Секте у Србији.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Нисам за насиље. Коме је јака вера тај нема разлога да се плаши. Исус Христ је причао са Сотоном на планини који му је говорио "Баци се...." итд... Многи свештеници у Русији могу да виде Ђаволе чак и у цркви, како их искушавају, (о томе је писао владика Николај).

Тако да у оваквим ситуацијама, човек треба да буде ментално јак, духовно снажна личност, да не буде подводљив под туђе утицаје, да зна у шта верује и онда нема проблема.

Ја те секташе сажаљевам, јер су потпали под власт Сатане, али никада не бих насиљем кренула на њих јер бих онда увидела своју слабост - да их се плашим, или да их мрзим.. Само бих им рекла да морам хитно да идем и показала им куда треба да изађу.
:rtfm:
Ма ја знам да си ти особа широких схватања, толерантна итд......за разлику од мене који сам скроз екстреман.
Исприча лепе приче за кратко време. Ти њих сажаљеваш а они су 10 пута екстремнији од мене у остваривању својих циљева.
Болдовао сам твој текст. И шта закључујемо. Ти си златна, психички јака, ти имаш своју веру и никада не би пала под утицај неке друге. Али то си ТИ.
И они сигурно неће тебе обрадити. Шта чине даље. Окрећу се онима који су супротно од онога ТИ.
А најслађе су им жртве ЕДЦА, јер са њима добијају и следеће нараштаје а често и родитеље те деце.
Зато те саветујем. Једнога дана када будеш имала своју децу, немој размишљати као данас што си написала. Буди супротно од онога што си ТИ.
Ако ми не верујеш, откуцај у било ком претраживачу ЦРНА РУЖА и све ће ти бити јасно.
Е због тога сам од своје супруге тражио пиштољ, који сам баш због оваквих ствари дао њој на чување. ЗБОГ ТОГА ШТО ЈА У СВЕМУ ШТО СЕ ДЕШАВА ОКО МЕНЕ БИЛО ДОБРО ИЛИ ЛОШЕ У ТОМЕ ВИДИМ СВОЈУ ДЕЦУ.
:dash:
 
:dash:
Данас ми се десио невероватан случај.
Читам нешто, кад чујем женски глас из дворишта, дозива ГАЗДА, ГАЗДА.
Супруга код куће, ова зове газду:hahaha: па се пуно не цимам.
Дозивање не престаје.
Устајем, нервозан због прекинутог читања, излазим напоље, кад у дворишту две даме од неких 40 - 50 година.
Изволите, рекох уљудно, а оне ће.
* Ми смо дошле да попричамо са вама*
Помислих, синови су некога премлатили па дошла мајка од тога, појачана тетком да интевенише.
Изволите, позвовем их у кућу и сместим. У том дође и супруга па нам се придружи.
На моје питање у чему је проблем, рекоше:
* Нема никаквог проблема, него оне ето обилазе грађане, причају са њима о дешавањима у свету, ратови, поплаве, урагани.......*
На моје питање, како ја на то могу да утичем, јер то су ствари које су страшне, оне наставише.
*А ко се придружите нама, можемо скупа, са још доста наших пријатеља по целоме свету утицати на то. Јер очити је да је у питању Божја казна и тако то.
Супруга устаје и гледа ме молећиво преко њихових рамена и излази.....
На моје питање КОЈА ЈЕ ВЕРА У ПИТАЊУ, одговорише
*Јеховина*
Зовем гласно супругу, која се јавља из собе и рекох ДОНЕСИ МИ ПИШТОЉ
Госпође скочише, трка, фрка гужва на вратима, па на улицу, ја за њима, вичем а пар комшија напољу, које су оне већ обрађивале вичу УДРИ ГО-ВНА.
Оне беже низ улицу, палим ауто па за њима. Претекнем их, паркирам иза једног аута и усликам, те две даме. Да имам за успомену:per:

СЕКТЕ КОД НАС ПОСТАДОШЕ СВЕ АГРЕСИВНИЈЕ.
ДО САДА СУ ПО УЛИЦАМА ДЕЛИЛИ СВОЈЕ ПАМФЛЕТЕ А САДА И НЕДЕЉОМ УПАДАЈУ У ДОМОВЕ, ОЧЕКУЈУЋИ ДА ЋЕ ЛАКО ОБРАДИТИ ОНЕ, КОЈИ СУ КОД СВОЈИХ КУЋА У ВРЕМЕ КАД СЕ ИДЕ У ЦРКВУ.
А ВЛАСТ ЋУТИ ВЕРОВАТНО ЗБОГ ЉУДСКИХ ПРАВА:dash:


Потом нађох интересантан текст који је написао ДЕЈАН ЛУЧИЋ
http://www.dejanlucic.net/Lat/SEKTE U SRBIJI.html
Мислим да га вреди прочитати.




