Seranovi

Ја пратим темпо телевизије такође сад, али и кад има на Студиу Б не могу да гледам, јер у мојој соби немам тај програм на ТВ-у. Па онда гледам преко компа Студио Б уживо. :cool: Сад ћу да гледам епизоду преко Јутјуба (77.) :bye:
 
ocigledno da je provalio koliko to srbi vole da gledaju, a da neki nemaju studio b ili nemaju kada da gledaju na tv - u pa nas je postedeo mucenja da trazimo epizode po netu s prevodom, ma da meni ne treba vise s prevodom toliko sam puta odgledao da neke epizode gde ne radi prevod ili kasni lagano razumem i odgledam i isto se smejem iako je na spanskom sve :D
 
bas su se lepo uklopili i toliko su srodni zajedno i svi lepo glume da posle kad lusija markos eva kandela napuste seriju nije isto, automatski kad lusija i kandela odu nestaje porodicna paralela sa zenama kod fitija i dijega ako me razumete sta hocu da kazem a stvara se nova koja nije toliko lepa i zanimljiva,interesantna sa anom i selojom -.-
 
bas su se lepo uklopili i toliko su srodni zajedno i svi lepo glume da posle kad lusija markos eva kandela napuste seriju nije isto, automatski kad lusija i kandela odu nestaje porodicna paralela sa zenama kod fitija i dijega ako me razumete sta hocu da kazem a stvara se nova koja nije toliko lepa i zanimljiva,interesantna sa anom i selojom -.-

Управо то, серија би била дуло боља и гледанија да нису Лусија и Кандела напустиле серију, Маркос и Ева мање више, јер се појављују некад. У којој епизоди се Ева и Маркос последњи пут појављују?
 
Управо то, серија би била дуло боља и гледанија да нису Лусија и Кандела напустиле серију, Маркос и Ева мање више, јер се појављују некад. У којој епизоди се Ева и Маркос последњи пут појављују?

84. epizoda gde se eva poslednji put pojavljuje, dok markos ce kasnije vise puta da dolazi kao gost da dolazi i da glumi dok eva nece vise uopste (uvek ce kao da ima nekih obaveza na fakultetu ili oko bebe) a inace u tuluz se sele i tamo ce da zive, cak jednom ce i gilje kod markosa da ode :D
 
84. epizoda gde se eva poslednji put pojavljuje, dok markos ce kasnije vise puta da dolazi kao gost da dolazi i da glumi dok eva nece vise uopste (uvek ce kao da ima nekih obaveza na fakultetu ili oko bebe) a inace u tuluz se sele i tamo ce da zive, cak jednom ce i gilje kod markosa da ode :D
Meni je glupo što se Eva više ne pojavljuje, mogla je bar u poslednjoj epizodi da se pojavi kad svi nazdravljaju...
 
tad su lepo osmislili kao u wc-u jee :D
ja sam negde procitao da se posvadjala s reziserima valjda i rekla kako vise nikad nece da glumi, a zbog ljubavi izmedju markosa i eve izbacili su kao i markosa zbog nje, kao lepse se uklapa u pricu ma da mislim da ako je stvarno tako bilo mogli su makar da ostave markosa i cukija,aleksa i elenu, a onaj manu uopste da ne dolazi...niti je smesan niti nista potpuno nepotreban lik, onda bi imali vise tema izmedjua raula markosa elene aleksa afrike, a ovako od starog dobrog drustva ostali su samo raul i afrika i ponekad se ubace cuki i markos
 
Kao i svaka serija koja se oduži više nego što je trebalo, tako su i Seranovi počeli da smaraju nakon što su otišli neki od glavnih likova (Lusija, Markos, Eva, pa i Kandela, mada me je ona prilično nervirala pa mi i nije toliko žao), a umesto njih došli loši glumci u još gorim ulogama kao što su Selija, Manu, Ana itd. Ok, kontam da producenti nisu mogli da spreče glumce da odlaze, ali su mogli bolje da osmisle nove likove, ne znam što bi to bio takav problem.
 
Wapa шта кажеш на "Синђелиће"? Питао сам те то у посту на претходној страни ал верујем да ниси читала... ;)
 
Wapa шта кажеш на "Синђелиће"? Питао сам те то у посту на претходној страни ал верујем да ниси читала... ;)

Jao izvini, zaboravih da ti odgovorim :rumenko:
Jel to još nije počelo? Iskreno, mislim da je glupa ideja snimati istu seriju sa istim dijalozima ali drugim glumcima. Mislim da ću pogledati prvu epizodu čisto iz znatiželje, ali nemam nameru da ih gledam dalje kad sam već odgledala Seranove uzduž i popreko. Ima još ekstra španskih serija koje bih trebalo da pogledam, a ne Sinđelićeve.
 
SRECAN USKRS SVIM SERANO FANOVIMA,HRISTOS VOSKRESE :))

Ваистину воскресе!



Jao izvini, zaboravih da ti odgovorim :rumenko:
Jel to još nije počelo? Iskreno, mislim da je glupa ideja snimati istu seriju sa istim dijalozima ali drugim glumcima. Mislim da ću pogledati prvu epizodu čisto iz znatiželje, ali nemam nameru da ih gledam dalje kad sam već odgledala Seranove uzduž i popreko. Ima još ekstra španskih serija koje bih trebalo da pogledam, a ne Sinđelićeve.

Тачно то, и ја ћу да погледам прву епизоду да видим на шта то личи,.. Да ли знаш шта се дешава са Студиом Б? Није било Серанових 3 дана, можда је због празника.:neutral:




Видећемо шта ће бити :)
 

Back
Top