Seranovi

Pa dobro, šta ako si već pisao o tome? :)
I mi smo mnogo ranije pisali o svemu što vi sad pišete.
Serija je već ispričana priča. Mislim da je 500 strana sasvim dovoljan dokaz.
Drugo je to što mi i dalje možemo da ih gledamo kao prvi put.
 
machkolinos vec sam pisao o tome pronadji na jednoj ili dve stranice u nazad, delimo isto misljenje...

Извињавам се, мислим да није могуће прелистати 535 страница и прочитати сваку поруку. :lol:
С обзиром да се на страници претходно повела агресивна кампања за наставак серије, изложио сам
мишљење зашто сам велики противник томе и дај Боже да је никад и не настављају.
С обзиром да сам велики љубитељ серије ( п.с. намерно нећу да кажем фан), сматрам да би евентуални наставак
упропастио серију.
Искрено не знам ниједан наставак да је оправдао очекивање, осим Камионџија.:)
 
hahaha uredu je...mislim da me niste shvatili na sta sam mislio...ti si rekao da mislis da je bolje bilo da se serija zavrsila pre lusijine smrti i kako serija polazi drugim tokom posle toga...e pa ja sam ovo napisao na 533 ili 534 stranici prva poruka : mislim da je bilo najbolje da su zavrsili celu seriju pre markosovog i evinog odlaska i lusijine smrti. da izbegnu ubacivanje novih likova u seriji i da zavrse seriju dok je jos smesna na lep nacin koji prilici ovakvoj seriji s istom glumackom ekipom. npr recimo kako se istorija ponavlja za desetak godina nastavak - markos i eva imaju decu kao i gilje i tete...markos i gilje su nasledili bar i rade u njemu a santi i dijego im pomazu dok raul radi u radionoci i fiti mu pomaze koji je i dalje sa kandelom, a tete i eva recimo rade u skoli predaju kao lusija sto je... i tako na mnogo lep nacin zavrse prelepu seriju bez nostalgije
svi su srecni u santa husti...


ja znam jedan nastavak koji bi potpuno opravdao ocekivanja serije...posto je sada proslo 10 godina od snimanja svi su se promenili i bilo bi lepo da recimo nastave seriju recimo posto se dijego probudio iz sna logicno je da nekim delom da mu je Bog dao jos jednu sansu da ispravi zivot, da ne izgubi decu i ljubav svog zivota... i onda kao radnja se nastavlja kasnije markos i eva su srecni zajedno dijego im nije zabranjivao nista i oni su ostali u santa husti kao i gilje i tete...santi sa ludes ima 2 deteta, pomogao je fitiju da ne izgubi kandelu i tako to mislim na kraj tipa mnogo godina kasnije svi srecni i zadovoljni na jednom mestu, nije se raspala serija i bez sporednih likova , jer se vecina slaze da njihovim ubacivanjem serija gubi smisao porodice...barem po meni je tako

inace bonzina pregledao sam vecinu stranica i naravno da znam da ste o svemu ovome pisali prethodnih godina...nema potrebe da mi tako odgovaras :)
 
inace bonzina pregledao sam vecinu stranica i naravno da znam da ste o svemu ovome pisali prethodnih godina...nema potrebe da mi tako odgovaras :)

Ja sam sasvim normalno odgovorila. Nemoj da misliš da sam imala zle namere.
Samo mi se učinilo da si @machkolinos-u hteo da kažeš da nema potrebe za ponavljanjem što je potpuno besmisleno.
Svako ima pravo da iskaže mišljenje kad god poželi.
 
Prelep je... Steta ako jeste. Toliko predivnih muskaraca su homoseksualci

- - - - - - - - - -

http://en.wikipedia.org/wiki/F%C3%ADsica_o_Qu%C3%ADmica

Tu glumi homoseksualca
 
Позрав свима!

Ево мене опет на овом форуму, после 3 године.... Серанове гледам по 4. пут, с тим да сам почео да гледам од епизоде која се емитовала у уторак, нисам имао Studio B.


Занима ме да ли су овде још увек неки олдскул форумаши.

Wapa, Girl_like_she, asdfghjkl, Angela, M heart J и многи други.

Читао сам постове пре 3,4 године и не верујем, свега се сећам.. Сваког пост аи свих форумаша, могли би опет овде да се окупљамо.

Wapa одазови се, окупи стару екипу, хах....
 
Posle nekog vremena ponovo sam prelistala stranice ovog foruma. Bio je non stop ukljucen u to vreme :D Vidim neka poznata imena ovde, drago mi je sto nije tema skroz zamrla. Seriju sam odgledala jos jednom celu od prve do poslednje, a naravno tu su one epizode sto iskacu svaki dan, i nezaboravne fore. Neprevazidjeni nikada, najbolja serija ikada. Cuveni trio. Moze se reci da osecam nostalgiju za onim vremenom, 22h, studioB, svako vece :D Bilo bi lepo da je sad puste na nekom kanalu. Pozdrav svima.. :D:*
i malo da se podsetimo :D


Eto, stara dobra vremena su se vratila.. :klap:

Studio B, 22:35!!
 
Позрав свима!

Ево мене опет на овом форуму, после 3 године.... Серанове гледам по 4. пут, с тим да сам почео да гледам од епизоде која се емитовала у уторак, нисам имао Studio B.


Занима ме да ли су овде још увек неки олдскул форумаши.

Wapa, Girl_like_she, asdfghjkl, Angela, M heart J и многи други.

Читао сам постове пре 3,4 године и не верујем, свега се сећам.. Сваког пост аи свих форумаша, могли би опет овде да се окупљамо.

Wapa одазови се, окупи стару екипу, хах....

ja sam tu, ali ššš. hahaha :D
 
ja sam tu, ali ššš. hahaha :D


Опа, драго ми је да је још увек неко ту.

Заборавих да напоменем у моја претохдна 2 поста, мој ник је био zEr0^ (да,тај дебил :) ) и имао сам још један профил <<BluE>> , тако нешто.. И заборавио сам јекану да споменем, прихватила ме је за пријатеља овде, хаха :)

На профилима већине тих олдскул форумаша које сам набројао пише да су задњи пут били активни пре годину дана или више (asdfghjkl).

Приметио сам да је тема за прве 3 године од отварања (2007-2010.) имала 500 страна, а друге 3 године (2010-2013), само 30ак... Отишли сви са форума.... :(

Бар су нам се Серанови вратили на СТБ! ♥
 
Drago mi je što je opet ovoliko aktivna tema. Šteta što nema stare ekipe.

Izvinjavam se za dupli post kao prvo :D

Mogli bismo da iokupimo staru ekipu, primetio sam da Wapa ponekad napise koji post, a za ostale ne znam..

girl_like_she, jekana, asdfghjkl nisu davno bili (bar mi se tako cini).

Molio bih stare forumase ako posecuju temu, neka se jave, neka napisu nesto ponekad :) :bye:

Jos nesto sam primetio, u 2012. godini je ispisano samo 2 strane :neutral:

A ranije, 2007-2010, smo znali po 2 strane nedeljno, ili vise, hah... :rtfm:
 
Poslednja izmena:

Back
Top