SAVRSEN ZIVOT TINEJDZERA

Za mene je savrshen zivot-ogromna biblioteka, blejanje napolju sa drugaricom,sa 100 dinara u dzepu,i EKSTRA raspolozenjem.I da,mp3 na kom cujem samo glas Milana Mladenovica, a pored mene lezi moj pas. ..jedina "obaveza" mi je ucenje jezika,sto ne smataram obavezom ,jer jezike obozavam...A vama sto mislite da cete biti srecni sa gomilom para i ogromnom kucom,nije ni cudo sto vam zivot nije savrsen...Iskoristite trenutak,ne kukajte za sitnice,jer zivot ipak prekratko traje!!I smejte se sto vise,jer na kraju samo to ostaje...i jos kad bi Milan iz EKV-a bio ziv,pa da mogu na koncert...ovako,nista...I zato cu ga citirati"Volim zivot,bez obzira kakav je".A njega vise nema, i zato shvatite vrednost zivota!!!!
 
Sibil Vejn:
Za mene je savrshen zivot-ogromna biblioteka, blejanje napolju sa drugaricom,sa 100 dinara u dzepu,i EKSTRA raspolozenjem.I da,mp3 na kom cujem samo glas Milana Mladenovica, a pored mene lezi moj pas. ..jedina "obaveza" mi je ucenje jezika,sto ne smataram obavezom ,jer jezike obozavam...A vama sto mislite da cete biti srecni sa gomilom para i ogromnom kucom,nije ni cudo sto vam zivot nije savrsen...Iskoristite trenutak,ne kukajte za sitnice,jer zivot ipak prekratko traje!!I smejte se sto vise,jer na kraju samo to ostaje...i jos kad bi Milan iz EKV-a bio ziv,pa da mogu na koncert...ovako,nista...I zato cu ga citirati"Volim zivot,bez obzira kakav je".A njega vise nema, i zato shvatite vrednost zivota!!!!

lepo mislish.
slazem se i sa onim shto si rekla za Milana.
apsolutno se slazem.
 
Savrsen dan jednog obicnog tinejdzera tj. tinejdzerke-MENEEE,glasi::::::::::::::::
Ujutru ustanem do 12...
Jedem pljeskavicu za dorucak...
Gledam malo TV...
Budem sa drustvom...-najbolji deo...
Zaspem oko zaspem uz film...

To mi je kao savrsen dan,ili da ceo da budem sa mojim rodjacima...to je isto super ili ceo dan na Strandu ili na bazenu...
 
Tasha444:
Savrsen dan jednog obicnog tinejdzera tj. tinejdzerke-MENEEE,glasi::::::::::::::::
Ujutru ustanem do 12...
Jedem pljeskavicu za dorucak...
Gledam malo TV...
Budem sa drustvom...-najbolji deo...
Zaspem oko zaspem uz film...

To mi je kao savrsen dan,ili da ceo da budem sa mojim rodjacima...to je isto super ili ceo dan na Strandu ili na bazenu...

vau,ti bash znash da uzivash! jedesh pljeskavicu svaki dan i blejish sa rodjacima... ima li icheg boljeg od toga?
 
forgotten vampire:
ma kad bolje razmislim, pa i da zivim u svinjcu, a da je Cobain ziv i da mi peva... savrseno. ili John Lennon.. ne mogu da nadjem savrsenog zivog coveka, ebem li ga..
pa da je cobain ziv.... sada.. bi se verovatno sepurio kao mik jagger.. a ti bi slusala nevermind i pljuvala kapitalizam koji ti proguta kurtica

naancy90:
za one koji u boga veruju.....

ne mora da znachi.....
zato je i izmisljen


u ostalom.. ,savrsenstvo je bedno.. mislim... da su svi fini... sve lepo.. ne bi bilo o cemu stvarati.........
da je van gogh imao oba uveta... kucu sa belom ogradom, zenom, decom i zlatnog retrivera... kao on bi se bakcao cetkicom...

il da vam kurt nije bio sociopata... kao voleli bi ste ga...
 
Tachka:
vau,ti bash znash da uzivash! jedesh pljeskavicu svaki dan i blejish sa rodjacima... ima li icheg boljeg od toga?
vau a ti bash znash da smarash! (:

i meni je to bash extra dan....dodushe ja ne volim da budem s rodbinom poshto uglavnom smaraju...

moj idealan dan...ustanem oko 12....tu mi je i neko drushtvo...skuvamo kaficu,zapalimo cigaru...malo prichamo...posle odemo da se proshetamo ili pogledamo neki film i uveche izlazak....eh....^_^
 
Ljudi kada bi bilo savrsheno bilo bi jaaakooo dosadno verujte mi!!! Sve shto pozhelish da dobijesh , pa sve bi ti dosadilo. Evo npr. ja se muchim i fotkam sa mojim Canonom a430 , i sada kada treba da dobijem bolji aparat ja sam happy do neba ! da je sve savresheno ja ne bi znao razliku losheg i dobrog i bilo bi nam sve isto kao shto nam je sada .... da ... ako me je neko razumeo shta sam hteo reci lol
 
forgotten vampire:
svaki tinejdzer se svakodnevno suocava sa nekim problemima za koje misli da su neresivi, a to nije tacno. svaki tinejdzer je bar jednom pozeleo da zivi drugacije.
sta je po vama savrsen zivot? da li to uopste postoji?
mozda cete me smatrati cudnom, ali za mene je savrsen zivot sledece:
mala kucica na plazi, roditelji puni razumevanja, kao kucni ljubimci zmija i tarantula, tisina.. samo moja soba, ja i sveska sa mojim pesmama... i ljubimci..
samo bez roditelja i uz dobru muziku AC/Dc 8-) 8-)
 
forgotten vampire:
svaki tinejdzer se svakodnevno suocava sa nekim problemima za koje misli da su neresivi, a to nije tacno. svaki tinejdzer je bar jednom pozeleo da zivi drugacije.
sta je po vama savrsen zivot? da li to uopste postoji?
mozda cete me smatrati cudnom, ali za mene je savrsen zivot sledece:
mala kucica na plazi, roditelji puni razumevanja, kao kucni ljubimci zmija i tarantula, tisina.. samo moja soba, ja i sveska sa mojim pesmama... i ljubimci..

Koren svega toga je da je savrsen zivot tinejdzera da su burzuji...
 
~*PrincesS*~:
vau a ti bash znash da smarash! (:

i meni je to bash extra dan....dodushe ja ne volim da budem s rodbinom poshto uglavnom smaraju...

moj idealan dan...ustanem oko 12....tu mi je i neko drushtvo...skuvamo kaficu,zapalimo cigaru...malo prichamo...posle odemo da se proshetamo ili pogledamo neki film i uveche izlazak....eh....^_^
ko mi kaze...
iiiiideeeeeeemooooooo old school prozivke....
 

Back
Top