..::SLIKARSKI - umetnički - MATERIJALI::..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo upravo gledam novi katalog koji mi je stigao pre šest dana od Stolarske radionice Radoš Marić iz Čačka. Pojedini formati su čak duplo jeftiniji nego kod tebe, a kvalitet im je izuzetan. Što se tiče dostave, za platna koja su mi stigla ''kombi-ekspresom'' platio sam 500 dinara, a udaljen sam od Čačka oko 100 kilometara.
Imam i njegove štafelaje, i odlični su i daleko jeftiniji od ovih cena što sam nailazio na forumu. Ima i svoju prodavnicu u Beogradu.

Ako vas zanima, naručite katalog i cenovnik: 032/373-588

Teško je vreme, mora da se vodi računa o svakom dinaru. Posebno slikari početnici koji su standardno praznih džepova (i duše pune optimizma).

Ne zamerite... Pozdrav.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Trazim vec neko vreme kvalitetne blind ramove (a da budu sto jeftiniji ;) ) i ovaj Rados Maric iz Cacka je izgleda najbolji. A sad, moje pitanje je koji je najjeftiniji nacin za prevoz ramova od Cacka do Nisa? Vidim gore se pominje kombi-ekspres, zna li neko nesto vise o tome?
Inace forum je odlican puno korisnih informacija... Hvala svima unapred.
 
Trazim vec neko vreme kvalitetne blind ramove (a da budu sto jeftiniji ;) ) i ovaj Rados Maric iz Cacka je izgleda najbolji. A sad, moje pitanje je koji je najjeftiniji nacin za prevoz ramova od Cacka do Nisa? Vidim gore se pominje kombi-ekspres, zna li neko nesto vise o tome?
Inace forum je odlican puno korisnih informacija... Hvala svima unapred.

E, moram da tražim od ovog Marića iz Čačka neko platno gratis jer kako ovde ispade, ja ga mojim "pisanijem" reklamiram :lol: ... Šalu na stranu, mislim da mi imamo veći interes.

Andrija, evo kako to izgleda u mom slučaju. Od Čačka sam udaljen oko 100 km. Otprilike, isto toliko sam udaljen i od Beograda. Igrom slučaja, prošle nedelje sam opet dobio paket od Marića i razgovarao sam vozačem "kombi ekspresa". Ta firma koja vrši kombi prevoz paketa ima sedište u Šapcu i paketi iz Čačka se dovoze u Šabac i tu se razvrstavaju. Moj paket je zatim iz Šapca poslat u filijalu u Beograd, a onda je njihovim kombijem, koji drži svakodnevnu liniju u čijoj se maršuti nalazi i moj grad, transportovan do mog kućnog praga. Uslugu prevoza jednog paketa sam platio okruglo 250 dinara. Od vozača dobijaš račun. Inače, jedan paket može da bude i do 20-tak većih platana. Platna su sa strana zaštićena kartonom i vrlo čvrsto obavijena celofanskom folijom. Pozdrav! :)

P.S. Da ne bi bilo zabune... Paket kombijem šalje Marić i ti sa tim nemaš ništa. Tvoje je samo da platiš uslugu prevoza. (Prilikom naručivanja, moraš, sem svoje adrese, da Mariću ostaviš i svoj broj mobilnog telefona (ili broj onog ukućanina koji će primiti paket) i to će biti napisano na paketu da bi te vozač kombija mogao kontaktirati u slučaju da ne može da pronađe tvoju ulicu ili ako trenutno nema nikoga u kući... A, radi reda i da te ne bije maler, vozača častiš 50 dinara - kad se već toliko potrudio da te pronađe.)
 
Poslednja izmena:
E ljudi,treba mi pomoć...
Da li može neko da mi kaže,koje vrste olovaka su najbolje za radove?
Znači,senčenje,onako,od najsvetlije do najtamnije...
Koristim olovke od pre Hrista,pa rekoh ako hoće neko da mi pomogne...;)
Čula sam da su one žute,debele,dobre,ali bih ipak da čujem od vas...
Znate već,HB,B,2B....
Uglavnom sam sve radila potpuno amaterski,pa bih da se malo usavršim.....:rumenko:
 
Trazim vec neko vreme kvalitetne blind ramove (a da budu sto jeftiniji ;) ) i ovaj Rados Maric iz Cacka je izgleda najbolji. A sad, moje pitanje je koji je najjeftiniji nacin za prevoz ramova od Cacka do Nisa? Vidim gore se pominje kombi-ekspres, zna li neko nesto vise o tome?
Inace forum je odlican puno korisnih informacija... Hvala svima unapred.


shto se bg-a tiche moje lchno iskustvo govori da su najgori kod brankovog mosta.
raspadaju se..
 
imash svuda da ih nadjesh.
ako si iz bg-a, imash u ulici ex narodnog fronta, sad se zove kraljice natalije. knjizara slikarskog materijala je sa leve strane kad se spushtash sa zelenjaka, nalazi se posle parkinga a pre leonardo centra.fino su opremljeni,a nisu ni preterano skupi.
u istoj ulici malo dalje imash knjizaru ''rashko'' (odmah do hotela prag), oni imaju sve i svashta i to voma povoljno.
 
Sto se tice platna za slikanje, ja ih kupujem iskljucivo od firme La-Ram iz Krusevca. Pre sam ih uzimao od Marica iz Cacka ali je problem kod njeogovih blind ramova sto su lajsne nastavljane iz vise komada i blind ram posle par godina hoce da se izvitoperi. La-Ram ih pravi od lipovine i u jednom komadu i nisu uopste losi. Na sajtu nemaju neku veliku ponudu platna za slikanje. Ako hocete da narucite platna od njih najbolje je da to uradite telefonom (0638018039). Sto je najbolje, mozete da narucite bilo koju dimenziju po standardnoj ceni.
Nadam se da ce ovaj post nekome pomoci.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top