Nada u vaskrsenje

Ja mislim da bog čeka da se groblja skroz popune i da nema mesta gde više da se saranjujemo pa će dići sve mrtve jer dosta su trunuli pod zemljom, a kad ih digne iz mrtvih ja ne znam dal će ih on revitalizovati i vratiti na fabrička podešavanja ili će svi kosturi sa crvima hodati, nije spcificirao u bilbiji. Isus kada je vaskrsao on se tek oladio bio.
O boze ti ces vaskrsnuti.Poenta je ti.A u tvoje telo a bole ce te cose da li ti je nos veliki ili.usi.klempave.
 
Ja mislim da bog čeka da se groblja skroz popune i da nema mesta gde više da se saranjujemo pa će dići sve mrtve jer dosta su trunuli pod zemljom, a kad ih digne iz mrtvih ja ne znam dal će ih on revitalizovati i vratiti na fabrička podešavanja ili će svi kosturi sa crvima hodati, nije spcificirao u bilbiji. Isus kada je vaskrsao on se tek oladio bio.
poješćemo jedni druge ko i svaki zombi
selekcija
krkačina posle vaskrsenja
 
Ja mislim da bog čeka da se groblja skroz popune i da nema mesta gde više da se saranjujemo pa će dići sve mrtve jer dosta su trunuli pod zemljom, a kad ih digne iz mrtvih ja ne znam dal će ih on revitalizovati i vratiti na fabrička podešavanja ili će svi kosturi sa crvima hodati, nije spcificirao u bilbiji. Isus kada je vaskrsao on se tek oladio bio.
Tako sam sa nestrpljenjem čekala da moje dete krene u školu i dobije
veronauku za predmet, jer me je sluđivao sa pitanjima na koja nisam
znala odgovor.
I vrati se jednom iz škole, mokar sav. Oznojio se trčeći iz škole sa sve
torbom koja je veća od njega. Kaže..
Mama, meni se danas pamet načisto okrenula na veronauci.
Šta se desilo?
Kažu da će svi mrtvi da ustanu i da se ne zna tačno kada će to biti, a
može da bude bilo kad.

Od tad od straha da će to da se desi, godinama nije smeo da ostane
sam kod kuće.. :neutral:

Rekoh, dobro, a šta te je tu toliko uznemirilo?
Pa jel ti znaš koliko je ljudi živelo do sada na ovoj planeti? Evo tu gde
je naša zgrada. Odakle znaš koliko će mrtvih baš tu da ustane? Gde
će svi ti mrtvi da stanu na ovu planetu?

:huh:
 
Jes.. pa se posle gluposti dešavaju ne tvojom krivicom.. :lol:
69842235_731135037345935_1290101256802533376_n.jpg
 
Da nas nije napravio ovakvim kakvi jesmo u sustini i da volimo i da se radujemo zivotu i svetu ko bi se nadao i cekao vaskrsenje.Ljubav smrt pobedjuje u to sam iljadu posto sigurna.
Šta nam fali dobri smo,bolji nego oni iz prethodnih generacija a buduće generacije ce biti bolje od nas i tako....
Pa 8 milijardi ljudi trenutno a procenjuju do 2050 10 milijardi ljudi
 
Tako sam sa nestrpljenjem čekala da moje dete krene u školu i dobije
veronauku za predmet, jer me je sluđivao sa pitanjima na koja nisam
znala odgovor.
I vrati se jednom iz škole, mokar sav. Oznojio se trčeći iz škole sa sve
torbom koja je veća od njega. Kaže..
Mama, meni se danas pamet načisto okrenula na veronauci.
Šta se desilo?
Kažu da će svi mrtvi da ustanu i da se ne zna tačno kada će to biti, a
može da bude bilo kad.

Od tad od straha da će to da se desi, godinama nije smeo da ostane
sam kod kuće.. :neutral:

Rekoh, dobro, a šta te je tu toliko uznemirilo?
Pa jel ti znaš koliko je ljudi živelo do sada na ovoj planeti? Evo tu gde
je naša zgrada. Odakle znaš koliko će mrtvih baš tu da ustane? Gde
će svi ti mrtvi da stanu na ovu planetu?

:huh:
A moja srecna dosla kuci sa veronauke kad to cula.Mama uraaa umrecemo ali opet cemo zivimo.Nista me ne moze odvojiti od tebe.I to sam nekako znala iznutra haha.
 
apostol Pavle je prihvatio Isusa zato što je poverovao da je sa Isusom počelo vaskrsenje mrtvih u koje je kao farisej verovao..mislio je sad će ubrzo svi mrtvi da krenu da vaskrsavaju a on i ostali živi će da dožive transformaciju tela u neraspadljiva......da te njegove deuzije nije bilo ne bi bilo ništa od hrišćanstva
 

Back
Top