Seranovi

Wapa одазови се, окупи стару екипу, хах....

Evo me, ćaooooo zEr0 ;) Još uvek dolazim na temu i još uvek pogledam Seranove, ne naravno pomno kao ranije i posebno sad kad su Dijego i Lusija raskinuli (kako mogu oni bre da raskinu grrrrr), ali gledam ih. Jednom Seranovi, uvek Seranovi :worth:

- - - - - - - - - -

Jos nesto sam primetio, u 2012. godini je ispisano samo 2 strane :neutral:

A ranije, 2007-2010, smo znali po 2 strane nedeljno, ili vise, hah... :rtfm:

Znalo je nekad da bude i po 2 strane dnevno (ok, možda sam malo preterala ali tu je negde), sećam se da sam dolazila na temu svakodnevno i da je uvek imalo dosta da se čita. Ah stara dobra vremena :sad2:
 
Evo me, ćaooooo zEr0 ;) Još uvek dolazim na temu i još uvek pogledam Seranove, ne naravno pomno kao ranije i posebno sad kad su Dijego i Lusija raskinuli (kako mogu oni bre da raskinu grrrrr), ali gledam ih. Jednom Seranovi, uvek Seranovi :worth:

- - - - - - - - - -



Znalo je nekad da bude i po 2 strane dnevno (ok, možda sam malo preterala ali tu je negde), sećam se da sam dolazila na temu svakodnevno i da je uvek imalo dosta da se čita. Ah stara dobra vremena :sad2:

Дијего и Лусија су се на неки начин већ помирили, мислим није исто као пре..Она доалзи више код њих кући, и све је нормалније мало. Још мало Ћони долази, како ме у почетку нервира, кад смара Дијега, јао.Вечерас иде епизода Брачни Блуз, зза оне који не могу преко тв-а да гледају, ево:

Wapa шта кажеш на Синђелиће? Колико сам разумео, требали би да се емитују после великог брата. Сумњам да ћу то гледати, нико не може да копира стару добру екипу. :sad2:

Поздрав свима!

Измена: Гледао сам епизоду "Брачни блуз" раније, тј. пре емитовања вечерас на СТБ. Курито слави рођендан, Африка сазнаје да је Раул преварио са Еленом,.. Лусија је рекла Дијегу да неће још бити заједно, тј. у скорије време.

Санти и Лурдитац покушавају да спавају први пут (ЛОЛ :lol:). Фити едукује Сантија, а Лусија, Кандела и Кармен едукују Лурдитас. Лурдитас говори Сантију да оће да пониште брак, али се на крају помире. То је то одприлике. Можда погледам епизоду опет вечерас на тв-у, Серанова никад доста! :heart: :super: :bye:
 
Poslednja izmena:
Извињавам се због дуплог поста, али ми нешто није јасно. Сад је на стб епизода "суша без краја", значи прескочили су једну, хм...требала је да иде "брачни блуз" :rtfm: Знам да понедељком нема,...зна ли неко о чему се ради, или ја нешто нисам добро схватио?

Нашао сам Livestream, не могу да гледам преко тв-а

http://www.navidiku.rs/tv-uzivo/studio-b
 
Poslednja izmena:
u kojoj epizodi odlaze elena i aleks kad kazu da su otisli da obidju evropu ? jel zna neko ?

Не знам, али се сећам епизоде. Можда је та епизода већ била на Студиу Б? Ја не гледам од почетка.

Шта је са Студиом Б и Серановима? Није било синоћ, а по Тв програму, нема данас а ни сутра. Шта се дешава?:dontunderstand:
 
Не знам, али се сећам епизоде. Можда је та епизода већ била на Студиу Б? Ја не гледам од почетка.

nije bila sigurno u jos narednih epizoda ce elena i aleks da glume valjda tek su negde oko 74-5 ep a markos s evom 84. odlazi

Шта је са Студиом Б и Серановима? Није било синоћ, а по Тв програму, нема данас а ни сутра. Шта се дешава?:dontunderstand:

ne znam stvarno ja mislim da je zbog praznika, ne znam za ni jedan drugi razlog
 
ne znam stvarno ja mislim da je zbog praznika, ne znam za ni jedan drugi razlog

Помислио сам да је због празника, ваљда јесте.:ok: Ем су прескочили једну епизоду, "Брачни блуз", ем сад нема, не знам шта се дешава. Ал биће ваљда од уторка.
Ја сам погледао на нету епизоду која је требала да буде синоћ, "Гибралтар је шпански". У следећој епизоди долази Хосе Луис.

U tv programu Studia B na www.studiob.rs, pise za sredu,cetvrtak,petak u 22:35 serija "Čast i poštovanje" umeto Seranovih. Da li neko zna zasto je to tako? Nije valjda da vise nece pustati Seranove?

