..::SLIKARSKI - umetnički - MATERIJALI::..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Probaj u :
Rajicevoj, prodavnica Talent, ulaz pored Likovne Akademije,
Prodavnica Lukas u suterenu galerije ULUS u Knez Mihailovoj
u Narodnog fronta (kraljice Natalije) imas nekoliko radnji kada krenes od Zelenog Venca ka Beogradjanci, s leve strane.Na Zelenjaku ti je i prodavnica Maric.Probaj i u knjizari Plato u Knezu, u suterenu.
 
Da ne bi izvirale stalno i iznova nove teme o kupovini, nabavci, preporukama itd... umetničkog materijala/pribora/alata...predlažem da se ovde u buduće razmenjuju informacije, saveti, pitanja, odgovori, a vezano za gore navedeno, uz, naravno, poštovanje pravila foruma o reklamiranju.
 
Imam problem vec par godina da nadjem cetku od dlake jazavca. Pokusavao sam cak i u inostranstvu ali nista. Cetka bi otprilike trebala da izgleda kao na slici... Ako neko ima neku informaciju, bio bih zahvalan!!!
 

Prilozi

  • cetke od jazavca.jpg
    cetke od jazavca.jpg
    20,8 KB · Pregleda: 23
takve i još mnoge druge četke, i od dlake jazavca, mozes da nađes u cara dušana u jednoj maloj radnji kod zanatlije koji se bavi isključivo pravljenjem četki. nema dobrih manjih/tanjih četkica, ali te veće za grundriranje, glaziranje, lakiranje...pravi mnogo dobro. ja sam uzeo kod njega od jazavca za lakiranje i xtra je, a i nije skup.
e sad gde je radnja. nemam pojma :D najbolje ti je da kreneš pešaka od početka ulice cara dušana ka kališu, sa leve strane...šetaj, šetaj, pa ćeš da naiđeš...ima par stepenika pred radnjom, ne mož da omaneš sigurno.
 
Jos jedna mala konsultacija!
Posto nisam iz Bg, poslao sam zeta da pronadje tu prodavnicu... E sad on je nasao u Dzordza Vasingtona zanatsku radnju koja se zove "Rucni rad" vlasnice Zivkovic Ruzice. To jeste radnja za izradu cetaka ali kazu da imaju samo cetke za moleraj i nisu od jazavca. Da li smo pronasli pogresnu prodavnicu?
Unapred Hvala!
 
e ja stvarno ne mogu da se setim da l je to ta. uglavnom znam da ima slikarske cetkice, kao sto rekoh manje su losije, ali ima jako dobrih vecih za lakiranje, glaziranje itd...ako od kalisa ide prvo cara dusana, pa dzordza vasingtona pa 27og marta, onda je 100% u cara dusana. i onog cega se secam je da ima par stepenika jer radnja nije u nivou sa trotoarom...nema potrebe za daljim objasnjavanjem, niste slepi, nacice te :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top