Rusija posle izbora, vesti, protesti, komentari i zapažanja

Па видиш да режимске хорде зла хапсе руски народ у покушају да га застраше.

Више од 1000 демонстраната је за сада ухапшено.

Када се Руси ослободе окова страха, видећеш њихову стварну снагу.

Режимски пси су почели да губе живце, Медвједев је објавио псовке на свом Твитеру:

44053200.jpg


:super:
 
То је оно што заиста проиходит у Москви::tajna:

Инфа – 100% :ok:

« Ухапшених тукаjу и силуjу пре него што уроните у хладан аутобус, опремљен зарђали ланацам, са бетоног крова кога вода капље.
Мени лично полицајци силовали 18 пута, а онда сломио прсте и ударио главом о зид 48 пута, док сви моји мозак није појавио кроз очи »
- учесника Лена је написао у свом блогу на Твиттер-у.

« Покушао сам да их се одупру год сам могао, али они су били јачи. Натерали су ме да стоје пред портрет Путина и пију крв новинара, који они су пред мојим очима исећи на комаде секиром »
- пише очевидац на Тријумф Тргу Никите.

«Управо сам избио из затвора. Тамо полицајци распети Навални на крсту и сада директно у камеру покушава да га спалити на ломачи.»
- пише у "Вконтакте" очевидац.

« 500 000 старијих људи и деца одводе сада у непознатом правцу на два аутобуса са Тријумф Тргу.
Очигледно, полиција је на њих припрема убиство.»
- према заједници, ЖЖ "Русија без едра"

« Када пијани полиција за разбијање демонстрација наставио офанзиву, Ја уместо тога, да умре са хиљадама невиних жртава, изнео по крвави реке на гумени броду.» - од коментаре у блогу Навални.

« Полиција пуца на нас из тенкова и хеликоптера. Они користила сузавац метке и гумене гаса.
По Арбату веђ иде оклопни воз и плива нуклеарни круисер "Пјотр Велики". Нас биће убити ракетом !»
- Војни експерт Финкельшнауцер, учесник догађаја.

« Медведев са Нургалиев је одлетео хеликоптером .
Медведев је има у руке нуклеарну бојеве главу, он жели да баци јој на миран браниоци изборних резултата.
Ово су подаци са сателита. Ми не слажемо се са одлуком Медведева. Срамота!»
- познати блогер ананимус.

« ХИТНО ! Митрохин у овом тренутку задавио четири тенкови. Код њега тече крв из прста и поцепан панталоне.
Сада он сликае ударац у травмоцентар. Хитно шири поруку !»
- сајт организације "Уједињени демократа за демократске реформе демократије"

Пре два сата сам био убијен од стране полицајаца. Jа позивам сву демократску друштву – Освети за мене мртвог.»
- Илья Яшечкин, демократа и блогер.

:aha:
 
То је оно што заиста проиходит у Москви::tajna:

Инфа – 100% :ok:

« Ухапшених тукаjу и силуjу пре него што уроните у хладан аутобус, опремљен зарђали ланацам, са бетоног крова кога вода капље.
Мени лично полицајци силовали 18 пута, а онда сломио прсте и ударио главом о зид 48 пута, док сви моји мозак није појавио кроз очи »
- учесника Лена је написао у свом блогу на Твиттер-у.

« Покушао сам да их се одупру год сам могао, али они су били јачи. Натерали су ме да стоје пред портрет Путина и пију крв новинара, који они су пред мојим очима исећи на комаде секиром »
- пише очевидац на Тријумф Тргу Никите.

«Управо сам избио из затвора. Тамо полицајци распети Навални на крсту и сада директно у камеру покушава да га спалити на ломачи.»
- пише у "Вконтакте" очевидац.

« 500 000 старијих људи и деца одводе сада у непознатом правцу на два аутобуса са Тријумф Тргу.
Очигледно, полиција је на њих припрема убиство.»
- према заједници, ЖЖ "Русија без едра"

« Када пијани полиција за разбијање демонстрација наставио офанзиву, Ја уместо тога, да умре са хиљадама невиних жртава, изнео по крвави реке на гумени броду.» - од коментаре у блогу Навални.

« Полиција пуца на нас из тенкова и хеликоптера. Они користила сузавац метке и гумене гаса.
По Арбату веђ иде оклопни воз и плива нуклеарни круисер "Пјотр Велики". Нас биће убити ракетом !»
- Војни експерт Финкельшнауцер, учесник догађаја.

« Медведев са Нургалиев је одлетео хеликоптером .
Медведев је има у руке нуклеарну бојеве главу, он жели да баци јој на миран браниоци изборних резултата.
Ово су подаци са сателита. Ми не слажемо се са одлуком Медведева. Срамота!»
- познати блогер ананимус.

« ХИТНО ! Митрохин у овом тренутку задавио четири тенкови. Код њега тече крв из прста и поцепан панталоне.
Сада он сликае ударац у травмоцентар. Хитно шири поруку !»
- сајт организације "Уједињени демократа за демократске реформе демократије"

Пре два сата сам био убијен од стране полицајаца. Jа позивам сву демократску друштву – Освети за мене мртвог.»
- Илья Яшечкин, демократа и блогер.

:aha:

Изборни резултати као тековина деморатског друштва морају да се поштују.
Револуционарне мере попут оних у Југославији, Египту и др. би донеле само слом целокупног руског друштва.
 
