Secret garden.

Lepa Brena i ja ...



Moj najbolji drug KONJ ( sa facom kreMbila) i ja u shopingu ...2000-te godine ...u vreme dok su me lecili od raskida sa NAJVECOM LJUBAVI !

 
Morala sam da izbrisem ime poznatog umetnika, koji je ovo nazvrljao u casovima dosade na predavanjima. Moja ljubav.
klovn2.jpg
 
Ovo je vec kreativnost sa msn-a:D
Steletovicrtezi2.jpg


Meni je sve to jaako drago. Imam punu kutiju materijalizovane ljubavi, sad sam pocela i komp da punim..hahah... Eto, kad budem imala dece, valjda ce oni biti plodovi ljubavi, a ne crtezi, pesme i ovakve zezalice:)
 
Itekako! Nisam htela da stavim potpunu verziju, ali bilo je i "Sto sam proklet u ljubavi?" Hahahahah
Ali to smo se zezali. Nisam htela da neko pomisli da je ozbiljno. Pa to je moja ljubav. I dalje ima sansu;)
 
Pisani tragovi su u nekim situacijama neophodni, kad ti neko fali, pa prekopavas... Nekad su nesto sto bi spalio, pa to i ucinis... A u srecnim slucajevima, to su samo neke kutije koje zauzimaju mesto i skupljaju prasinu, a ti nemas vremena za njih - jer si srecna i zauzeta zivotom.
 
Srela sam pre neki dan onu najvecu ljubav...pa se setila svega , i pocela da se pitam sta mi je od njega ostalo , osim ovo malo patnje sto jos vucem...I onda se setim ...ostalo je puno slika, jedna knjiga ili dve , jedna majca i nekoliko igracaka samo za mene donetih preko okeana ...sa nekima se koja cerka rado igra ( sa ovom napr spava)


a neke kao sto je ova ne sme ni da dotakne ...

 
Ovo je moja staklena ruzica koju sam dobila za svoj 19 rogjendan od jedne moje ljubavi , neznam koliko sam ga volela ali mi je drago kad ga se setim. Ovako je izgledala jutros pre nego sto sam je ufotkala .
 
Mirka šizika:
Necu vise da dizem ovu temu , sama postujem, celu sam svoju istoriju okacila ...a vi, sta vi radite ????!!!!!
e030.gif
Mirka, svaka cast:)
Ja ti se divim na hrabrosti u kacenju istorije.:D
Meni bi trebale godine forumasenja mozda, a mozda neki dogadjaj, preseljenje na drugi kontinent...ili tako nesto, da se bas otvorim:oops:
 

Back
Top