Seranovi

Ne znam šta se ovo dešava sa Studiom B. :dontunderstand: Pogledao sam TV Program za celu sledecu nedelju, umesto Seranovih, puštaju neku seriju Čast i poštovanje, a Seranovi će biti samo u četvrtak. :neutral:
 
iako ce se serija reprizirati milion puta...ja cu je lepo narezati i nek moja deca odrastaju uz nju, dobra je za dusu :D

imace deca razvijen dobar smisao za humor :D

pozz veliki za sve serano fanove, svaka cast sto i dalje odrzavate temu!! :klap:
 
stigao sam do 80. epizode i sada konacno dolazi ona koja je meni pored odlaska lusije, eve, kandele i pojave ane i selije dodatno unistila seriju-coni
stvarno ne razumem zasto su morali nju da dovedu, ili mogli su sta vise da joj daju interesantniju ulogu od smaranja dijega i lusije,a kad pocne da se dere onako nadmeno nekom izludi me :@
 
Ja sam sad odgledao 2 epizode, 81. i 82.
Ova Ćoni je uništila seriju definitivno.
Drago mi je što će se Dijego i Lusija pomiriti,ali mi je žao Fitija sad,Kandela ga brzo ostavlja...:(
 
pa jeste, ali i glumac takodje bira, mislim ako ona da intervju ja su joj ovi glumci druga porodica s njima je po ceo dan i tako 2 3 godine za redom snimaju svakog dana i ona se pita da li zeli da radi na drugom projektu ili ostane na trenutnom, nije sve u novcu :) ja kada bih bio glumac uvek bih pre odabrao da glumim nesto sto mi odgovara i sto volim kao recimo seranove nego neki horor fillm
 
Koja je epizoda zadnja bila na studio b?

74. ili 75., nisam siguran.

iako ce se serija reprizirati milion puta...ja cu je lepo narezati i nek moja deca odrastaju uz nju, dobra je za dusu :D

imace deca razvijen dobar smisao za humor :D

pozz veliki za sve serano fanove, svaka cast sto i dalje odrzavate temu!! :klap:

Jekana drago mi je da si svratila :ok:

ma opustite se, kao sto rekoh hvala bogu da se 990ninja objavio sve epizode tako da mozemo i bez studia b :D

Da, ali meni nije "to to".. Na TV-u je bolje uvek ;)
 
Poslednja izmena:
u pocetku me hose luis mnogo nervirao, ali vise ne uopste, sad mi je sta vise i smesan :D
sto vise puta gledam seriju sve mi je smesniji :D
sad pocinju delovi gde odlaze glumci -eva i markos, kandela, pa za 20 epizoda i lusija takodje :( do ovde negde su pravi seranovi, smesni mnogo na dalje vec nije to to
 
[

u pocetku me hose luis mnogo nervirao, ali vise ne uopste, sad mi je sta vise i smesan :D
sto vise puta gledam seriju sve mi je smesniji :D
sad pocinju delovi gde odlaze glumci -eva i markos, kandela, pa za 20 epizoda i lusija takodje :( do ovde negde su pravi seranovi, smesni mnogo na dalje vec nije to to

Meni vec odavno nisu, to sto ti kazes "pravi Seranovi".. Pravi Seranovi su do trenutka kad Markos i Eva odu, tj sele se. Eva se vraca posle toga jos u par epizoda, Markos takodje.

Prvih 50 epizoda su najbolje :)
 
ne znam za tebe ali meni su bas smesne epizode i super sve dok ne dodje coni, naravno da ima razlike izmedju 30-40 epizoda i 70-80, a tek sada kad odlazi kadnela zauvek, eva takodje a markos ce da se vrati jos u 5-6 epizoda i to je to, ali kraj je definitivno kad lusija umre i pojave se selija i ana, posle toga serija ima mnogo malo humora u sebi i gubi pravi smisao :)
 
Sve je to splet okolnosti, Lusija je sigurno dobila bolju ponudu za ovaj film http://www.imdb.com/title/tt0464141/, pa su našli takav način da ona ode iz serije.

Ona je prvi put odsustvovala iz serije tokom nekoliko epizoda (kad je Lusija bila u Hjustonu sa bivšim mužem na lečenju) da bi snimala film Mar adentro http://www.imdb.com/title/tt0369702/ i onda joj je tek krenula ta filmska karijera (posle je došlo Sirotište itd) tako da nažalost više nije imala vremena da uporedo snima Seranove i filmove.

pa jeste, ali i glumac takodje bira, mislim ako ona da intervju ja su joj ovi glumci druga porodica s njima je po ceo dan i tako 2 3 godine za redom snimaju svakog dana i ona se pita da li zeli da radi na drugom projektu ili ostane na trenutnom, nije sve u novcu :) ja kada bih bio glumac uvek bih pre odabrao da glumim nesto sto mi odgovara i sto volim kao recimo seranove nego neki horor fillm

Pa dobro, može i tako da se posmatra. Ali evo ja sam npr gledala taj neki horor film i to je jedan fantastičan film, i nije uopšte horor, nema ni veze. Belen je do Mar adentro bila skoro isključivo televizijska glumica i onda joj ponude ulogu u filmu sa Havijerom Bardemom i koji režira jedan odličan mladi španski režiser Alehandro Amenabar, mislim da samo lud glumac ne bi prihvatio takav izazov. To ne znači da ona nije volela ekipu Seranovih ni samu seriju, jednostavno ovo joj je bio veliki profesionalni izazov i ja se uopšte ne čudim da je ona to prihvatila, jer posle su nastavili da joj nude sjajne uloge, npr sa Džulijen Mur u Savage Grace i već pomenuto Sirotište.

Da, i šaljem pozdrav Jekani :bye:
 
Чекамо четвртак и Серанове на Студиу Б. А до тада, бацам се на гледање епизода са јутјуба, позрав ;)
 
Није грешка, ни прошле недеље није било Серанових, не знам шта је са Студиом Б. :sad2:

Велики Брат се завршио, очекујемо Синђелиће.
 
Poslednja izmena:

Back
Top