]згази згази јајаре

и немој их ни мало жалити[/B]

нисам за то да се газе учесници протеста али се ред мора одржати и спречити хаос који може да настане. газити треба организаторе и потстрекаче који стоје по страни и из топлих соба гурају ове несретнике у сукоб са властитом државом. "змија се туче у главу а не по репу" каже пословица! :rtfm:
 
нисам за то да се газе учесници протеста али се ред мора одржати и спречити хаос који може да настане. газити треба организаторе и потстрекаче који стоје по страни и из топлих соба гурају ове несретнике у сукоб са властитом државом. "змија се туче у главу а не по репу" каже пословица! :rtfm:

први ВЕСТ (иако је и стара)

Путин је одлучио да реконструише Белимору канал

Беломоро-Балтийский и Волго-Балтийский каналы ће бити реконструисан до 2018.
Об овом обавештава агенција РИА Новости позивајући се на руски премијер Владимир Путин.
http://lenta.ru/news/2011/11/08/belomor/

Онда jош увек размишљам - зашто би то да запамтите о њему - о Беломорканале ?
Па, а види ови "револуцији", који је сада у Москви --- jа већ знам - КО ће бити да тамо ради....:whistling:
 
Eto prosli su izbori u Rusiji, Putin i njegov kapitalisticki sistem sa sve oligarsima su jedno vreme bili jako popularni, dok im je procenat danas takav da jedva mogu da sastave vladu. Da li vam se cini da je narodu Rusije muka od vesternizacije,potrosackog drustva i tzv sljasteceg glamura kapitalisticke elite, odnosno da li je ovim izborima pokazao da zeli siguran posao,solidne plate,besplatno obrazovanje i zdravstvenu zastitu?

Ujedno bih iskoristio priliku posto ce uskoro Staljinov rodjendan , da prezentujem sledeci strip. Vase misljenje i hvala unapred:

510876242b82a1e0e7ao.png


510876246c4ba8afdcbo.png


51087625058c07f3149o.png


510876256ff769a24a8o.png


51087626036b513be68o.png


51087626469c63131a6o.png


5109006655d3b2494c5o.png


510900667d1af036090o.png


510900669c398f58e7do.png


510900673e1042b89ffo.png


5109006755d114ea21bo.png


5109006833f87cf5b18o.png


510902317151d849ea6o.png


510902325fb48d7aff3o.png


510902343bf52c6e3e9o.png


510902389407751a640o.png


510902393b28a86165fo.png


510902401b0a2baa171o.png


51090436548c11c6bcdo.png


510904367c6232d8457o.png


5109043750114d83ecao.png


51090438174af575f10o.png


5109043899a04072732o.png


510904395f3c82d166co.png


51088263462c0833d12o.png


51088263849e26bd09co.png


510882640e97d040affo.png


510882642b634f78f03o.png


510882644ef1620e956o.png


:D
 
Poslednja izmena:
Eto prosli su izbori u Rusiji, Putin i njegov kapitalisticki sistem sa sve oligarsima su jedno vreme bili jako popularni, dok im je procenat danas takav da jedva mogu da sastave vladu. Da li vam se cini da je narodu Rusije muka od vesternizacije,potrosackog drustva i tzv sljasteceg glamura kapitalisticke elite, odnosno da li je ovim izborima pokazao da zeli siguran posao,solidne plate,besplatno obrazovanje i zdravstvenu zastitu?

Ujedno bih iskoristio priliku posto ce uskoro Staljinov rodjendan , da prezentujem sledeci strip. Vase misljenje i hvala unapred:

Ima li ti nesto sto bi podelio sa nama a da ide u prilog ovome sto si napisao?
 
Putin je u ekonoskom smislu kapitalista. sta uopste znaci biti centrista u ekonomiji?
Значи да јесте за капитализам али не у смислу тржишног фундаментализма који одузима држави било какве ингеренцију у спровеђењу економске политике, већ оставља држави важне ингеренције у управљању инфлаторном, монетарном и фискалном политиком + чак нека јавна предузећа остају у власништву државе.
 
Eto prosli su izbori u Rusiji, Putin i njegov kapitalisticki sistem sa sve oligarsima su jedno vreme bili jako popularni, dok im je procenat danas takav da jedva mogu da sastave vladu. Da li vam se cini da je narodu Rusije muka od vesternizacije,potrosackog drustva i tzv sljasteceg glamura kapitalisticke elite, odnosno da li je ovim izborima pokazao da zeli siguran posao,solidne plate,besplatno obrazovanje i zdravstvenu zastitu?

Да, баш су се нешто ужелели гулага! Тамо су имали:

- сигуран посао: свакоме је била загарнтована лопата, и норма за сваки дан
- солидне плате: плаћени су добили батине и робију
- бесплатно образовање: могли су да слушају комесаре како им цитирају Маркса и Енгелса до миле воље!
- здравствену заштиту: свеж ваздух и физичка активност су били загарантовани!
 
Riot Wrong: Fox News fakes Moscow protest with Athens clashes


News bulletins around the world have been following Russia’s election rallies. But one channel stands out – America’s Fox News has been showing streets ablaze, violent clashes and firebombs thrown at security officers, but with one major problem – the images are not from Russia, they’re from Greece!

watch
 
Да, баш су се нешто ужелели гулага! Тамо су имали:

- сигуран посао: свакоме је била загарнтована лопата, и норма за сваки дан
- солидне плате: плаћени су добили батине и робију
- бесплатно образовање: могли су да слушају комесаре како им цитирају Маркса и Енгелса до миле воље!
- здравствену заштиту: свеж ваздух и физичка активност су били загарантовани!

A sto ti GOSPODINE volis da se uporedjjes sa drustvenim talogom koji je bio u Gulagu?! U Gulagu su bili lopovi,ubice kriminalci i prostitutke, uz intelektalce koji su agresivno nastupali protiv socijalisticke vlasti. Sto neki vole da budu u istom kosu sa najgorima ejjjj ... cudna je covek ZIVOTINJA!
 

Back
Top