Secret garden.

qq, moj vrt posto bojno polje,
mačkovi se podaovatili, i sve polomili ... čak su i ružu poprilično izlomili,
krv junačka u njima bije, ...sigurno je ovaj moj pobedio, ako nije nadoknadu ću da mu tražim
 
Danas mi se desilo nesto zbog cega sam jako tuzna , a znaci tacku na jedan veeeeeeeeliki deo mog zivota, na veliki deo mog detinstva , na deo mene...

Podizem ovu temu iz tog razloga , jer zelim da se secamo svega sto je lep a sto je proslo, i da bar na tren prevlada dobra energija na ovom u globalu negativnom forumu...

U prilog tome slede slike , koje sam danas sama ( bez straha od buba ) izvadila iz podruma , zeleci da se secam onoga sto mi je danas oteto....
 
Na istom mestu 1985 godine ...


Prvi dan skole ..tj 01.09.1985.


Pa onda jun 1993. Mala matura




Zatim jun 1997. Velika Matura


I maturska ekskurzija oktobar 1996.
 
Mirka šizika:
Danas mi se desilo nesto zbog cega sam jako tuzna , a znaci tacku na jedan veeeeeeeeliki deo mog zivota, na veliki deo mog detinstva , na deo mene...

Podizem ovu temu iz tog razloga , jer zelim da se secamo svega sto je lep a sto je proslo, i da bar na tren prevlada dobra energija na ovom u globalu negativnom forumu...

U prilog tome slede slike , koje sam danas sama ( bez straha od buba ) izvadila iz podruma , zeleci da se secam onoga sto mi je danas oteto....


nemoj tisra da i tebe napadaju one male machije buve..ja nisam u podrum ushao od 98-me :shock:
 
Mirka šizika:
Danas mi se desilo nesto zbog cega sam jako tuzna , a znaci tacku na jedan veeeeeeeeliki deo mog zivota, na veliki deo mog detinstva , na deo mene...

Podizem ovu temu iz tog razloga , jer zelim da se secamo svega sto je lep a sto je proslo, i da bar na tren prevlada dobra energija na ovom u globalu negativnom forumu...

U prilog tome slede slike , koje sam danas sama ( bez straha od buba ) izvadila iz podruma , zeleci da se secam onoga sto mi je danas oteto....
:-( nesto bas bas tuzno? nadam se da nije smrtni slucaj. :-(
 
1991 god.
 

Prilozi

  • krst1.jpg
    krst1.jpg
    45,9 KB · Pregleda: 90
O hvala bogu da se neko odazvao mom pozivu , i ohrabro da prilozi slike i uspomene ...

Devojke , nije mi niko umro, al ko da jeste ...umro je deo mog zivota , deo uspomena , deo detinstva ....a to je isto kao da je umro rod ...najrodjeniji...da budem iskrena a nadam se da nece da zvuci pateticno, juce je umro deo mene....
 
Znala sam.
Tako bi i ja opisala taj osecaj da je tada postojala Krstarica.
Znam kako se osecas ali veruj mi da ce ti biti lakse kako vreme bude prolazilo.
Posebno ako budes u mogucnosti da barem prosetas pored nje.
 
Ja se ipak u dubini svog srca nadam da ima pravde , i da ima Boga , te da ce kuca opet biti moja , kao sto je do sada bila...Nesto se mislim , neko to od gore gleda, neko mi se zbog te kuce prevrce u grobu , a ako verujem iole u ono sto osecam , bice ta kuca opet moja.

Hvala Canado ...tesko mi je i bas sam tuzna , al shavtam i ja da zivot ide dalje....Mora da ide ...
 
"Volio je zenu svog zivota
Sada tugu svoju vjecno skriva
Bezbroj puta vraca se i krene
Da opet podje k njoj
Pod prozore njene

Ljubio je njenu kosu plavu
Zelio da ima zvijezdu sjajnu
Sada skriven u sjenici od granja
On se sjeca njenih milovanja

Ove noci jedna zena mirno spava
Na jastuku rasuta joj kosa plava
U tisini doma svoga mirnog zdanja
Ove noci jedna zena nesto lijepo sanja

Ove noci jedan covjek nekud luta
Na cas misli da je stig'o na kraj puta
Ove noci jedan covjek tuzno bdije
Dok niz lice umorno mu hladna kisa lije"
Zlatko Pejakovic

ova me pesma podseca na detinjstvo i mamu i tatu iz tog perioda... kad se setim nekih drugih slagera, napisacu i to...
 
Danas je stiglo...jednom ce biti staro , i biti uspomena ...

Posiljalac KRALJICA GERIJATRIJE ( ko razume - shvatice )
Primalac : JA

I pored zabrane javnog prikazivanja ...stavljam ovo ovde .
 

Back
Top