Рускиње и жене са запада

:namcor:
GJF5-SBUWo-AAO-RM-1.jpg
Leposava mase prolecu i ljubi nebou.
 
Код муслимана постоји екстремна мањина која би побила све невернике и умерена већина која мисли да екстремна мањина треба да их побије.
Kod muslimana imaš radikalnu a glasnu manjinu, neradikalne, tj. prave vernike (duhovno najsuperiorniji, ali ne baš superiorne inteligencije, obrazovanja i slično) i novozapad.
Procenat tih grupa se razlikuje po državama. Kod nas npr. je novozapad vrv preko 95%, tu spadaju i wannabe vernici i kvazi nacional konzervatisti, da ne kažem rusofili, ali se suštinski uklapaju u globalizam za razliku od npr. pravih/umerenih muslimana koji često de facto žive van sistema
 
Mrtva trka, ruskinje najviše gledaju materijalno i da se dobro udaju ili imati lovatora kakav god bio.I one i ukrajinke se lože na turke ( ne znam zašto).Amerikanke se vec ne hvataju ni za glavu ni za rep ali su kao majke i roditelji blagi užas. Naše se polako ali sigurno približavaju tom nivou 😁
Naže su još gore. Svakoj mama govori da se dobro uda po mogućstvu za biznismena. One koje su u ozniljnim godinama i nemaju ni muža ni djece su u toj situaciji zato što su tražile dobru priliku i nisu je našle a nisu htjele prosječne muškarce, takvih je puna Srbija. Ruskinja se može naći da oće za naše radnike pa čak i seljake, zato što je Rusija ogromna i nisu sve Ruskinje sponzoruše iz Moskve i Petrovgrada. Napisao sam u jednom od prethodnih postova da se svaki drugi Srbin koji je otišao u Rusiju da radi koga ja znam (uglavnom na građevini) vratio u Srbiju sa Ruskinjom.
 
Полемика се води. Поделите искуства ако их имате или образложите своју приврженост једним или другим. Без сексистичких коментара и политике.
Žene sa Zapada. Trezvene, racionalne i prirodne (Amerikanke izostavljam). One su još gore.
Znam da su vam milije "nadrk.ane" Ruskinje i da vam više paše Slovenski tip žene (velikomučenice ili paćenice), ali nisu my cop of tea.
P.S. Nisam gey osoba!😁
 
Како је концепирана западњакиња
Kao "bloody Mary".😁
Sve žene kao i sva bića jesu prvobitno religijski koncepirana. Tako je svuda. Biće sadrži svoj telesni integritet, duhovni i religijski. To je sveto trojstvo svakog bića.
Žena je najviše kroz društvo bila religijski koncepirana. Tako danas imaš Slovenski tip žene, njene ideale i tipičan izgled (ponašanje, stil oblačenja i sl.).
 
Kao "bloody Mary".😁
Sve žene kao i sva bića jesu prvobitno religijski koncepirana. Tako je svuda. Biće sadrži svoj telesni integritet, duhovni i religijski. To je sveto trojstvo svakog bića.
Žena je najviše kroz društvo bila religijski koncepirana. Tako danas imaš Slovenski tip žene, njene ideale i tipičan izgled (ponašanje, stil oblačenja i sl.).
Шта је "bloody Mary" приближи ми тај појам. Након тога изнео би ти своје ставове
 
Сигуран си да на западу и код рускиња, да преведемо, словенки да се не би рускиње форсирале, постоји концепт "коктела"?
Čudno je kako se taj Slovenski tip žene (posebno Ruskinje) vrlo brzo preobrate u klasičnu zapadnjačku ženu, van granica Slovenskog kulturnog uticaja. Jedino što ih uvek odaje jeste urođena bahatost, koju nikako da sakriju. Izgleda nas rodna gruda prati, gde god došli ili pošli.😁
 
Čudno je kako se taj Slovenski tip žene (posebno Ruskinje) vrlo brzo preobrate u klasičnu zapadnjačku ženu, van granica Slovenskog kulturnog uticaja. Jedino što ih uvek odaje jeste urođena bahatost, koju nikako da sakriju. Izgleda nas rodna gruda prati, gde god došli ili pošli.😁
Чини се да ти рускиње нису по вољи? Словенски тип жене уствари
 
У реду је али то је твој избор. Не требаш генерализовати.
Имам искуства са западњакињама али не сматрам да је свака западњакиња иста иако је искуство нимало позитивно.
Ne generalizujem,...samo iznosim svoje konstatacije (ja sam žena, by the way).😁
 

Back
Top