Написао сам већ, можда је због празника, било би чудно да тек тако прекину серију. Ако желиш, можеш гледати преко интернета, ево линка:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLAA498C34BC5F414D

Uploadovane су све епизоде,..

Ето, у случају да не буде на стб више, поздрав :ok:
 
Poslednja izmena:
Nikad mi nije bilo jasno sta ljudi vide u ovoj seriji? Meni je neopisivo dosadna.

Ау, погледај пар епизода, видећеш. Ја сам серију први пут почео да гледам ја мислим 2008. и тада сам се заразио. Тада је ишла на Студиу Б, па сам касније гледао на Ртв2 па на Авали, и ево сад опет на Студиу Б,и гледаћу је опет ако је буду репризирали, а надам се да хоће.
Серанови заувек ! :gace::heart:
 
Nikad mi nije bilo jasno sta ljudi vide u ovoj seriji? Meni je neopisivo dosadna.

evo recimo ja licno gledam seriju zato sto je ,za razliku od drugih spanskih gde je fernando sazna da je sam sebi majka, rec o klasicnoj, normalnoj spanskoj porodici sa mnogo humora...prica je takodje veoma interesantna. ja takodje imam starijeg brata kao sto imaju i gilje i kuro markosa i dok gledam seriju podsecaju me na mene-to je jos jedan razlog zasto gledam seriju
i da zaboravio sam da napomenem da kad god sam tuzan i neraspolozen zbog necega kad pustim seranove zaboravim potpuno na svoj zivot, nasmejem se i mnogo mi je lakse :)
ovako bih do sutra mogao da ti nabrajam razloge zasto gledam seriju, sta vidim u njoj i zasto mi se svidja :)
 
evo recimo ja licno gledam seriju zato sto je ,za razliku od drugih spanskih gde je fernando sazna da je sam sebi majka, rec o klasicnoj, normalnoj spanskoj porodici sa mnogo humora...prica je takodje veoma interesantna. ja takodje imam starijeg brata kao sto imaju i gilje i kuro markosa i dok gledam seriju podsecaju me na mene-to je jos jedan razlog zasto gledam seriju
i da zaboravio sam da napomenem da kad god sam tuzan i neraspolozen zbog necega kad pustim seranove zaboravim potpuno na svoj zivot, nasmejem se i mnogo mi je lakse :)
ovako bih do sutra mogao da ti nabrajam razloge zasto gledam seriju, sta vidim u njoj i zasto mi se svidja :)

Потписујем, јако лепо речено хаха :klap::worth:

Мени се не свиђа јако глуп крај, тако тужан, зато се увек скењам.
 
hvala :D

pa hteli su da nastave seriju zbog popularnosti, upetljali su sve i mislim da je najbolje sto se serija zavrsila kao dijegov sad tako da moze da spasi lusiju,kura,markosa i sve greske ispravi :)

bas je lepo sto je ova tema ponovo aktivna i ima dosta njih koji komentarisu :)
 
Збрзали су јако ту задњу сезону, можда су морали да прекину серију.. И онда све то тако брзо завршили. Глупо ми је да једна хумористична серија и ма тако глуп и тужан завршетак.

bas je lepo sto je ova tema ponovo aktivna i ima dosta njih koji komentarisu

Да, оживели смо напокон тему, само да се врате још неки стари форумаши, стара екипа! :ok: :mrgreen:

И да, на крају испада да се ништа од тога није десило, тј. да се све то био Дијегов сан, што је јако глупо. Селија, Ана, Хосе Луис, то су све измишљени ликови које је он сањао...

Шта је било са оним да ће наставити серију? Читао сам странице овог форума и нешто сте спомињали, као наставак у 2012, а 2012. прошла, хах.
 
Poslednja izmena:
Ja sam sinoć odgledao 77. epizodu na netu pošto mi stvarno nije jasno zašto ne puštaju na Studiu B, nadam se da je zbog praznika i da će od utorka nastaviti.

Ја ћу 77. да одгледам вечерас. Јуче сам гледао 76. (Гибралтар је шпански). 76. није била на Стубиу Б, што ниси ту прво одгледао/ла?

Ево 77.
 
hahha, ja sam prosle nedelje odgledao 72 pa nisam imao sta da radim pa jedna po jedna i do 76 sam odgledao samo tog dana i onda cele nedelje evo nisam gledao...pokusavam da ispratim tempo televizije :D jedna ep po danu
 
Зна ли неко зашто су једну епизоду пропустили? Брачни блз је требала да буде ,а била је Суша без краја... Свакако сам обе погледао на нету, данас гледам 77 (кад се отац смеје), долази Хосе Луис.
 
Poslednja izmena:
nemam pojma zasto su propustili epizodu, verovatno greska rezisera ili mozda imaju neke probleme s tom trakom :)
ja tempo s televizije pratim na netu posto ne mogu na tv u ne odgovara mi od pola 11 imam trening uvek
 

Back
Top