Secret garden.

Neki sekret?

Ja imam pune fioke stvari koje nicemu ne sluze :( a zao mi da ih bacim....

Skoro sam naleteo, na staru djacku knjizicu iz osnovne, o boze... :shock: kako sam se smejao. Bio sam uzasan djak, ko bi rekao da cu posle biti djak gereracije u srednjoj, i zavrsiti fax 8)

A tako sam izbunario i sliku, ja mali, imam godinu dana go na plazi! :lol: Hahaha!! Jos sam imao plave lokne...
 
Setila sam se ovoga pre neki dan .
Moj odavno bivsi decko poklonio mi je knjigu "Povratak malog princa " sa posvetom koju vam ovde stavljam...

Samo on zna sta je hteo da kaze ...

 
hanibal77:
moje prvo objavljivanje,bila sam i na nekom dnevniku ili regioni danas
je l bio jos neko u zemunu,1996 organizovala skola za negu lepote:lol:
ok pateticna je pesma :roll:

@hanibal, izvini, mozda vise nije aktuelno... Ne znam kako sam nabasala na ovo, uglavnom, na jednom takmicenju koje je organizovala Skola za negu lepote, 1996. ja sam dobila prvu nagradu. Pesma je objavljena u nekoj zbirci koju nikad nisam dobila. Pesmu sam napisala vece pre nego sto sam je poslala na takmicenje i nikad nisam napravila kopiju. Nije vrhunska lirika, ali mi je veoma draga i posvecena jednoj osobi. Da li mogu da te zamolim da pogledas da li se negde nalazi i ona u toj zbirci. Zove se LAPSUS CALAMI, to je sve cega se secam, i jos par stihova... i osobe kojoj je posvecena.
Nadam se da ces mi uciniti to :)
Hvala
 
IMG_4310a.jpg


Ne znam koliko stare stvari se racunaju ali evo neceg sto cu uvek cuvati... Godina kada smo izasli iz muzickog mraka, kad su nam bile velike zvezde...

Pozzdrav clanovima Secret Gardena
 
Ovo sam nasla kod dede u stanu ...

Davna 1979. godina ...






Slika iz pasosa , po mojoj proceni to je 1986 ili 1987 godina



Crtez ne zna se iz koje godine


Pozadi posveta
 

Back
Top