Sledeci zivot

Pripadnice lepseg pola…
Da li bi volele da se u sledecem zivotu rodite kao muskarac?
Znas ono, citava familija vesela jer se rodilo musko, nemas 7 dana mesecno pms, yebes a ne budes yeban…
Ne moras da se svadjas sama sa sobom, ne moras da isti pol smatras najvecim neprijateljem, ne moras da se sminkas svaki dan, za isti posao dobijes vecu platu
Ne moras u svemu da trazis teoriju zavere…
Sad ruge strane, fudbal, pivo, gledanje drugih zena….sasvim dovoljno da se ispuni dan.

Dakle, drage moje dame, da li bi u sledecem zivotu volele da se redite kao muskarac?
Molim iskrene odgovore!

Ne, nikako.
Moja familija je bila izuzetno vesela kada sam se ja rodila - bila sam mnogo lepa beba, a imam oca koji je želeo ćerku.
Ne svađam se sama sa sobom, izuzetno sam logična i racionalna.
Ne moram da se šminkam i plaćena sam onoliko koliko taj rad vredi, nikoga ne interesuje kog sam pola.
Što se tiče teorije zavere - ja bih bila paranoičan muškarac.
Pivo ne volim naročito, ali viski pijem i sada, ne treba mi p+enis za to. Isto važi za fudbal i gledanje u žene :lol: (kao žena mogu da vidim više, ne moram ni da se trudim).

A inače - mislim da niko pametan ne bi želeo da se rodi kao muškarac kog si ti opisao :)
 
Ne.
No.
Nein.

A da li bi ti, G-dine Autoru teme hteo da se sutra ujutru probudis kao devojka???

Ne moras da se brijes, jednom mesecno odes u kozmeticki salon i od glave do pete si kao beba, dakle, na tome ustedis dosta vremena.
Zatim ides do grada, na posao ili fax, usput razgledas butike, sve ti lepo stoji, kupovina ti je milina prava...
U gradskom prevozu te pustaju prvu u bus a zatim ti jos i ustupaju mesto (jer dame imaju prednost je li?)...
Savrseno si organozovana, tvoj mali uredni rokovnik je pun obaveza, ali i planova. Iako uspesna poslovna zena ili ambiciozna studentkinja, uvek imas vremena da na pedikiru i manikiru ili rucku sa prijateljicama prelistas nove casopise, caskas o momcima...
U diskoteku ce te uvek pustiti i, stavise, jos ce te i propustiti kroz guzvu i kilometarski red, a kad udjes, neces morati da stojis, u separeima uvek ima mesta za cure.
Ne moras da ides sama kuci jer zensko uvek mora da otprati neko musko kako bi stigla sigurno i bezbedno.

Naravno, ovo nije sve, samo milioniti deo :heart: :manikir:

Sto se boldovanog tice, mora da izgleda i da bude obucena. :zper:

@tema mamini pokojni tetka i teca su mojima poklonili stan kada sam se ja rodila i jos svasta nesto, jer su zeleli da se rodi devojcica. Tetka i teca doduse nisu imali svoju decu, a mama nije htela da zna da li je musko ili zensko, tako da je ostala tajna do mog rodjenja.
Toliko o familiji koja se ne raduje zenskom detetu.:cool:

edit nemam decu, ali iz sveg srca bih zelela prvo devojcicu, ako bih imala dvoje dece ili samo devojcicu, ako bih imala jedno dete. Zabole me uvce sta ce da kaze njegova familija, a ako bih kasno saznala da mi je muz krelac i da mu je stalo samo do sina, uvek mogu da se razvedem. Rodila bih dete zbog sebe, a ne zbog drugih, a devojcice vise volim, jer koliko god bilo ono cerka za tatu, sin za mamu, devojcice su ipak mamine i bila bi samo moja, moja cerkica.:heart:
 
Poslednja izmena:
Nikad nisam razmisljala o tome.
Ali ako postoji neki drugi zivot,pre bih se u njemu oprobala kao neka egzoticna ptica,anakonda ili mozda cak bice sa druge planete!
Covek vec jesam,manje vise znam kako funkcionise taj coveciji svet.
E sad,naravno da nije bolje biti ni musko,a ni zensko.
Vec je jedno i drugo podjednako dobro.
 
Pripadnice lepseg pola…
Da li bi volele da se u sledecem zivotu rodite kao muskarac?
Znas ono, citava familija vesela jer se rodilo musko, nemas 7 dana mesecno pms, yebes a ne budes yeban…
Ne moras da se svadjas sama sa sobom, ne moras da isti pol smatras najvecim neprijateljem, ne moras da se sminkas svaki dan, za isti posao dobijes vecu platu
Ne moras u svemu da trazis teoriju zavere…
Sad ruge strane, fudbal, pivo, gledanje drugih zena….sasvim dovoljno da se ispuni dan.