SEKTE U SRBIJI
SEKTAŠI SE OSILILI
Procenjuje se da kod nas ima oko POLA MILIONA njihovih sledbenika - 300.000 su stalni članovi i čine tvrdo jezgro, a 200.000 su povremeni poklonici


Ево сликаPogledajte prilog 62542

ako cemo realno
sam si ih pustio u kucu B-)

ponadao si se, a? :per:
 
U jednom selu u Nemackoj pre par godina bio samo jedan Jehovin svedok...

Svima je bio smesan i svi su mu se potajno rugali.

Onda odjenom dodjose velike poplave..

Voda porusi sve kuce u tom selu.

Ljudi ostase bez domova...

Ali cim se voda povuce, od nekuda dodjose kamioni puni gradjevinskog materijala...

Dodjose i radnici...

Za TRI DANA taj Jehovin svedok je imao potpuno novu kucu, lepsu i vecu nego sto je njegova pre poplave bila!

Ostali su samo gledali i cudili se. Ali, od tada mu se vise nisu smejali.

***********************************

Nisam sa ovim hteo da propagiram Svedoke, jos manje sekte.

Hteo sam da kazem da sekte SVAKODNVNO KRADU vernike od hriscana, manje od katolika, a vise od pravoslavnih.

Zasto?

Zato sto one u svojim programima imaju izrazen SOCIJALNI MOMENAT.

Oni POMAZU SVOJE CLANOVE na 1000 nacina!

Cak i kada dospeju u zatvor obezbedjuju im se dobri advokati i posebni tretmani...

Danas nije vise dovoljno samo pricati narodu o Bogu...

Treba dati nesto VISE.

Narod se MORA OSECATI zasticen u svojoj veri, na svaki nacin i u ovom svetovnom, a ne samo nebeskom zivotu.

Ako to katolicizam i pravoslavlje ne shvate, jednog dana, vise pre nego kasnije, spasce po broju clanova na nivo sekti.......
 
Mi smo jedina dzrava u Evropi koja nema zakon o sektama. Da ne bismo "ugrozavali pravo na opredeljenje".
Zato se u nasoj zemlji svake godine odrzavaju evropske godisnje skupstine svakojakih sekti, ukljucujuci i sataniste.
I nemoj neko da im zapreti. Odma ce nevladine da se oglase.
 
Pre desetak godina sam se susreo sa njihovim podlim i poganim delovanjem! Najboljeg druga su mi vrbovali subotari, i to je to...:evil: Zbog njega (a Boga mi i zbog sebe), sam tada počeo da sakupljam literaturu vezanu, prvenstveno, za adventiste i jehovine svedoke. Skupljene informacije sam posložio u jednu malu celinu, brošuricu, pod nazivom "Crkva i sekte" - koju sam par godina kasnije pustio na Net. Iskreno se nadam da je bar jednoj nesigurnoj duši, koja se dvoumi, pomogla da se iščupa iz kandži sektaških smicalica, i podvala! Koga interesuje evo i direktnog linka ka brošuri: Crkva i sekte.htm (P.S. u dnu stranice sa linka je direkti link ka .zip i .doc verziji)

...skoro su moga tasta takođe startovale dve tetke (jehovini svedoci) u dvorištu kuće, i onako naivnog, umalo da ga namame...:per:
 
Poslednja izmena:
Ademistička sekta je najgora, širi pipke ko maligni tumor.

nemoj tako
treba njegovim da pruzish ruku pomirenja zarad evropske buducnosti nashih bubrega

E ako je dotle došlo da mi u Južnobačkom okrugu OVI pozvone na vrata onda je to kraj civilizacije kakvu poznajemo :zcepanje::rotf:
:mrgreen:

33y5f0p.jpg
:cmok: :gace: :gace: :gace: :gace: :gace: :gace: :gace:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top