Sledeci zivot

Pripadnice lepseg pola…
Da li bi volele da se u sledecem zivotu rodite kao muskarac?
Znas ono, citava familija vesela jer se rodilo musko, nemas 7 dana mesecno pms, yebes a ne budes yeban…
Ne moras da se svadjas sama sa sobom, ne moras da isti pol smatras najvecim neprijateljem, ne moras da se sminkas svaki dan, za isti posao dobijes vecu platu
Ne moras u svemu da trazis teoriju zavere…
Sad ruge strane, fudbal, pivo, gledanje drugih zena….sasvim dovoljno da se ispuni dan.

Dakle, drage moje dame, da li bi u sledecem zivotu volele da se redite kao muskarac?
Molim iskrene odgovore!

Kao muskarac??? Ni slucajno.

Fudbal , pivo?:rotf: Pa ja ne razgovaram sa muskarcima koji vole fudbal, a kamoli ja da to volim u sledecem zivotu?

Da se brijem svaki dan? Da se brinem koliki mi je? Da ima komplekse zbog budalastina? Da stakno trazim ko ce da mi dize ego? Da mora neko drugi da mi rodi dete, pa jos da moram da budem sigurna da je moje? :zcepanje:

Nema sanse.

Uostalom muskarci stalno kukaju na zivot, sudbinu i kako im je tesko...pa ne bih bas to da zelim
 
Priznajem, odmah
Ja zene obozavam
Bilo bi dosadno bez zena. Fuj, zamisli zivot gde su svi dlakavi, piju pivo i pricaju o fudbalu.
Sto ne znaci da bih voleo da budem zensko.

Onda ne razumem zasto nas ubedjujes da bismo vise volele da budemo muskarci?
Svaki pol ima svoje prednosti.
Ja uzivam u tome sto sam zensko, ali isto tako postujem tvoje i misljenje svakog drugog muskarca da je i vama lepo i dobro u vasoj kozi.
 
Kao muskarac??? Ni slucajno.

Fudbal , pivo?:rotf: Pa ja ne razgovaram sa muskarcima koji vole fudbal, a kamoli ja da to volim u sledecem zivotu?

Da se brijem svaki dan? Da se brinem koliki mi je? Da ima komplekse zbog budalastina? Da stakno trazim ko ce da mi dize ego? Da mora neko drugi da mi rodi dete, pa jos da moram da budem sigurna da je moje? :zcepanje:

Nema sanse.

Uostalom muskarci stalno kukaju na zivot, sudbinu i kako im je tesko...pa ne bih bas to da zelim

Na zalost, okruzena si sonjama
Duzina, da, mnogi pate zbog duzine, kao zene zbog 13 grama sala viska
Da nam je tesko, to je samo izgovor da bi vi ipak sredile celu kucu ;)

Kukanje pomaze u nameri da se nsita ne radi u kuci ;)
 
Onda ne razumem zasto nas ubedjujes da bismo vise volele da budemo muskarci?
Svaki pol ima svoje prednosti.
Ja uzivam u tome sto sam zensko, ali isto tako postujem tvoje i misljenje svakog drugog muskarca da je i vama lepo i dobro u vasoj kozi.

Ja se ne ubedjujem
Samo pitah...
To sto ja obozavam zene ne znaci da bih voleo da budem zena.
Iako obozavam sise kod zena, uzasno bih se osecao da su meni prilepljene..
 
Na zalost, okruzena si sonjama
Duzina, da, mnogi pate zbog duzine, kao zene zbog 13 grama sala viska
Da nam je tesko, to je samo izgovor da bi vi ipak sredile celu kucu ;)

Kukanje pomaze u nameri da se nsita ne radi u kuci ;)

Ko prica o radu u kuci? Ne razumem:dontunderstand:

Ja sam okruzena sa mnogo muskaarca na poslu, i svi su valjda sonje? A ti znas one prave? Mozda tu racunas i sebe?:zcepanje:

Neka hvala. ja zelim da mi zivot bude bolji, ali biti muskarac i nije neka alternativa.:mrgreen:

Svaka cast ako mislis da je tebi dobro. Tako mislim i ja za sebe.
 
Jos jedan dokaz da tvojoj zeni nije problem da je veliki
Kakav ti pominjes problem da neko primi 20cm onda, ja stvarno ne razumem?

Ili je to mozda frusttracija sto nisi mogao da zadovoljis bivsu
Ma sta god
 

Back
Top