Dakle, drage moje dame, da li bi u sledecem zivotu volele da se redite kao muskarac?
Molim iskrene odgovore!

Volela bih da se rodim u onom polu koji će mi omogućiti da naučim sve što treba (pošto smatram da ovde dospevamo da bi naučili neke bitne lekcije, tj. iznova se rađamo).
Zato ne sumnjam da ćeš se u sledećem životu šminkati i uvijati kosu :D.
 
Pripadnice lepseg pola…
Da li bi volele da se u sledecem zivotu rodite kao muskarac?
Znas ono, citava familija vesela jer se rodilo musko, nemas 7 dana mesecno pms, yebes a ne budes yeban…
Ne moras da se svadjas sama sa sobom, ne moras da isti pol smatras najvecim neprijateljem, ne moras da se sminkas svaki dan, za isti posao dobijes vecu platu
Ne moras u svemu da trazis teoriju zavere…
Sad ruge strane, fudbal, pivo, gledanje drugih zena….sasvim dovoljno da se ispuni dan.

Dakle, drage moje dame, da li bi u sledecem zivotu volele da se redite kao muskarac?
Molim iskrene odgovore!

Не бих волела.
Некад раније сам можда желела, јер сам мислила да је мушкарцима лакше у животу.
А онда сам постала свесна своје женствености и свега што ми она пружа.
И срећна сам што сам жена, никад не бих пожелела да сам мушко!
 
Pripadnice lepseg pola…
Da li bi volele da se u sledecem zivotu rodite kao muskarac?
Znas ono, citava familija vesela jer se rodilo musko, nemas 7 dana mesecno pms, yebes a ne budes yeban…
Ne moras da se svadjas sama sa sobom, ne moras da isti pol smatras najvecim neprijateljem, ne moras da se sminkas svaki dan, za isti posao dobijes vecu platu
Ne moras u svemu da trazis teoriju zavere…
Sad ruge strane, fudbal, pivo, gledanje drugih zena….sasvim dovoljno da se ispuni dan.

Dakle, drage moje dame, da li bi u sledecem zivotu volele da se redite kao muskarac?
Molim iskrene odgovore!

Daleko bilo. Pu pu pu. :sad2:
Zaboravio si da napomenes da bismo kao muskarci morale biti i ruznije.
 
Pripadnice lepseg pola…
Da li bi volele da se u sledecem zivotu rodite kao muskarac?
Znas ono, citava familija vesela jer se rodilo musko, nemas 7 dana mesecno pms, yebes a ne budes yeban…
Ne moras da se svadjas sama sa sobom, ne moras da isti pol smatras najvecim neprijateljem, ne moras da se sminkas svaki dan, za isti posao dobijes vecu platu
Ne moras u svemu da trazis teoriju zavere…
Sad ruge strane, fudbal, pivo, gledanje drugih zena….sasvim dovoljno da se ispuni dan.

Dakle, drage moje dame, da li bi u sledecem zivotu volele da se redite kao muskarac?
Molim iskrene odgovore!

Kad bih mogla da pamtim ovaj život u sledećem bi volela da se rodim kao muškarac kako bi mogla da vidim i uporedim razlike. Boldirano ne bih komentarisala :(.
 
Ima istine Vanda
Zena privuce muskarca sisama i guzom, muskarac mora da privuce zenu necim.
Kako zene imaju drzace za guzu i push apove za sise, dakle laziraju, tako i ja laziram duhovitost
 
Ima istine Vanda
Zena privuce muskarca sisama i guzom, muskarac mora da privuce zenu necim.
Kako zene imaju drzace za guzu i push apove za sise, dakle laziraju, tako i ja laziram duhovitost

...pa neki muskarci uoce dekolte iz druge ulice, takve se pecaju parfemima i dijamantima... i sta se onda cudis i kazes da te iskoriscavaju ...a ni te koje setaju okolo sa razjapljenim dekolteom i napumpanim usnama i grudima nisu mi jasne, zasto se posle ljute sto ih muskarci zele samo zbog njihovog tela
 
Ima istine Vanda
Zena privuce muskarca sisama i guzom, muskarac mora da privuce zenu necim.
Kako zene imaju drzace za guzu i push apove za sise, dakle laziraju, tako i ja laziram duhovitost

Какав си ти мушкарац кад си сретао само жене које су те привлачиле сисама и гузом? :eek:
 

Back
Top