima, najvecim i najvernijim prijateljima americkog naroda, kako je naglaseno u tekstu u "Velikoj Srbiji".

kako pise na kraju cuvenog teksta , koji odrazava svu ljubav i postovanje koje Voja gaji prema amerikancija :" Zivao bratski americki narod, smrt Irackim tiraninu"
 
Chedo Kokardic:
Nisam ja protiv nego je tvoj zapad protiv. Zato sam ja da mi Srbi tim hrvatskim, bosnjackim i albanskim zlocincima licno sudimo.

Da organizujemo jedan odred ubica koji bi ubijao te srpske zlocince . Nesto kao sto su uradili Jevreji nakon Minhena 1972 . Gledaj film Minhen da bi znao kako to rade ozbiljne drzave.

No neko ko uzima nacisticke nickove kao ti to ne moze da razume.

Ne znam koliko ti je poznato da je nakon NATO divljanja, u leto 1999-te, u Americi spaljeno nekoliko sinagoga, i svuda su ostavljene poruke : "Ovo vam je za Kosovo"

P.S. Samo mi nemoj reci da ces da gledas onu baljezgariju od filma o WTC -"remek delo" Jevrejina Olivera Stouna?
 
opanak:
Како каже деда Милоје.ЋЕ ДА БИДНЕ ВЕЛИКО ТУМБАЊЕ.............

Ne znam sta kaze deda Miloje, ali, evo sta su neki drugi rekli:

Sanja Milenkovic was a top mathematics pupil at a Belgrade high school. She had just crossed a bridge in Varvarin when NATO planes bombed it. Sanja was so badly wounded by shrapnel that she died on the way to the hospital. Rest in peace, Sanja, for you will be avenged.
 
King David:
Ne znam sta kaze deda Miloje, ali, evo sta su neki drugi rekli:

Sanja Milenkovic was a top mathematics pupil at a Belgrade high school. She had just crossed a bridge in Varvarin when NATO planes bombed it. Sanja was so badly wounded by shrapnel that she died on the way to the hospital. Rest in peace, Sanja, for you will be avenged.

nazalost uvek ce se naci lesinari koji ce ovakve price proturati da bi dokazali jevrejske zavere i kojesta...
 

Back
Top