Šarplaninac

Kardjorestelicki77-1.jpg

Kardjo i Djina
Kardjorestelicki102n-1.jpg

Kardjo Restelicki
Kardjorestelicki102aa-1.jpg

Kardjorestelicki3smanj-1.jpg

Kardjo20restelicki2032-1.jpg
 


Pa covece ti si nerazuman, neznam ti uopshte na kog Korapa mislish, u Restelici postoji samo jedan pas koji se zove Korap i njaga ima i dan danas moj prijatelj s kojim se cujem svaki dan, tako da nemoj da obmanjujesh ljude lazima ili informacijama koje nisu sigurne..

Ajde ako imash postavi josh neku sliku ovog ''Korapa'' shto si postavio danas...
 
Ajde,probaj da me urazumis....reci mi poreklo preko kojih pasa je dobijen KORAP ?
Zabranjujem ti da me nazivas lazovom i da sirim nesigurne informacije !!!
PS. Ajde molim te,daj mi ime tog tvog drugara iz Restelice,koji navodno ima Korap-a,nije valjda "Svetska tajna".
 
Sad je sve jasno to su 2 psa.
Hvala.

Nema na cemu,a sto se Koraba tice....postoji samo taj ciju sam sliku okacio (a imam ih jos + video) i takodje postoji korab,Slavka Martinovica iz Pljevlja,ali taj je mesanac sa Berndincem.
A za druge....e pa lepozamolio bi ih da okace barem jednu sliku pasa za koje tako "garantuju".
Pozdrav svima.
 
Ja ovde nigde ne vidim prepucavanje.A uostalom zar foru i nesluzi tome da se izmenjaju misljenja,utvrde stvari,nesto nauci,i nesto nauchiti.???

Da forum sluzi da se razmenjuju misljenja,ali ja to ovde ne vidim. Osim sto jedan tvrdi da je pas u Restelici,a drugi da nije,ne vidim nista drugo.

Poslednjih nekoliko postova zvuci kao kad se dva klinca u parku prepucavaju koji je od njih prvi dosao do ljuljaske,ja sam,e nisi nego sam ja.

Ljudi koje zanima ovaj pas a slabo su obavesteni nikako nece shvatiti gde je on i ko je od vas u pravu.
 
Ajde,probaj da me urazumis....reci mi poreklo preko kojih pasa je dobijen KORAP ?
Zabranjujem ti da me nazivas lazovom i da sirim nesigurne informacije !!!
PS. Ajde molim te,daj mi ime tog tvog drugara iz Restelice,koji navodno ima Korap-a,nije valjda "Svetska tajna".

Neznam kuje mu je poreklo, a moj drug zove se Murat i njegov je i dan danas Korap, neznam ti cije slike stavljash ovde na forumu, u medjuremenu mozda je oshtenjen josh jedan dzukac i dali mu ime Korap, ali pravi i jedini tj. prvi Korap je od mog druga i evo ti slika...

ps: nemojte da vas buni ono poslednje slobo B u imenu jer je greshkom napisano (nisam ja pisao vec on tj. drug moj)...
 

Prilozi

  • im_a0062.jpg
    im_a0062.jpg
    36,3 KB · Pregleda: 29
Neznam kuje mu je poreklo, a moj drug zove se Murat i njegov je i dan danas Korap, neznam ti cije slike stavljash ovde na forumu, u medjuremenu mozda je oshtenjen josh jedan dzukac i dali mu ime Korap, ali pravi i jedini tj. prvi Korap je od mog druga i evo ti slika...

ps: nemojte da vas buni ono poslednje slobo B u imenu jer je greshkom napisano (nisam ja pisao vec on tj. drug moj)...

Ovako...prvo pozdrav svima koji prate ovu temu.
Sa Restelice ima (danas) tri Korapa u zivotu,ovde je doslo do nesporazuma.
Pas Korap,o kome beogradjanin pise je pas kod Murata Mushka,taj pas je od linije "Tigra Murata" (na slici,dole)
Tigar Murat
tigris.jpg

A takodje se moze videti i na ovom klipu ,u 3:37 minutu


Ovde se ocigledno radi o nesporazumu,izmedju pasa koji su sa istim imenom i iz istoga podnevlja.
Pozdrav svima.
 
Dosta prepucavanja!!! :evil: Ajde ko ima sarca neka nam stavlja slike i pise sta voli sta ne voli itd.Nemojte da kvarite ovaj topic posto ima ljudi koji stvarno vole ovu rasu i delili bi pozitivne komentare o svima njima!!!!!!!
 

Back
Top